folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Turknet Alacaklar Böyle Gelsin

Turknet Alacaklar Böyle Gelsin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Her zaman diyorum, ben internete girdiğimi TurkNet ile anladım. Kurulum aşamasında vs. hiç sorun yaşamadım. Sadece 2 kez (birini geçen hafta, diğerini bir kaç ay önce) sorun yaşadım. İlk sorunumda artık iptal noktasına geldim, çünkü muhattap bulamıyorsunuz ve bu daha çok delirtiyor. İkinci sorunumda 2 günde hallettiler. Ama sorun yaşarsanız kesinlikle 10 yaş yaşlanıyorsunuz. Sorun yaşamazsanız mükemmel. Sonuç itibarı ile turknet ile devam dedim.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Her zaman diyorum, ben internete girdiğimi TurkNet ile anladım. Kurulum aşamasında vs. hiç sorun yaşamadım. Sadece 2 kez (birini geçen hafta, diğerini bir kaç ay önce) sorun yaşadım. İlk sorunumda artık iptal noktasına geldim, çünkü muhattap bulamıyorsunuz ve bu daha çok delirtiyor. İkinci sorunumda 2 günde hallettiler. Ama sorun yaşarsanız kesinlikle 10 yaş yaşlanıyorsunuz. Sorun yaşamazsanız mükemmel. Sonuç itibarı ile turknet ile devam dedim.

bende de ilk iki ay baya sancılı geçti, hatta bu hususta açtığım konu da şurada

https://www.tahribat.com/forum/turknet-kullanicilari-bakabilir-mi-224498

ancak geçenlerde bi sinyal zayıflaması olmuştu, sürekli kopmalar oluyordu, adamlara destekten yazdım. biraz da sert yazdım.

dedim çamuru türk telekoma atmayın, halledin şu işi felan diye :)

ertesi gün türk telekom ekibi beni aradı, dedi abi biz geldik müsait misin, dedim iş yerindeyim öğle arası gelin.

tamam dediler, bunlar o arada binanın girişindeki kabloları kurcalamışlar, ordaki kablolarda sıkıntı varmış.

eve gelip kontrol ettiğim hız eski haline gelmiş, kopma felan da olmuyordu.

artık işi hızlandırmışlar.

ancak şöyle bir saçmalık var ki, interneti olmayan adama bize internet sitemiz üzerinden destek kısmına yazın diyorlar.

bunu da çözseler tadından yinmez.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

bende de ilk iki ay baya sancılı geçti, hatta bu hususta açtığım konu da şurada

https://www.tahribat.com/forum/turknet-kullanicilari-bakabilir-mi-224498

ancak geçenlerde bi sinyal zayıflaması olmuştu, sürekli kopmalar oluyordu, adamlara destekten yazdım. biraz da sert yazdım.

dedim çamuru türk telekoma atmayın, halledin şu işi felan diye :)

ertesi gün türk telekom ekibi beni aradı, dedi abi biz geldik müsait misin, dedim iş yerindeyim öğle arası gelin.

tamam dediler, bunlar o arada binanın girişindeki kabloları kurcalamışlar, ordaki kablolarda sıkıntı varmış.

eve gelip kontrol ettiğim hız eski haline gelmiş, kopma felan da olmuyordu.

artık işi hızlandırmışlar.

ancak şöyle bir saçmalık var ki, interneti olmayan adama bize internet sitemiz üzerinden destek kısmına yazın diyorlar.

bunu da çözseler tadından yinmez.

Evet, biraz sert yazınca bir kaç gün içinde düzeltiyorlar. Fakat dediğiniz gibi müşteri hizmetlerine ulaşamamak büyük problem. Aradıklarında söylemiştim bunu, geliştiriyoruz kendimizi hergün bu aşamada. Yakın zamanda ulaşmayı aktif edeceğiz diyorlardı.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Telekom arıyor geldik yokdunuz aradık ulaşılamıyordunuz diyorlar. Be hey ananın amı ne zaman aradınız ben, beni aramadığınızı her türlü ıspatlarım dedim. Ondan sonra vay çekmiyordu da şöyleydi de böyleydi de demelere başladılar. Sırf keyf için gelmeyorlar. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Buradaki eleman bazen aynı gün bazen 1 2 gün içinde dönüş yapıyor. İşinize yarar belki bir ihtimal.

https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=2416108

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı

Buradaki eleman bazen aynı gün bazen 1 2 gün içinde dönüş yapıyor. İşinize yarar belki bir ihtimal.

Teşekkürler hocam. Buraya bakmamıştım hiç aklıma gelmedi bir de buraya yazayım.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı

Teşekkürler hocam. Buraya bakmamıştım hiç aklıma gelmedi bir de buraya yazayım.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userus
    userus's avatar
    Erkek

Valla Hocam TurkNet'i bilmemde su amk ttnetinde 2 ayda bir genel ariza diye bisey uydurup 2 hafta 3mbit internet veriyolar. Musteri hizmetleri biz bisey yapamiyoz genel mudurluge gidin falan diyolar. Genel arizaysa neden sadece bende var diyorum bilemiyoruz diyolar. Musteri hizmetleri konusunda Turkiye'de Apple in disinda yerli yabanci her sirket siktiriboktan insanlari cagri merkezi elemani yapip tamamen oyalama taktigiyle is yurutuyolar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Yaklaşık 8-9 yıl ttnet (türk telekom) kullandım. Son yıllarda akn nin yetmemesinden dolayı akn yide 300 gb çıkarmama rağmen yetmiyordu. Ttnette 16 mb hızım olmasına rağmen 8-9 mb alıyordum ve kopmalar oluyordu. Turknet geçtim arkadaş vasıtasıyla ve memnunum hiç bir sıkıntı olmadı. Ben turknet e geçtikten sonra müşteri hizmetlerini kaldırdılar ama müşteri temsilcisiylede ilgili bir durumum yoktu. 1-2 arkadaşımı geçirdim açıkçası onlardada sıkıntı olmadı. Benim anladığım kadarıyla eğer başka bir internet aboneliğiniz varsa ve turknete geçiş yapıyorsanız sıkıntı çekmiyorsunuz. Çünkü telefon hattındaki geçiş gibi oluyor internet kesilmesi fln olmuyor sonuçta. Tabii evrakları eksiksiz yolladığınızı düşünerekten yazıyorum. Eğer aboneliğiniz yok ise çoğu kişinin sıkıntı yaşadığını okuyorum. Böyle bir sorunla karşılaşanlara tavsiyem öncellikle gidin türk telekomdan internet aboneliği yapın. Bir süre sonra turknetin arayın geçiş işlemi yapın. Türk telekomda çıkacak zaten cayma bedeli fazla tutmaz. zaten türk net 120 tl ye kadar ödüyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı

Yaklaşık 8-9 yıl ttnet (türk telekom) kullandım. Son yıllarda akn nin yetmemesinden dolayı akn yide 300 gb çıkarmama rağmen yetmiyordu. Ttnette 16 mb hızım olmasına rağmen 8-9 mb alıyordum ve kopmalar oluyordu. Turknet geçtim arkadaş vasıtasıyla ve memnunum hiç bir sıkıntı olmadı. Ben turknet e geçtikten sonra müşteri hizmetlerini kaldırdılar ama müşteri temsilcisiylede ilgili bir durumum yoktu. 1-2 arkadaşımı geçirdim açıkçası onlardada sıkıntı olmadı. Benim anladığım kadarıyla eğer başka bir internet aboneliğiniz varsa ve turknete geçiş yapıyorsanız sıkıntı çekmiyorsunuz. Çünkü telefon hattındaki geçiş gibi oluyor internet kesilmesi fln olmuyor sonuçta. Tabii evrakları eksiksiz yolladığınızı düşünerekten yazıyorum. Eğer aboneliğiniz yok ise çoğu kişinin sıkıntı yaşadığını okuyorum. Böyle bir sorunla karşılaşanlara tavsiyem öncellikle gidin türk telekomdan internet aboneliği yapın. Bir süre sonra turknetin arayın geçiş işlemi yapın. Türk telekomda çıkacak zaten cayma bedeli fazla tutmaz. zaten türk net 120 tl ye kadar ödüyor. 

+1

turktelekom, turknet için sıfırdan port sağlama işlerinde çamur yapıyor, hepsi dolu, yer yok, bugün, yarın falan sallıyorlar.. bu da aboneye yansıyor..

ama turktelekom hattın çekili olsun, ver turknete nakil talimatını, kesilmeden sıkıntı çekmeden taşınıyor kullanıyorsun..

Ali & Dua & Zeynep'in Babası