folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiyedeki Nargile Fiyatları Neler ?

Türkiyedeki Nargile Fiyatları Neler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı

yahu ciddi ciddi siz o paraları nargileye verebiliyormusunuz? bak en kral tütün, lüle, marpuç kombinasyonlu nargilenin bile maliyeti 3 lirayı geçmez.. bak bu en kral olanı icindir yani hani şu 50 lira dedikleriniz.. vay amk. kâr marjına bakarmısınız.. 3 lira maliyet 47 tl kâr.. yıllardır evde nargile yaparım nakkasından tut el fakerine en kral tütünlerli kullanırım yinede en iyisinin maliyeti 2 tl yi geçmez.. madem müptelasınız evinize alın o halde..

biraz detay versene hocam. alırken neye dikkat etmek gerekir. malzeme kalitesini nasıl anlarız ne marka filan olması lazım vs. vs.

almaya niyetlendim oruç oruç canım çekiyor. 

edit: birde elektrikli nargile zımbırtısı çıkmış kullanmadım hiç deneyen var mı ? aynı tadı vermez gibi geliyor ama bilemedim.

Kreyzi tarafından 09/Haz/16 19:34 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

Normal tütünler ve normal cafelerde15-25 tl

otto shisha ve premium tütünler tangiers 50 tl 

Menüde 120 tl ye de nargile vardı utandım soramadım bu nedir diye

il afyon

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Valla ben yıllardır evde yaparım bildiğin prof olarak çünkü temin edenimiz prof fakat bu ara bayağı evde olan nargile bile tuzlu olmaya başladı. Kaçak tütün getirilmiyo adam akıllı ondan ötürü nakhla ve al fakher fiyatları iki katına çıktı geçiyor bile. :) Yandık yandık ama alıyoruz yapacak bişey yok.

Toplam Hit: 5371 Toplam Mesaj: 54
nargile