folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Taahhüt Karşılama Ücretini Arttırdı

Türknet Taahhüt Karşılama Ücretini Arttırdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

30 Hazirana kadar başka firmalardan taahhüt bozup geçerseniz 480 liraya kendileri karşılıyor. 12 boyunca size kesecekleri faturadan düşecekler.

Mevcut firmasından kurtulmak isteyenler için kaçmaz fırsat. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    sezaiaktas
    sezaiaktas's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kesinlikle tavsiye etmem Turknet i. Eğer bir probleminiz olursa çözüm bulmanız neredeyse olanaksız. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Biri memnun diğeri değil bu sonsuza kadar sürüyor . Bölgende birinden Öneri almadan internet kurulmaz , tr de.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

Biri memnun diğeri değil bu sonsuza kadar sürüyor . Bölgende birinden Öneri almadan internet kurulmaz , tr de.

Aynen de öyle 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Bende türknet var 16mbit sabit

Hattımda şu anda sıkıntı yaşamadım hiç tabi kendim çektim herşeyi santaldan evin iç hattına kadar sıfır kaliteli kaplo ile yapadayım şu anda bugüne kadar sorun yaşamadım ilk başlarda çakallar telefon hattı sinyalimi vermiyordu herşeyi detyalşı rapor yazmıştım tabi o zaman müşteri temsilcisi vardı şu adna sorunla karşılaşmadım ama fiyat politakası beni kendilerinden soğuttu başka hat arayışlarındayım bende. isteyen olursa davetiye kodu göndereyim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sezaiaktas bunu yazdı

Kesinlikle tavsiye etmem Turknet i. Eğer bir probleminiz olursa çözüm bulmanız neredeyse olanaksız. 

türknet iyi iken Türknet Candır Yav diye konu açtım

2 ay önce türknetten kaçtım :D

çöp ötesi şuan türknet fiyata zam yaptılar dedim herhalde karşımıza müşteri temsilcisi çıkacak onların maaşı diye

zam var müşteri temsilcisi hala yok

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

5mb ile 6 mb alıyorum saniyede benim için hala can turknet

teknik sorun olduğunda mesai saatleri içinde android uygulamasından sorunun gidişhatını öğrenebiliyorum 

biraz alışmak lazım turknet e 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

2 defa.

akmarky tarafından 15/Haz/19 14:22 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Aşağıdaki resimden de anlaşılacağı üzere bulunduğum bölgede en iyi internet sağlayıcı benim için Türknet. (YAPA altyapısında değilim, Türk Telekom altyapısındayım, Türk telekom isim şirket 24 mbit interneti 18 mbit olarak gönderiyordu.)

Görmüş olduğunuz resimdeki hız şuanki internet hızımdır, yeni test edip, ekran alındısı ile alınmıştır. 

twilight_flame tarafından 15/Haz/19 14:46 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Eğer bölgenizde problem yok ise Türknet ile yılda maks 1 2 kere kesinti olur çabuk geçer o da tertemiz kullanırsınız ama eğer bölge sorunluysa kanser olursubnuz. Biraz şans işi. Yakınlarda Türknet kullanan varsa sorup bakın ona gore alın. Gerçi zaten iptal hakkınız cayma bedelsiz oluyor denemeye değer. İptal işlemi hızlı ve sorunsuz oluyor. Hatta iptal kurulumdan daha sorunsuz oluyor diyebilirim :D

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    sezaiaktas
    sezaiaktas's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adamlar dolandırıcı başka birşey değil. 2.5 ay önce internetim bir anda gitti. Talep açtım TTnet ekipleri geldi modemin bozuk olduğunu söylediler. Türknetle görüşmem neticesinde modemi servise vermem gerektiği söylendi. Servis değişim kağıdı verdi ve Türknet bunu kendilerine iletmem durumunda bir sonraki gün modemi göndereceklerini söylediler. Değişim kağıdı ellerine getikten sonra hergün düzenli olarak yazmaya başladım bunlara.  En son  gün önce aradılar ki siz modemi  216 TL ye almışsınız modem şuanda 350 TL siz kampanyadan aldığınız için yeni modemin çıkışını yapamıyoruz. Modem 1 yıllık ve garanti 2 yıldı. En son lanet olsun tamam gönderin paramı dedim köpeklerin kemik beklemesi gibi tamam deyip kapattılar telefonu. Sonra yazmazlar mı mayıs ve haziran ayı faturalarını düştükten sonra kalan 75 TL yi 15 içinde hesabınıza göndereceğiz diye.  Halbuki hem mayıs faturasını hemde haziran faturasını ödemiştim ben. Ertesi gün para iadesinden vazgeçtim gönderim modemimi dedim adamlar mümkün değil sözlü onay aldık işlemleri başlattık diyorlar.  Tüketici mahkemesine başvurdum. 3 aboneliğim var tamamını iptal edip farklı bir altyapı sağlayıcıya geçmek için başvuru işlemleri yapacağım.   

sezaiaktas tarafından 15/Haz/19 15:43 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 12915 Toplam Mesaj: 30
türknet