TV Önerisi Alabilir Miyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Kısmetse yakında bir evlilik var, ev dizme telaşı başladı ufaktan. TV almam lazım ama hiç bir cacık anlamıyorum TV'lerle alakalı.

Crystal 4k UHD QLOD RGB Gaming meyming bir tepe şey var :D

55inch yeterli olur diye düşünüyorum. Akıllı olursa çok iyi olur. Netflix vs kullanıyorum çokça.

Kaliteli olarak bildiğim markalar Samsung ve Phlilips ama marka takıntım yok, kaliteli olsun garantisinde vs sorun çıkarmasınlar yeterli olur.

Fiyat olarak maks 12k 13k verebilirim bir TV'ye.

Önerilerinize açığım, daha da zamlanmadan her şey alayım istiyorum.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Ben buradaki 43 inc hi-level'i aldım ocak ayında 3999 tl'ye. Her şey zamlanıyor bu indirime gidiyor mk. Televizyondan çok anlamam ama netflix'e bastığım zaman  1 buçuk 2 saniye sonra açılıyor. 

Şu yukarıdaki 65 inch televizyona bi bak derim hocam. tam bir fiyat performans canavarı. a101 korkutuyor ise bi şey diyemem ( ben şikayetçi değilim ) ama bence bi bak sordur 

Mutubilir tarafından 28/Haz/22 14:21 tarihinde düzenlenmiştir

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Bi multi message daha..

Mutubilir tarafından 28/Haz/22 14:21 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Multi message

Mutubilir tarafından 28/Haz/22 14:20 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Her TV konusuna yazıyorum bunu. Smart kısmını boşverin ona para vermeyin. Xiaomi Box alıp geçin. Çünkü firmalar 1-2 sene sonra güncellemeyi kesince YouTube, Netflix vs çalışmaz oluyor.

Mesela şuan Disney çıktı 2016 öncesi üretilen Samsung TV'lere Disney uygulaması yüklenemiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Her TV konusuna yazıyorum bunu. Smart kısmını boşverin ona para vermeyin. Xiaomi Box alıp geçin. Çünkü firmalar 1-2 sene sonra güncellemeyi kesince YouTube, Netflix vs çalışmaz oluyor.

Mesela şuan Disney çıktı 2016 öncesi üretilen Samsung TV'lere Disney uygulaması yüklenemiyor. 

Evdeki televizyonda Mi Box var, yavaş çalışıyor o. İlk aldığımda jet gibiydi şimdi netflix'i açıyorum, bi çay demleyip geliyorum daha yeni logosu gelmiş oluyor.

Smarttan kasıt internete bağlansın surf murf yapayım diye düşünmüştüm :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mi Box'ın arada fişini çekip takacaksın hocam Android sonuçta kullandıkça şişiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

1 kez up olsun. Bakalım neler gelecek (:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Merhabalar, hala arayışım devam ediyor. Öneride bulunun lütfen anlamıyorum 4k 5k falan.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çok haklısın, ben geçen sene beko smart tv aldım, disney + yok. Bekoyu aradım diyorlar ki şimdilik anlaşma yok ilerleyen zamanlarda olur mu bilemeyiz.

the man who gets tired after eating a ban
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Merhabalar, hala arayışım devam ediyor. Öneride bulunun lütfen anlamıyorum 4k 5k falan.

Rahmetli Kemal Sunal'ın bir repliği geldi aklıma ''Bu parayla şey bile çekilmez'' :)

4-5 k bence şu durumda bir tv için az, en azından piyasa bunu gösteriyor.

karar kıldığın tv modelini muhakkak youtubeye yazıp bi inceleme izlemelisin.

the man who gets tired after eating a ban
Toplam Hit: 1252 Toplam Mesaj: 18
akıllı televizyon