folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Twitter / Instagram İçin Yardımcı Android Uygulama

Twitter / Instagram İçin Yardımcı Android Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Ellerine sağlık lakin neden direk şifre istiyor app, 2 faktör doğrulamayı da kaldır diyor 0.o

Hocam 2 faktör doğrulamaya eskiden izin vardı artık apiler buna izin vermiyor yada ben bulamadım.

O yüzden gönlün rahat olsun bir sorun olursa burdayım ben :)

Peki bakalım umarım gitmez hesap :)) Öncelikle ellerine dert görmesin güzel uygulamaya benziyor.

Şimdi müsaadenle gördüğüm sıkıntıları yazayım.

***Uygulamaya giriş yaptım, ilk gelen ekran, profil resmim vs var. (anasayfa)

(pmden whatsapp verirsen ekran görüntülerini atayım) 

toplam takip edilen ve toplam unfollow ( 0 gözüküyor şuan ) yazıları satıra sığmamış, bi kısmı alt satıra geçer gibi olmuş yarısı görünüyor ekranda.

Bir de toplam unfollowdan sonra başka istatistikler de var sanki, ama ekranın tamamında değil ortasında kesildiğinden aşağıyı göremiyoruz. Scroll da yok.

***Ayarlar ekranında da yine satırdan dolayı okunmayan kısım var. Unfollow hızı bildirim yazıyor mesela. Bildirimin yarısı ( dikey yarısı) görünmüyor.

Unfollow hızında 0.0 yazıyor saniye mi bu?

Favori hızında da 0.7 diyor..

***Manuel takibi bıraktan kullanıcı listesine tıkladım dönüyor da dönüyor. Sanırım takip ettiğim 33k kişiyi tek seferde listelemeye çalışıyor :D

iptal şansı da yok

***Uygulamayı zorla sonlandır dedim. Tekrar açtığımda tekrar giriş yapmamı istiyor. Bunun önüne geçemez miyiz? Bi kere giriş yapayım log out olana kadar kalsın. Girişten sonra 2-auth da açarız o yine loginli kalır

***Aktif olmayan hesaplar listeleniyor... Kim bu hesaplar, neye göre aktif değil?

***Aktif olmayan hesapları silmek için videoyu izlemem gerekiyor.... nerede video?

***Takibi bırakanları temizle... 6846 kişi... Ban yememek adına saniye ayarını nasıl yapacağız :D ( videoyu izle butonu burda , ama tıklayınca HATA : 0 yazdı gitti, video izlendi olarak işaretlendi şuan )

*** Uygulamanın açık olması gerekiyor mu? arkaplan yeterli mi? android bi zaman sonra ramden pilden tasarruf için otomatik kapatmaya kalkmasın arkaplandan?

***Şimdi ben 60 saniyede 1 unfollow yap desem 24 saatte 1400 kişi unf yapacak. Ama her biri 60snde bir olursa oto. olduğu yine belli olacak. bu 60 saniyeyi randoma bağlayıp misal her seferinde +- 5 saniye yapsa, ben oraya 60 girdiysem sonraki işlemi 55-65 sn arasında bir rakam seçerek yapsa? :)

***takip ettiğim tüm hesapları bırakmak istesem yapamıyorum sanırım. İlla manuel unf seçeneğine mi girmem lazım?

şimdilik eyyorlamam bu kadar, teşekkürler :D

edit,

ekranı yan çevirdim

UYGULAMA DURDURULDU

:(

noname tarafından 29/Haz/18 17:13 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Ellerine sağlık lakin neden direk şifre istiyor app, 2 faktör doğrulamayı da kaldır diyor 0.o

Hocam 2 faktör doğrulamaya eskiden izin vardı artık apiler buna izin vermiyor yada ben bulamadım.

O yüzden gönlün rahat olsun bir sorun olursa burdayım ben :)

Peki bakalım umarım gitmez hesap :)) Öncelikle ellerine dert görmesin güzel uygulamaya benziyor.

Şimdi müsaadenle gördüğüm sıkıntıları yazayım.

***Uygulamaya giriş yaptım, ilk gelen ekran, profil resmim vs var. (anasayfa)

(pmden whatsapp verirsen ekran görüntülerini atayım) 

toplam takip edilen ve toplam unfollow ( 0 gözüküyor şuan ) yazıları satıra sığmamış, bi kısmı alt satıra geçer gibi olmuş yarısı görünüyor ekranda.

Bir de toplam unfollowdan sonra başka istatistikler de var sanki, ama ekranın tamamında değil ortasında kesildiğinden aşağıyı göremiyoruz. Scroll da yok.

***Ayarlar ekranında da yine satırdan dolayı okunmayan kısım var. Unfollow hızı bildirim yazıyor mesela. Bildirimin yarısı ( dikey yarısı) görünmüyor.

Unfollow hızında 0.0 yazıyor saniye mi bu?

Favori hızında da 0.7 diyor..

***Manuel takibi bıraktan kullanıcı listesine tıkladım dönüyor da dönüyor. Sanırım takip ettiğim 33k kişiyi tek seferde listelemeye çalışıyor :D

iptal şansı da yok

***Uygulamayı zorla sonlandır dedim. Tekrar açtığımda tekrar giriş yapmamı istiyor. Bunun önüne geçemez miyiz? Bi kere giriş yapayım log out olana kadar kalsın. Girişten sonra 2-auth da açarız o yine loginli kalır

***Aktif olmayan hesaplar listeleniyor... Kim bu hesaplar, neye göre aktif değil?

***Aktif olmayan hesapları silmek için videoyu izlemem gerekiyor.... nerede video?

***Takibi bırakanları temizle... 6846 kişi... Ban yememek adına saniye ayarını nasıl yapacağız :D ( videoyu izle butonu burda , ama tıklayınca HATA : 0 yazdı gitti, video izlendi olarak işaretlendi şuan )

*** Uygulamanın açık olması gerekiyor mu? arkaplan yeterli mi? android bi zaman sonra ramden pilden tasarruf için otomatik kapatmaya kalkmasın arkaplandan?

***Şimdi ben 60 saniyede 1 unfollow yap desem 24 saatte 1400 kişi unf yapacak. Ama her biri 60snde bir olursa oto. olduğu yine belli olacak. bu 60 saniyeyi randoma bağlayıp misal her seferinde +- 5 saniye yapsa, ben oraya 60 girdiysem sonraki işlemi 55-65 sn arasında bir rakam seçerek yapsa? :)

***takip ettiğim tüm hesapları bırakmak istesem yapamıyorum sanırım. İlla manuel unf seçeneğine mi girmem lazım?

şimdilik eyyorlamam bu kadar, teşekkürler :D

edit,

ekranı yan çevirdim

UYGULAMA DURDURULDU

:(

Hep tasarımdan vurmuşsun.. Bir o eksik hem webde hem Androidde tasarımdan nefret ediyorum .. Neyse sorduğun soruların cevabı var numaramı atıyorum whatsapp dan yazarsın hocam... Birde Google ile sıkıntı yaşıyorum reklamlar gözükmüyor vs. O yüzden bazı kişilerde uygulama hiç çalışmıyor . 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Son durumlar ne alemde hocam? :) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Son durumlar ne alemde hocam? :) 

Hocam 15-20 gündür geliştirme yapmıyorum Reklamları komple kaldırıcam bir getirisi yok zaten şimdilik ve bir kaç plan var kafamda onları ekleyeceğim. Telefonunuza servis yazıp arka planda otomatik takip / unfollow / beğeni / fav / rt vsv s gibi özellikler ekleyeceğim. Fakat vaktim yok . Eylülün 16 sından sonra geliştirmeye başlayacağım.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Çok güzel benziyor ama ben ios kullanıyorjm :( 

şu eklentiyi yapabilirmisin mesela bu ben ve pek çok takipçili sayfa için büyük ihtiyaç. 

Sayfa ismi örneğin x ve 150bin takipçili. Ben sayfayı yönetecek adam arıyorum aöa güvenemiyorsun kimseye. Senin yazacağın uygulama da ben ana uygulamaya girip login olacağım ve bir alt uygulamaya sadece seçilen fotoğrafları bana yollayacak. Yani paylaşılmasını istediği fotoyu yönetici olarak giren kişi seçecek ve fotoyu seçince örneğin freak şu fotoyu seçti diye bana bildirim gelecek. Kısacası instagram için bir yöneci paneli. Bak bu hem çok tutar hem de büyük koşaylık. Yaparım dersen ben sana neler lazım söylerim. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

Çok güzel benziyor ama ben ios kullanıyorjm :( 

şu eklentiyi yapabilirmisin mesela bu ben ve pek çok takipçili sayfa için büyük ihtiyaç. 

Sayfa ismi örneğin x ve 150bin takipçili. Ben sayfayı yönetecek adam arıyorum aöa güvenemiyorsun kimseye. Senin yazacağın uygulama da ben ana uygulamaya girip login olacağım ve bir alt uygulamaya sadece seçilen fotoğrafları bana yollayacak. Yani paylaşılmasını istediği fotoyu yönetici olarak giren kişi seçecek ve fotoyu seçince örneğin freak şu fotoyu seçti diye bana bildirim gelecek. Kısacası instagram için bir yöneci paneli. Bak bu hem çok tutar hem de büyük koşaylık. Yaparım dersen ben sana neler lazım söylerim. 

Basit şeyle hocam bunlar bunlardan çok yaptım tutmadı. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Toplu dm mesajı silme eklentisi kesinlikle gerekli hocam, bu eklentiyi yaparsan eğer haberim olsun indireyim uygulamayı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Toplu dm mesajı silme eklentisi kesinlikle gerekli hocam, bu eklentiyi yaparsan eğer haberim olsun indireyim uygulamayı

Ekleriz hocam aklımda 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Ekleriz hocam aklımda 

bir ara ben kullanıyordum bu olayı. sonra aklıma şey geldi. ulan dedim. adam ne şanslı. kim bilir günde kaç meme görüyordur sfjkldsfg yani ben olsam böyle bir uygulamanın loglarını tutarım :d fotoğraf ve videoları ayrı filtre yapıp klasörlere yükletirdim sdfklsşf 

coLin tarafından 21/Ağu/18 02:25 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2367 Toplam Mesaj: 20
unfollowjet