folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Türkiyedeki Bir Birinin Özentilik Furyası Sözlüklerinin Dışında ( Bilindik Bir Sözlük Var Mı ? )

Türkiyedeki Bir Birinin Özentilik Furyası Sözlüklerinin Dışında ( Bilindik Bir Sözlük Var Mı ? )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

yazilimsozluk.com var yazılımcılar icin

iyiymiş bu ama baya yavas

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Ben hazırlıyorum bir tane sözlük scripti. Temmuz gibi açmayı düşünüyorum. Kuralları katı olacak bir sözlük yapacağım inş. Tasarımda yazılımda tamamı benim yapımım olacağı için bayağı dandik olacak.

Amacım? Dandikde olsa kendimizi tatmin edip insanları bilgilendirmek...

Şu an ki ekran görüntüsü (çoğu işlev çalışmamaktadır)

http://oi40.tinypic.com/2uetx91.jpg

Güzel, abi bak arz talep meselesi.

Bu bahsettiğim konu harbiden türkiyede eksik umarım aradığımız konsepti yaparsında bizde gönül ferahlığı ile el birliği ile daha kaliteli bir yere gelmesi için destek çıkarız.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

http://dolusozluk.com/  geneli  siyasi ve Türkiye göndemini güncel olarak ele alan tartışan sözlük. 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

ekşi sözlükte boş adam çok olsada güzel yazan birçok adamda var başka sözlük aramaya gerek yok zannımca

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

kimse kendi noksanlığını görmediği için herşey noksan, sen noksan olarak noksana bok atıyor başka bir arayışa giriyorsun o arayışta noksan olacak. Çok dokunuyorsa birşeyler yaz ve onları oku al sana kendi kendine sözlük uygulaman böylece noksan düşündüklerinide okumamış olursun.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

kimse kendi noksanlığını görmediği için herşey noksan, sen noksan olarak noksana bok atıyor başka bir arayışa giriyorsun o arayışta noksan olacak. Çok dokunuyorsa birşeyler yaz ve onları oku al sana kendi kendine sözlük uygulaman böylece noksan düşündüklerinide okumamış olursun.

Ömrümde okuduğum en saçma yorumdu müridim kusura bakma. Örn: ( Sallıyorum, tr'de 10 uçak şirketi varsa 10 taneside malca hatalar yapıyorsa, ve sen bunlar bunları bunları kötü yapıyor dediğinde, sana tepki olarak git o zaman kendi uçak şirketini kur demek gibi bir şey  )

Her eksiği söyleyen insan O işi düzeltmek için  hep kendi kalkışsaydı hiç kimse kendi işini seve seve yapamazdı hep başka işlerin peşini toparlamakla geçerdi ömür.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    HoLYSeRo bunu yazdı
    erdiburak bunu yazdı

Neden açma girişiminde bulunmuyorsunuz ? veya TBTsözlük açsa ?  hem bizde o zevki tadmış oluruz :)

herkesin yediği boku yersek herkes gibi oluruz.

2006 yılında tahribat.biz domaini altında açtık. ço kda güzel oldu . sonra kapattık

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

Ömrümde okuduğum en saçma yorumdu müridim kusura bakma. Örn: ( Sallıyorum, tr'de 10 uçak şirketi varsa 10 taneside malca hatalar yapıyorsa, ve sen bunlar bunları bunları kötü yapıyor dediğinde, sana tepki olarak git o zaman kendi uçak şirketini kur demek gibi bir şey  )

Her eksiği söyleyen insan O işi düzeltmek için  hep kendi kalkışsaydı hiç kimse kendi işini seve seve yapamazdı hep başka işlerin peşini toparlamakla geçerdi ömür.

aptallığın kusuruna baksam sokağa çıkamam canım ne kusuruna bakacağım. Sen uçak şirketimisin ya da sözlük yazarları uçak şirketi mi? Yoksa insanlara has bir yazı mı yazıyoruz? Benim bahsettiğim herkesin gerizekalı olup bunu inkar etmesi, suçu başkasına atması. Düşen bir çığda hiç bir kar tanesi kendini sorumlu tutmaz. 2 dakika aptal yerine koy kendini adamlığın eksilmez aksine artar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

aptallığın kusuruna baksam sokağa çıkamam canım ne kusuruna bakacağım. Sen uçak şirketimisin ya da sözlük yazarları uçak şirketi mi? Yoksa insanlara has bir yazı mı yazıyoruz? Benim bahsettiğim herkesin gerizekalı olup bunu inkar etmesi, suçu başkasına atması. Düşen bir çığda hiç bir kar tanesi kendini sorumlu tutmaz. 2 dakika aptal yerine koy kendini adamlığın eksilmez aksine artar.

moruk sen çok agresif olmuşsun şu günlerde yahu.Biraz sakin ol celallenme.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

moruk sen çok agresif olmuşsun şu günlerde yahu.Biraz sakin ol celallenme.

nasıl sakin olayım dünyanın en gerizekalı ülkesinde? Ukraynaya gelirsem az cellalenicem söz, mantıken.

Toplam Hit: 3311 Toplam Mesaj: 34