folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Türkiye"Deki Hackerları Toplasan Bi Tetris Yazamaz (!)

Türkiye"Deki Hackerları Toplasan Bi Tetris Yazamaz (!)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    Şeyhin bahsettiği haykırlar pipimi göstersem onun bile resmini yapamazlar:)

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

tetris bunu yazdı:
    -----------------------------
    şimdilik sadece çubuk dönebiliyo ama yapamazsın diyen olursa hepsini tamamlarım.

yapamazsın ulan 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

abi ben diyorum ki, helal valla! :)

yani seyhimizin kastettigi sen degildin tabi dogal olarak, ama bak seyhimizde gelip burda seni taktir etmis azminden dolayi, gayet guzel bence oynadim, oynaniyo eylencelide, sen bunu birakma valla, tahribat olarak destegiz biz sana, bakma millet biraz gir gir geciyo, cunku sen boyle ustune alinmis gaza gelmis yaparriiiimmm uleeyynnn! modundasinya o yuzden... yoksa herkeste takdir ediyor yani olayini! bence tahribat tarihine bomba gibi dustun hoca!

edit: ha bide sen bunun pesini cidden birakma yani, yapmisken versyon babinda gelistirde gelistir, ne var kendi tetris oyununu yapmis oluyon iste...

alttaki msji okuduktan sonra yine edit: sen hatta bu accountla baska hic bisey yazma sadece bu konuya karizma olsun :D

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

abü ben yine gülmeye geldim :D

abü üye ismin bile tetris :D foruma üye olup sadece bu konuyu acmıs baska hiç bişe yapmadan:D harbi nokta atısı tebrik ederim :D:D

ama harbiden azmine kurban :) 

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Athzai_Khaine bunu yazdı:

tetris bunu yazdı:
    şimdilik sadece çubuk dönebiliyo ama yapamazsın diyen olursa hepsini tamamlarım.

yapamazsın ulan 

evet yapamazsın a.q sen yaparsan bende editçiyim diye konu açacam...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    atzikai ve buzula katılıom banada yalandan artizlik gibi geldi..

NesTo | same shit diffirent asshole
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    çıbık dönmese belki yapamaz derdim ama çıbık dönüyo neden diğerleride dönmesin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

WebCrow bunu yazdı:
    çıbık dönmese belki yapamaz derdim ama çıbık dönüyo neden diğerleride dönmesin.

bi çıbık döndürdü die şimdi yaptımı oluyor olmas bence yapamayacak hadi yap...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tetris
    tetris's avatar
    Erkek

Arkadaşlar tetris tamamlandı. görüntü kalitesi ve tüm elemanların artık dönebilmesi sayesinde rahatça oynanabiliyor.

sağa sola ve aşağı ok tuşlarıyla gidebilir elemanları da CTRL tuşuyla döndürebilirsiniz.

isteyenler zipli dosyanın içindeki kodlara da bakabilir.

henüz beta olduğu için 2-3 dakikalık bir oyun kontrolü yapıp hemen upload ettim.

Eğer ufak hatalar olursa onları düzeltiriz.

http://rapidshare.com/files/33697917/yenitetris.zip.html

bana destek veren herkese çok teşekkürler.

Athzai Buzul sişpidik'e alt not : yapamazsin diyen bu arkadaslari tekrar bi görüyim :D ha bi de buzul editçiyim diye başlığını görüyim :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Eger cok az daha uğraşırsan, ne bilym aralarına çizgi ceker oyle mavi yerine skin gibi bişey giydirirsen baya download edilir:)

codeproject.com a submit edebilirsin source koduyla yabancilardan baya mail gelecektir. 1000 site hacklesen o kadar gelmez :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 16561 Toplam Mesaj: 55