folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiyede Şurayı Mutlaka Gez Diyeceğiniz Yerler...

Türkiyede Şurayı Mutlaka Gez Diyeceğiniz Yerler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

sercanincesu
    hacı masraflar ne tutar bilmiyorum şuan ama o kadarda sorun değil :D

NiGhT_SouL
    tabiki hacı orayada zaman gelecek geleceğimde mutlaka senlen iletişime geçeriz aslına bakarsan böyle yerler lazım gezmek için... :D

TeRRoR
    hacı ben anıtkabire çok gittim yanlız ankaraya gelirsem bu sefer hz.musket in türbesine uğrayacam :)))

yawuz
    evet hacı bol bol fotograf çekeceğim zaten gezip gelince yayınlarım fotoları

evet yavaş yavaş gideceğimiz yerler belli oluyor erzurumda evliyaların türbeleri vs. çokmuş oralarıda bilenler varsa yazsınlar.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    Bartın amasra şidetle tavsıye edıyorum gelırsen bana ulas gezdırırım seni 8)

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Her karış ayrı bir tarih .. İstediğin yeri gör.

not:gonya değil konya + bir kez yazsan yeter gonyayla açıp gonyayla kapamana gerek yok :D 

Konumu silenlere inat kürdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek

bence yolunun üstünde zaten Yozgata da uğra Türkiyenin ilk milli parkı yozgat çamlığına çıkarsınız

Yozgat Çamlığı Millî Parkı, İç Anadolu’da insan etkisi ile meydana gelen step içerisinde yer alan sayılı kalıntı ormanlardan biridir. Ortalama yüksekliği 1350 m. olan sahadaki arazinin morfolojik özelliklerini tepeler , sırtar ve vadilerde parçalanmış dalgalı düzlükler meydana getirmektedir.

265 hektarlık çamlığı 1985 yılında Yüksek İcra Vekilleri Heyetinin kararıyla Milli Park haline getirilmiştir. Bakanlar Kurulu kararıyla kullanma ve irtifa hakkı Orman Genel Müdürlüğü'ne verilmiştir.

Şehrin hemen 2 kilometre güneyinde yer alan Çamlık Milli Parkı güzel bir dinlenme ve eğlenme yeridir. İçerisinde bulunan çam çeşidinin bir benzerinin sadece Kafkaslarda olduğu bilim adamlarınca tespit edilmiştir. Yozgat'a 2 kilometrelik bir asfalt yolla bağlanır. İçerisinde 3 yıldızlı bir otel mevcuttur. Ayrıca İl Özel İdaresince yaptırılan gazino ve restoran, kamp yerleri, çocuk oyun parkı, soğuk çeşmeleri, temiz havası ve bitki örtüsüyle görülmeye değer bir yerdir.

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    MinervaL bunu yazdı:
    -----------------------------

Her karış ayrı bir tarih .. İstediğin yeri gör.

not:gonya değil konya + bir kez yazsan yeter gonyayla açıp gonyayla kapamana gerek yok :D 

hacı ben zaten konyadayım :) konyadan başlayıp konyada bitirecem yani geri dönecem doğal olarak o yüzden konya ile başlayıp konya ile bitirdim :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

izmir i ve eskişehiri iyi bilen biri olarak izmir mi eskişehirmi denilse

izmir derim çünkü izmir doğal eskişehir yapay

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    az daha sağa kay gel ardahana ben seni gezdiriyim. ama yok şimdi gelme oran buran donar. yazın olsaydı tabiatla iç içe bi hayat yaşatırdım sana.:D Erzurumda git AKSU92 yi gör. hayatında görüp görebileceğin en ince insan:D diğer şehirlerde göreceğin şeyleri googleda arayıp görebilirsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hybris bunu yazdı:

erzurum köylerinden herhangi birine git tanımadığın bir evin kapısını çal, tanrı misafiriyim diye gir içeri, hayatının geri kalanında ''misafir nedir?'' sorusuna vereceğin cevap kesinlikle değişecektir.

aman sakın yapma:D Hoca alınma ama bu cümleyi kurarak tam erzurumlu olduğunu kanıtladın:D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek
    nevşehire gel gezeriz. yok kendim gezerim diyosan merkez dışında heryeri yez ayrım yapamamam

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

hocam aksaraya  gideceğin yer ıhlara vadisi..eğer yoldan çıkıp adanaya yolum düşerse buyur gel Adanamızın güzide mekanlarını gezdirim sni:D

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 17346 Toplam Mesaj: 68