folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Türkiye'nin Sahip Olamadigi Ve Diger Ülkelerde Olan Siteler Ve Uygulamalar.

Türkiye'nin Sahip Olamadigi Ve Diger Ülkelerde Olan Siteler Ve Uygulamalar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    GoLgee bunu yazdı
    hocam bir soru sormak istedim de. Sence söylediğin tarz sitelere benzer bi site açsan mesela türkiye de tutma oranı sence kaç olur ? :)
    Hocam bence herşey önce özgürlük, sonra maddiyat. Hadi maddiyat hallettin baksana artık istedikleri siteyi istedikleri saniye kapatma kararı alındı.. Boşver hocam takıl faceye sen :)

Hocam söyledigim tarz siteler icin artik cok gec. Ama degisik fikirlerle girilebilirse neden olmasin? Veya fikrin bizden cikacagi bir proje neden olmasin.

Özgürlük ve maddiyat, aslinda bunlar birazda bizim elimizde olan seyler. Biz ne kadar istiyorsak, hayat bize o kadar veriyor.

Özgürlük, ugrunda herseyi verebilenlerin hakkidir.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    moi bunu yazdı

bizim ticaretimizde şöyle bir mantık var, 

*ya 3 kuruşluk malı 10 kuruşa itele

*ya da malı 1 kuruşa üret (kaliteyi düşür)

kısa yoldan, terlemeden köşe dönmece.

sonuç, her alanda aynı :)

-ahmet abi! şurda da nal var abi bak!

dipnot: işini iyi yapan firma ve kişileri tenzih ederim.

Bu epeydir varolan bir sorun aslinda hocam. Ben bunu daha cok Cin'de urun tedarik ederken yasiyorum. Ucuz olsun, kaliteli olsun. Fakat bilmek gerekir ki, iyi malin fiyati da iyidir. Oyle olmak zorundadir.

Eger birgün üreten bir millet olmaya baslarsak ve üretim kalitemizi yükseltirsek, senin söyledigin sorunlarda cözülmüs olur hocam. Ama bu biraz zaman alacaktir. Veya hicbir zaman olmayacaktir, bilmiyorum.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

eksisozluk (yani geik sözlüğü) ve yemeksepeti bildigim kadarıyla kendi kategorisinde ilk başarılı uygulaması türkiyede olanlar arasında.

Tahribat da ilk online tarikat, bizden sonra bunlar çıktı ama tutmadı pek

http://www.odatv.com/n.php?n=hangi-tarikat-online-biat-baslatti-2112101200

http://www.tasavvuf.info/biat_online.htm

Bu tür projeleri cikaranlarda aslinda Amerika görmüs adamlar oluyor genelde. Tahribat icin bilmiyorum Holy hocamin aklina nereden geldi bu fikir.))

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

http://turkcedublajfilmindir.org/

var mesela hocam bizde.

http://1080pindir.com/

buda mesela iyi bi site :P

Bu adam kim hayat hikayesini merak ettim

küfrederiz villalara kulübeden
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı

ekşisözlük bu konuda tek övünebileceğimiz sitedir vesselam.

Fikirlerini, dusuncelerini ozgur olarak paylasabildigin ulkelerde eksisozluk tarzi siteler tutmaz.
    Turkiye iki arada bir derede kaldigi icin eksisozluk'un tuttugunu dusunuyorum. Yani asiri baskici bir toplum degiliz ama her seyi de toplum icerisinde acik acik konusamiyoruz.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    fenerist07 bunu yazdı

ekşisözlük bu konuda tek övünebileceğimiz sitedir vesselam.

Fikirlerini, dusuncelerini ozgur olarak paylasabildigin ulkelerde eksisozluk tarzi siteler tutmaz.
    Turkiye iki arada bir derede kaldigi icin eksisozluk'un tuttugunu dusunuyorum. Yani asiri baskici bir toplum degiliz ama her seyi de toplum icerisinde acik acik konusamiyoruz.

Farkli ve güzel bir bakis acisi hocam. Belki de insanlar istediklerini konusabilecegi bir platforma ihtiyac duydugu icin eksisozluk bu kadar popüler.

hakanS tarafından 18/Oca/14 14:48 tarihinde düzenlenmiştir

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Destek yok. Bir çok örneği mevcut. Paran varsa kendi desteğini yarat, paran yoksa otur ve başkasının kopyalayıp fikrinin üstüne yatmasını sağla. Türkiyede bu işler böyle dönüyor. Melek yatırımcı, kelek yatırımcı olayları da hikaye. isim vermeyeyim, Türkiyedeki bir mobil gsm operatörüne mobil sohbet sitesi scripti için başvuru yapmıştım geçmişte, o zamanlar böyle bir olay yoktu Türkiyede. yabancı firmalarda yeni yeni popüler olmaya başlamıştı ve gelişmemişti. Onların daha da gelişmişi ve özgün bir proje olmasına rağmen yaşım küçük diye ilgilenmediler bile. Şuan görüyoruz dandirik tek sayfadan oluşan hiç bir fonksiyonu olmayan scriptlere ve hiç bir halt çakmayan yazılımcılara para döküyorlar, bir de üzerine ödül veriyorlar en iyi uygulama diye..

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

-bu siteyi kim yapmış? 

+ahmet bilmem kim

+solcu şerefsizin teki lan o

-ben girmem o zaman o siteye. hatta index atalım lan şu siteye.

derler ve başlar karalama çalışmaları solcusu da sağcısıda kürdü de türkü de yörüğüde çerkezide aleviside sünniside bunu yaptığı için membağı yabancı siteleri kullanıyoruz.

twitter benzeri quup vardı. twitter hesabın arkasına arkaplan koymamışken bu quupta vardı ve çok iyi görünüyordu.

sonra twitter hesabın arkasına resim alınca quup sanki tw nin çakması gibi oldu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

he ruslarda da bilakis senin dediğin gibi kendi sitelerini kullanıyorlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Sanirim ülke olarak bir kopukluk yasiyoruz. Yani bir birine bagli bir millet degiliz artik..

...
Toplam Hit: 3885 Toplam Mesaj: 41