folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet'in Akk'yı Tamamen Kaldırması

Türknet'in Akk'yı Tamamen Kaldırması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Turknet telekomun şeyiyle gerdeğe girdiği sürece mağdur olan çok olacak. Telekomun şeyi kendine yetmiyor zaten :D

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam benim anlamadığım niye birşey sınırsız olunca azına sıçma derdindeler. . aq kotayı komple hak ediyoruz. Bazıları vardı forumda taa ne zaman diyorlardı durduk yere sürekli download edicem. silip tekrar edicem diye. Böyleler yüzünden olan bize oluyo mk. Zaten kullandığım 100 gb kotayı geçmiyor. Niye sınırsız olsunda piç gibi bir hat kullanayımki. Çoğu zaman şirketlere laf atıyorum ama müşterilerde göt olunca adamlar napsın. inş böyle sikko gençler fazla türemezde zaten bok gibi olan alt yapı iyice çökmez.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

hocam benim anlamadığım niye birşey sınırsız olunca azına sıçma derdindeler. . aq kotayı komple hak ediyoruz. Bazıları vardı forumda taa ne zaman diyorlardı durduk yere sürekli download edicem. silip tekrar edicem diye. Böyleler yüzünden olan bize oluyo mk. Zaten kullandığım 100 gb kotayı geçmiyor. Niye sınırsız olsunda piç gibi bir hat kullanayımki. Çoğu zaman şirketlere laf atıyorum ama müşterilerde göt olunca adamlar napsın. inş böyle sikko gençler fazla türemezde zaten bok gibi olan alt yapı iyice çökmez.

Hocam bence çok yanlış düşünüyorsun. Verdiğimiz para zaten çılgınlar gibi kullanmamızı sağlaması gerekir. Yabancılar daha ucuza kat kat fazla iyi kalite hizmet alıyorlar. Bu ülkedeki insanlara 4GB - 8GB  kotayı 40-50 liraya verdiler. Bunun gibi aşağılık şerefsizlik başka hiç bir millete yapılmamıştır sanıyorum... Bugün imkan ve zamanım olsa ben de inadına indirip silerim verdiğim paraya değsin diye. Şerefsizliğin hat safhaya çıktığı zamanları unutmadık... Siz de çok iyi niyetli olmayın bence...

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

Merak etme altyapıya bir şey olmaz. Geçen sene 15 Temmuzdan sonra bir ay AKK olmadı internette bir yavaşlama oldu mu?

Başka bir örnek her ay başı herkesin kotası sıfırlanıyor senin mantık ile ay başlarında internete bile giremememiz gerekiyor.  

Türknet'in yavaşlaması kendi altyapısının olmayışından kaynaklı. 

mkyb tarafından 22/Eyl/17 17:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Türkiye de yoğunluk

İş yerleri yüzünden sabah 10 öğlen 12 arası ve akşam 8 ile 12 arası zaten bu saatlerde ister istemez herkezin hızı düşüyor.

Artık mevcut alt yapının bu 6 yoğun saat hariç limitsiz kaldırması gerek.

Bizim alt yapı kadar üst yapıya da yoğunlaşmamız gerekir. 

Sadece baz istasyonlarını fiber ile besleyip mevcut dsl alt yapısını iptal edip tamamen kablosuz a geçmek gerek.

Bu sayede hem tasarruf olur kablo ve işçilikten

Hemde aktivasyon dsl başvuruları gibi günler haftalar değil dakikalar sürer

PanxeR tarafından 22/Eyl/17 17:57 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

10 gun once baglattim turknet 15mbit hiz vardi.2 gundur internet boku yedi kesilmeler falan oluyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Turknet pişmanlıktır deyince kızıyorsunuz ama bir gün hepiniz anlayacaksınız.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı

Arkadaşlar Turknet pişmanlıktır deyince kızıyorsunuz ama bir gün hepiniz anlayacaksınız.

abi şu anda herhangi bir sıkıntı yok. zaten taahhüt olmadığından herhangi bir bok olursa diğer sağlayıcıya geçilir yani. o yüzden türknet iyidir.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı
    krypt bunu yazdı

abi şu anda herhangi bir sıkıntı yok. zaten taahhüt olmadığından herhangi bir bok olursa diğer sağlayıcıya geçilir yani. o yüzden türknet iyidir.

Turknet candır. Hiç düşme olmadı hızımda. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Tam cevap yazacaktım internet kesildi. Ama Turknet'e geçtiğimden beri bu saatlerde bir kaç kez kesiliyor zaten.

Bu AKK kalkması olayından sonra günde bir kaç kez net hızım 1-2 mbit aralığına düşüyor. İlk olduğunda Çağrı merkezini aradım; çağrı sistemi bildiğin bug'lı olduğu için bür türlü müşteri temsilcisine bağlanamadım. Son düzlüğe gelip "görüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır" derken bir anda "işlem yapmadınız, bizi aradığınız için teşekkürler" deyip kapatıyordu ehaha.

Bir gün patlayacak. Göreceksiniz.

while (1<2)
Toplam Hit: 14041 Toplam Mesaj: 120
internet akk limitsiz kotasız tahhutsuz turknet