Tuşlu Telefon Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, ben tuşlu telefon arıyorum. Ama hotspot özelliği olan bir telefon arıyorum. Bildiğiniz marka ve model söylerseniz sevinirim.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

android yada eski nokia sybian telefonlar olmazmı yada blackberry neden tuşlu bu arada

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circuit500
    circuit500's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bir ara Blackberry vardı hocam. Sonra siki tutup batıp gitti.

Tuğra
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Blackberry sunucularını kapattığı için tüm telefonları çöp oldu. Telefonu formatlayıp sıfırdan kurmak isterseniz açılışta sunucuya bağlanmak istiyor ama cevap alamadığı için donup kalıyor telefon. Saçma salak işler işte. Kaç senelik Symbian'lı Nokialar destek kesilmesine rağmen hala taş gibi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

android yada eski nokia sybian telefonlar olmazmı yada blackberry neden tuşlu bu arada

Ucuz olur, özellikleri az olur, whatsapp olmaz diye umuyorum.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

NOkia 8110 4g energizer e241 aktıf kullanıyorum şarjları 1 haftayı çıkarıyor çok memnunun

Yav he he
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

NOkia 8110 4g energizer e241 aktıf kullanıyorum şarjları 1 haftayı çıkarıyor çok memnunun

Kaios var bunlarda :D

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

evet aktif sosyal medya kullanmıyorum öyle fotoğraf deliside değilim işimi fazlasıyla işimi görüyor 

Yav he he
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    end bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

evet aktif sosyal medya kullanmıyorum öyle fotoğraf deliside değilim işimi fazlasıyla işimi görüyor 

Yurtiçi sıfır cihaz (kaios) satan yer var mı? Ya da sen bu cihazlara nasıl ulaştın hocam?

telekom tarafından 16/Ağu/22 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı
    end bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

Yurtiçi sıfır cihaz (kaios) satan yer var mı? Ya da sen bu cihazlara nasıl ulaştın hocam?

Ilk ciktiginda almistir hocam muhtemelen. Su anda piyasada yok sanirim.

https://www.sahibinden.com/en/8110-nokia-cell-phones

buarya bakabilirsin ama sanirim. 4G modeli olacak bunun.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Ilk ciktiginda almistir hocam muhtemelen. Su anda piyasada yok sanirim.

https://www.sahibinden.com/en/8110-nokia-cell-phones

buarya bakabilirsin ama sanirim. 4G modeli olacak bunun.

Eyv, ikinci ellere bakmıştım da fiyat olarak ikinci el akıllı telefonlarla yarışır halde görünce biraz şaşırdım; Hindistan, Afrika gibi ülkelerde alınabilir olduğu için tutunup piyasada yer bulan telefonlara bu fiyat benim için fazla.

Belki piyasa askere gelen - giden tarafından şişirilmiştir, bilmiyorum.

Neyse işte benim de almayı istememdeki amaç hem akıllı telefona olan bağımlılığı azaltmak hem de ufakliga doğru örnek olmak. Telefon tamamen akılsız da olmasın diyip yarım akıllı güncel bir telefonla şansımı denemek istemiştim.

Neyse bu arada bugün migros'ta dolaşırken enigma t301 gibi bir telefon gördüm, 2011-2012 civarlarından kalma tuşlu bir telefon. Vakti zamanında kriptolu mriptolu görüşme ayağına yüksek fiyattan satmaya çalışmışlar. ~600 TL civarıydı, belki onu alırım.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 2052 Toplam Mesaj: 28
telefon telefon hotspot