folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Türktelekom Taahhüt Bittimine Yakın Ararmı

Türktelekom Taahhüt Bittimine Yakın Ararmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

Hocalarım merhaba bugün fatura ödüyeyim dedim bi baktım normalde 80 tl olan fatura 165 tl olarak gelmiş. taahhüt bitmiş ben unuttum tarihi ama arayan soran olmamış. Aramaları gerekmiyor mu taahhütünüz bitmiş yeniliyelim mi diye ?

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

değişiyo hocam. online işlemlere gir bak ordan bana ne var diye. benim taahhüte 5 ay var aradılar kaç kere. aynı fiyata 2 katı net veriyolar. sırf 505li numara diye inanmadım kabul etmedim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

değişiyo hocam. online işlemlere gir bak ordan bana ne var diye. benim taahhüte 5 ay var aradılar kaç kere. aynı fiyata 2 katı net veriyolar. sırf 505li numara diye inanmadım kabul etmedim

ya hocam merak ettiğim taahtüt bitiyor ise hele bir haber ver de ki bitiyor yenilenmesini istermisin yada kapat interneti niye böyle bir şey yapıyorlar 

haber ver en azından

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

ya hocam merak ettiğim taahtüt bitiyor ise hele bir haber ver de ki bitiyor yenilenmesini istermisin yada kapat interneti niye böyle bir şey yapıyorlar 

haber ver en azından

Daha önce 1₺ ye tivibu uydu süper paket satıp çoğu zaman fatura çıkartmayıp, 3 ay birikince hizmet kısıtlama bedeli altında 35₺ + 3₺ (3 aylık fatura) almalarıyla aynı sebepten olduğunu düşünüyorum :) Daha kolay satış her türlü fazla para.

Ödenmemiş faturadan dolayı erişimi kısıtlanan abonelerimizin takip eden ay faturalarına vergiler dahil 34,90 TL Hizmet Kısıtlama Bedeli yansıtılır. 

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Kankam boşver bu soruyu çünkü net bir cevabı yok 

Corona da nötürü şirazesi kaymış firmaların çalışma disiplinlerinin. ARAMALI ama arar mı? Normal Türkiye de bile aramaz yazmazken bu aptal herifler bu süreçte aramalarını da beklememek ona kafa yormamak gerek. İtiraz/Şikayet etsen BTK'dan etmeni tavsiye ederim belki sonuç alırsın fakat orada da 10 15 güne uzayan cevap verme süresi var bazen iyice esnetiyor onu kurum haliyle BTK otomatik yanıtlayıp kapatıyor açık şikayeti.

Anlayacağın Türkiye gerçekleri işte disiplin ve iş ahlakı yok.

Bak ben sana başka bir şey diyeyim İstanbuldan kaçtım bunçün bu süreçte,  26 temmuzda internet gitti Türktelekomun amını götünü dağıttım şikayet üstüne şikayet ne Cimer kaldı ne BTK kaldı gelgör ki Telekom adam gibi cevap veremiyor , şu gün gelir diyemiyor , sorun şundan kaynaklı da diyemiyor sonra kendi çabalarımla öğrendim ki bir müteahhit inşaat yapıyormuş bölgede onun yüzünden koskoca kaç sokak kaç insan kaç hane internetsiz hadi bizim yaşları geçtim çocukların EBA sı vs.. si herkes mağdur! Ama emin ol benden çok sesi çıkan da yoktur 1 2 kere şikayet bırakan bile bir elin parmaklarını geçmez :) halk her şeye okey veriyor ne yapacağız?

26 temmuzdan bugüne say işte hala gelmiş değil adam gibi.

TÜRKİYE diyorum ya :)

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bak şimdi. Haber vermeyip sana 165 tl yazdılar ve sen de kapatın kardeşim istemiyom dedin ve onlar da tamam dedi ama kapatana kadar bi 165 daha yazacaklar (Kapatın demesen bile o 165 i yine yazacaklar).. Böyle böyle tuttuğunu öpüyorlar çünkü adamlar verdiği hizmeti biliyor ve eğer seni "süre bitti" diye ararsalar zaten senin onlara "kapatın" diyeceğini biliyorlar ve bu yüzden de malum haber vermeme taktiğini uyguluyorlar. 

(Konuyu gizle)

LhaNeT tarafından 06/Ara/20 02:36 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

telekom aynı şeyi bana da yapmıştı. 300 küsür lira gelmişti bir kaç yıl önce. Vodafone a geçirdim bütün hatları sonra.

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Taahhüt bitimine yakın arıyorlar ancak "Belki buradan yakın zamanda kurtulurum" diyerek insanın taahhüt uzatıp ayrılırken bu sırtlanlara para yediresi gelmiyor.

anonim6918524 tarafından 06/Ara/20 09:41 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı

Taahhüt bitimine yakın arıyorlar ancak "Belki buradan yakın zamanda kurtulurum" diyerek insanın taahhüt uzatıp ayrılırken bu sırtlanlara para yediresi gelmiyor.

Şerefini sikeyim ben bunların sırtlan az bunlara , iltifat gibi kalıyor.

Eski Türküyede kurum ahlakı iş disiplini etik vardı o da kalmadı götveren tefeci gibi hepsi

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Bunlardan hali vaktiyle yeni taşındığım sitede 50 mbit hizmet aldım. 50 mbit ücreti alıp 20 mbit hız sağlıyorlardı. Haklı sebeple iptal ettirmek isterken dünyanın borcunu çıkarmaya kalktılar. Arıza kaydı açıyordum, kendi kendilerine kapatıyorlardı. BTK'ya şikayet ederek sonunda kaydın kendileri tarafından kapatılmamasını sağladım. Eve gelecek personele 18 için randevu aldım. İşten saat 16'da çıkıp 17'de eve geldim. Kapıya not yapıştırmışlar. "18'de geldik sizi evde bulamadık" diyerek. Salağın birini yollamışlar. Kablolarla oynayıp 20 mbit'i 8 mbit'e düşürdü. Daha sonra lanet edip kendim kablolarla oynayıp 20 mbit'e tekrar yükselttim.

Devamında Ankara denen bok çukurundan taşındım. Taşınırken de bunlara o dönem mecbur olduğumdan dünyanın sözleşme fesih ücretini ödedim. Bu iş ahlakını (!) ömür boyu unutmam mümkün değil.

anonim6918524 tarafından 06/Ara/20 09:51 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Niye haber versinki 

Mis gibi ek gelir elde etti beleş 85tl 

Bu ülkede birinden işini düzgün yapmasını bekleyerek hatayı sen yapmışsın .

Tavsiyem yaşadığın bölgede en yakın ana telekom binasına git 

İptal bölümüne sıra al

Karşındakine  durumun olmadığını uygun fiyatlı internete ihtiyacın olduğunu şöyle 

Yarıdm ederse ok 

Yardim etmezzse başka temsilciye git 

İnan daha ucuzu her zaman var

Bu değişikler  sanırım prim alıyorlar o yüzden  pahalı olanı satmaya çalışıyorlar . ( belki satması gereken adet vardır kotasını doldurnmaya çalışıyordur oda ne yapsın iş ) 

samaccc tarafından 06/Ara/20 10:05 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 2065 Toplam Mesaj: 14
türktelekom türk telekom alt yapı