TV Alıyorum - Tavsiyeleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    command3r
    command3r's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.bimeks.com.tr/urun/118227/lg-42lv3550-106-ekran-led-tv.aspx

geçen hafta aldım çok memnunum hdd bağlayıp dizi filmleri izliyorum şu ana kadarki bütün türleri destekledi telefonu bağlayığ şarkı açıp ekran foto bile koyuyorum tavsiye ederim

djarum black kanka
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

beyler, TV 50li yaşlardaki annem ve babam için.

led tv yi geçtim, 3d yi de geçtim. lcd alacağım. tavsiyeleriniz lcd üzerine olursa iyi olur.

samsungta teknik serviste çalışan arkadaşım, yazdığım samsung modeli hakkında fikrin var mı? arızası çıkıyor muydu vs.

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gözlükçü
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:
    -----------------------------

led tv yi geçtim, 3d yi de geçtim. lcd alacağım. tavsiyeleriniz lcd üzerine olursa iyi olur.

samsungta teknik serviste çalışan arkadaşım, yazdığım samsung modeli hakkında fikrin var mı? arızası çıkıyor muydu vs.

benim odamdaki tw hocam kesinlikle tavsiye ederim en dandik recever la bile harika gösteriyo şimdi ben buna altınbaşlı hdmı kablo aldım hd gösteriyo resmen

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

vanhelsink bunu yazdı:

mizahi bunu yazdı:

benim odamdaki tw hocam kesinlikle tavsiye ederim en dandik recever la bile harika gösteriyo şimdi ben buna altınbaşlı hdmı kablo aldım hd gösteriyo resmen

hadi ya. işyerinde sordum briilerine, bir de ürünü karşılaştırdım farklı sitelerde, sony daha baskın duruyodu. 

samsung a yönelmeyi düşündüm bak şimdi. benim gönlüm de samsungdan yana ayrıca.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

televizyonda özellikle led ve lcd de samsung derim hocam. samsung gerek teknik servis olsun gerek kalite olsun özellikle türkiyede çok iyi. adamlar müşteri memnuniyetli çalışıyorlar. ve en ufak bir sorunda teknik eleman gönderebiliyorlar. samsung candır canandır. çok paran varsa sony falan al, yok müsrifliğe gerke yok diyorsan aynı kalitede samsung al.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

samsung almanı öneririm hocam . bir süre önce samsungun d5000 led modelini almıştım 1240 liraya gayet memnunum.  ama ekstra full hd usb vs işlerine gerek

duymayacaksan samsungun lcd tv leri de işini görür. daha ekonomik olur. samsung veya lg  ... 

ekran boyut olayına gelirsek kullanacağın odanın metrekaresi ve tv izleme mesafesini dikkate alarak bir seçim yap ..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

lg8500 var bende cok memnunum. fakat butceni azcik zorlayabilir ama değer

http://www.google.com/products/catalog?q=lg+le8500&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=15099610884892090280&sa=X&ei=MAUGT9frGtOksgbbrdCEDw&ved=0CEYQ8wIwAQ

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaqeStorM
    RaqeStorM's avatar
    Erkek

Vestel 42PF89155 42'' LED TV Hocam ben bu televizyon u kullanıyorum çok memnunum bunu tavsiye edebilirim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

vay be samsung.istanbul bilişimden getirteyim diyorum. ona ne dersiniz. bu iki urun kampanyada. 1249tl imiş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:

vay be samsung.istanbul bilişimden getirteyim diyorum. ona ne dersiniz. bu iki urun kampanyada. 1249tl imiş.

Hocam istanbul bilişim'den notebook alacağım zaman biraz araştırmıştım.Ürünlerinde yetkili distrübütör garantisi değil sadece istanbul bilişim garantisi vermesi sebebiyle aklımda soru işareti bırakan bir firma diye almaktan vazgeçmiştim. Tv içnde öyle midir değil midir araştırıp öyle satın al. ve kutuyu servis açıp kurulumunu gerçekleştirsin..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
Toplam Hit: 3578 Toplam Mesaj: 33