folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Turksat 4A Uydu Güncellemesi

Turksat 4A Uydu Güncellemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Ya hacılar şimdi uydu güncellenecek ya eski kanallar kalacak mı gidecek mi ?? Anasını sikim çok gerginim kanallar kapanacak diye akrabalarınkini topladım yapmak için şimdi hala uydu kanalları çekiyor sabaha kadr yayınlar gider mi acaba ??

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

bende igtti yayinlar ak bunlari toplu halde guncelleme frekansi flan varmi acaba bilen eden bi yardim

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

bende igtti yayinlar ak bunlari toplu halde guncelleme frekansi flan varmi acaba bilen eden bi yardim

Eski tpleri siliyrsun. 11844 v 2222 yi ekleyip network tarama yapıyorsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

olmadi

edit:
    TP:11844   SEMBOL 02222  Polarite V

d3lete tarafından 18/Eyl/14 01:32 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

Eski tpleri siliyrsun. 11844 v 2222 yi ekleyip network tarama yapıyorsun

tek tek mi silicez ? komple fabrika ayarlarina donsek sknti olurmu

edit : tek tek sildim verilen frekansi giriorum ama birsey bulmuor sinyal gelmior hic

Absolut tarafından 18/Eyl/14 01:46 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi

olmuyor hocam ya tp ayarları degiştiremiyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocalar uydu cihazınızın marka/modelini buraya yazın bilgisi olan arkadaşlar yönlendirme yapsın, evdeki 3 farklı cihazdan biraz kurcaladıktan sonra hallettim.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi

jameson js 2000 yardım ederseniz sevinirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    perize
    perize's avatar
    Erkek

Uydu alıcılarındaki mevcut uydu kanallarını silip ( Temiz yükleme için )

Kurulumdan Yeni uydu ekleyi seçip  11747     27500    yatay ( H )   5 / 6   değerlerini girip  TARAMA  yapınız.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Dahili alıcıli lg var yeni kanalları ekledim yalnız eski kanallar hala duruyor menüden silemiyorum. Ne yapmam lazım onun için? 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Dahili alıcıli lg var yeni kanalları ekledim yalnız eski kanallar hala duruyor menüden silemiyorum. Ne yapmam lazım onun için? 

lg de kör tarama özelliği var tp filan girme kör tarama ile tarama şeklini seç otomatik taramatya gir orada en son eskiler silinsin mi diyor sil diyorsun bu kadar 

hatta yeni uydu alıcılarının alayında kör tarama var tp ile filan uğraşmayın makinenizi az kurcalayın daha ne özellikler var bu basit de tek sıkıntı tek tek elle kanalları eskisi gibi yapmak lg için filan editörler var önce kanalları usb ye atıneditör de istediğiniz gibi ayarlayın hatta durun size benim kanalları paylaşayım hazır son sistem yapmanız gereken 2 dosyayı usb belleğe atınusb yi takın lg tv nize sonra settings tuşuna basılı tutun menü kapanınca 1105 basın hemen peşinden ok tuşuna usb cloning e girin oradan üstteki menü işte %100 olunca olay biter

rarladım dosyaları rardan çıkartıp atın

http://www.dosya.tc/server35/mnpkzC/GlobalClone00001.rar.html 

edit: çok kötü yazmışım 

yeni uydu alıcıların da (led tv lerin kendi içindeki uydu alıcıları da dahil ) kör tarama diye bir özellik var bunun sayesinde tp girmeden çok kolay şekilde tarama yapabilirsiniz. Genellikle otomatik tarama menüsünün içinde oluyor tarama şeklini sağ sol ayarı ile (bu tabi değişir) değiştirip kör taramayı seçin ve bu şekilde tarama yaptırın size sorucak eskiler silinsin mi diye ok derseniz eski tpler silinir yeni kanallar bulunur çok basit bir işlem artık tp den filan anlamanıza gerek yok. yukarıda verdiğim de ise lg tv kendim öne ayarladım sonra editörde düzenleme yaptım bunu direk lg tv ye update ederseniz hiç birişlem yapmazsınız

sunyy2003 tarafından 18/Eyl/14 13:23 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 6601 Toplam Mesaj: 47