folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Twitter Vine'ı Kapatma Kararı Aldı

Twitter Vine'ı Kapatma Kararı Aldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar herkesin mizah anlayışı farklıdır evet vine fenomenlerinden Aykut Elmas ve Cem gelinoğlunu başarılı buluyorum diğer salaklar umrumda değil 

recep İvedik 6.9 milyon seyirci bulurken pardon filmi 1,5 milyon yaptı diye duydum bana sorarsan pardon gerçekten kaliteli güldürü komedi filmiydi İvedik o kadar olmamasına rağmen geçti 

demek ülkenin mizah anlayışı bu

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Amk twtter ne kadar gerekli o bile tartışılır. Kapanasın tabiki.

En son ki Twitter istatistiklerine göre Aktifvitenin %62 si Türk kullanıcılardan kaynaklanıyormuş. Kaynak: götüm;

Sıçtığı boku, içtiği kahveyi, yediği yemeği, siktiği karıyı paylaşıp kendini sevimlilik, güzellik, espiritüel kişilik olarak reklam etme şeysi bunlar.

Yemin ediyorum memleketimin insanı kadar özenti bir memleket yok.

DrKill tarafından 28/Eki/16 15:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

bize ne mq
    tahribat kapanmasın

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

siz arkamda olaydınız şu an bende bir fenomen olurdum reklamlardan para kazanır mzikten anlamadığım halde bile dj ylik yapardım filan.

abin mürid bebeğiimm diye sloganım bile oalbilirdi

neyse çok geç sayılmaz kapanmadan destekleyin beni

bu arada 2013 yılı itibari ile benimde çektiğim 2 vine ım vardı

onlarla kapatalım

https://www.youtube.com/watch?v=yB4uj5U5TQw&feature=youtu.be

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Hocam, twitter sana görmek istediğini gösteriyor. Tıpkı diğer sosyal ağlardaki gibi. 

Düzgün bir takip listesi ile erişemeyeceğin bilgi, takip edemeyeceğin güncelleme yok.

Twitter, sosyal ağlar içerisinde gördüğüm en gerekli ve işe yarar sosyal ağdır. Yeter ki düzgün kullanılsın.

Fenomenleri, takipçi kasan ruhu orospu olmuş şahısları, boş konuşan, kopyala yapıştır ötesinde fikri olmayan boş beyinlileri twitter hesabımı açtığımdan beridir görmüyorum, çünkü takip etmiyorum. Sadece bunları görürseniz tabiki her sistem boş dersiniz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Hocam, twitter sana görmek istediğini gösteriyor. Tıpkı diğer sosyal ağlardaki gibi. 

Düzgün bir takip listesi ile erişemeyeceğin bilgi, takip edemeyeceğin güncelleme yok.

Twitter, sosyal ağlar içerisinde gördüğüm en gerekli ve işe yarar sosyal ağdır. Yeter ki düzgün kullanılsın.

Fenomenleri, takipçi kasan ruhu orospu olmuş şahısları, boş konuşan, kopyala yapıştır ötesinde fikri olmayan boş beyinlileri twitter hesabımı açtığımdan beridir görmüyorum, çünkü takip etmiyorum. Sadece bunları görürseniz tabiki her sistem boş dersiniz.

Haklısın aslında. Kurunun yanında yaşıda yakmamak lazım. Düzgün kullananlarda var ama çoğunluk popü peşinde olan "ruhu orospu" olmuş kişiler olduğu için genelleyerek konuşuyorum. Doğru diorsun

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 2150 Toplam Mesaj: 17
twitter vine