folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Türkiyenin En Büyük Link Ağını Oluşturuyorum

Türkiyenin En Büyük Link Ağını Oluşturuyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar başlıktan anlıycağınız gibi Türkiyenin en büyük link ağını oluşturuyorum şuanda birçok sektörde olan web sitelerim ile paravan sitelerle en büyük reklam ağını oluşturma içiresindeyim benim ile bir yola çıkmak ve köşeyi dönmek isteyen kişilere açık tekfilim var

elinizdeki siteleri Resseller olur vps olur 10 ar tane sektör sitesi yapıyoruz yada 20 tane yapıyoruz hepsini sisteme dahil ediyorum ve genel havuzdan ana siteye sektör kelimelerinde tanıtım yazıları  ile o sektörde 3 ay içinde otoriter bir site yapıyoruz.

Elimde 70 bin tane link server var link sorunu yok iligilenen kişiler siteleri editör şifreleri ile pass atsınlar sisteme eklenen siteler paravan olucak ana siteyi dahil etmiycez benimle bir yola çıkmak ve gerçek anlamda paralı sektörlerden köşe dönmek isteyen bu işi seven ve kalleşlik yapmıycak kişiler gelsin.

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Savaşa çıkar gibi başlık babz gaza geldim, hayırlı yolculuklar size.

Hayde Gazanız mübârek ola ;

http://www.youtube.com/watch?v=kUUx4_-i3zc

Zeytun-i tarafından 19/Eki/13 04:35 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

ben zaten şuanda oluşturdum kardeşim 130 site ile ama dahada güçlendirmek 300 350 site çıkarıp seo da king olan amcaları bir bir ekarte etmek amacım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

ben zaten şuanda oluşturdum kardeşim 130 site ile ama dahada güçlendirmek 300 350 site çıkarıp seo da king olan amcaları bir bir ekarte etmek amacım

sana uluslar arası başarı diledim üstte gördüğün gibi :))

seo deyince tbt'de illü, gelir yazar herhalde :|

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hocam senin kadar ağır çalışan birini bulamazsın belki ama ucundan az biraz tutarak başlayacak birilerini bulabilirsin kanımca..

birde daha sade anlatsan şimdi elimizdeki siteleri reklam havuzuna mı koyuyoruz.. sen kategoriye göre link mi dağıtacaksın yani

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

harbiden ne yapmak gerekiyor sitemiz felan var diyelim hadi ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

siten var sitelerini editör olarak bize veriyorsun bizde senin çıkmak istedigin yada hit almak istedigin siteyi sisteme dahil ediyoruz senin sitelerinide bizdeki siteleri cros linkliyoruz senin paravan sitelerden bize bizim paravan sitelerdan sana linkler çıkıyoruz ama zamana yararak yani sen benim sitelerimi ben senin sitelerini tanıyorum bu sayede ömründe göremiycen linkleri ve hitleri elde ediyorsun buranın dışındaki r10 vs gibi sitelerdeki çakalları sisteme dahil etmiyorum burada link ağı oluşturuyoruz bir yumak gibi düşün ve tamamen legal googledan banlanma riskini sıfıra çekiyoruz ve gerçek anlamda para adsence kullanıyorsan ciddi kazanç elde ediyorsun tabi senin paravan sitelerinide biz kullanarak para kazanıyoruz al gülüm ver gülüm sistemi.

EcHoLL tarafından 19/Eki/13 05:19 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben aktif olarak seo sektöründe 3 senedir iş yapan adamım ve adult sektöründe 1m 2m hit görmüş ender kişilerdenim  kendimi reklam etmem hiçbir zaman ama seocuyum diye gezen tipler  bilirler 2 sene önce seo kelimesinde 2 sıradaydım benimle yola çıkarsanız kazanırsınız. yeterki istek ve azim olsun.

EcHoLL tarafından 19/Eki/13 05:29 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

amacim para kazanmak degil boyle bilimselvari -nasil bir kelime ise- blogspot.com'dan blogum var kisisel degil. senin bu sisteme dahil edebilme sansim var mi? hani icinde bir seyler yazip birilerine birseyler ogretebiliyorum o tarz bir sey. dun gece nasil sictim surda bunu ictim tarzi bir sey degil yani haftada 3-4 yazi ekliyorum. amacim hani yazdiklarim bosa gitmesin birileri okusun diye.

senin bu en buyuk link agina katilabilme olasiligim var mi?

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

site adeti olarak kaç tane lazım peki bu iş için.

illa 10 20 tane sitemiz mi olması lazım. 3 4 tane site var elimde. 2 tanesi blogspot paravan site.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

10 20 tane olması daha iyi daha etkili nekadar site okadar etki blogspot ve wordpress ücretsiz siteler dahil değil kanka

Toplam Hit: 4416 Toplam Mesaj: 33