folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Twitter'a Mute Özelliği Geldi

Twitter'a Mute Özelliği Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

12 Mayıs 2014 tarihinde duyurulmuş, yeni gördüm. Eksikliğini hissediyordum.

Arada sırada twitlerini okuduğum biri sürekli tweet atınca timeline'ı işgal ediyordu, susturma özelliği iyi oldu.

Screenshot'daki gibi kullanıcı profil sayfasındaki ayarlara tıklayıp sessize alabilirsiniz.

Tekrar profile girerek sessize aldığınız kullanıcının sesini açabililirsiniz.

O2DMNP.jpg%20%28619×557%29

Twitter blogundaki duyuru linki : https://blog.twitter.com/2014/another-way-to-edit-your-twitter-experience-with-mute

Twitter’ın yeni geliştirdiği özelliğiyle takip listesindeki kullanıcıları sessize almak artık mümkün. Bu sayede kullanıcılar kişiyi takip etmeye devam ederken, haber akışında tweet’lerini göremeyecek.

Twitter resmi blogundan ‘sessize alma’ (mute) özelliğini resmi olarak duyurdu. 

Twitter kullanıcıları, takip ettikleri listesinden diledikleri kişiyi sessize alarak, o profilden gelen tweet  ve retweet’ler, haber akışına düşmeyecek.

‘Susturulan’ kullanıcı bunun farkında olmayacak, ve dilediği gibi tweet atmaya devam edecek. Sessize alınan kişi bu işlemi yapan abonenin mesajlarını favorilere ekleyebilecek, cevap verebilecek ya da retweet edebilecek.

Ayrıca artık sevilen kullanıcıların daha fazla tweet’ine ulaşmak ve gelen bildirimlerini görebilmek de mümkün.

Özellik, iOS, Android mobil cihazlar ve twitter.com üzerinden hayata geçti.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

tahribat.com u susturamassın!!!!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

#sessizkalmatahribat

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Güzel bir yenilik. Ama benim profil de aktif değil, takipçilerimin üstünde bir bakayım dedim, o menü ben de gözükmüyor.

Benim profile ne zaman gelirse kullanmaya başlarım kesin :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

@marad10a, @zalimadam @tahribatcom susturulamaz, örnek verdim sadece =) zaten fazla twit atmıyor.

Tbt sosyal medya sorumlusu arkadaştan twitter'ı daha aktif kullanmasını istiyoruz.

@coLin Hocam takipçilerin üzerinde değil de senin takip ettiklerin üzerinde deneyebilirsin, şayet zaten öyle yaptıysan veya yine olmazsa belli bir süre sonra gelebilir, deneme aşamasında olabiliyor bazen, daha sonra tüm  kullanıcıları etkiliyorlar.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sus ve tweetlemeye devam et diyorsun yani hocam.  :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

bende de yok yeni twitter görünümüne geçmedim ondan olabilir.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

benim eski bilgisayarla tw ye girmeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum.

cannot%20connect%20real%20twitter

tw kullanmadığım için hiç araştırmadım düzeltmek için

maserati tarafından 18/May/14 02:40 tarihinde düzenlenmiştir

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

@coLin Hocam takipçilerin üzerinde değil de senin takip ettiklerin üzerinde deneyebilirsin, şayet zaten öyle yaptıysan veya yine olmazsa belli bir süre sonra gelebilir, deneme aşamasında olabiliyor bazen, daha sonra tüm  kullanıcıları etkiliyorlar.

Öyle yaptım zaten hocam, aktif değil ben de. Takipçilerime sordum uleyn 100 kişilik takipçisi var onda aktif bizde yok.

Ana sayfam birleşmiş milletler topluluğu gibi her ülkeden insan var :D Neyse... Update süreci yakında bizide görür inşallah.

Bu arada Türkçe açıklaması da var site de;

https://support.twitter.com/articles/20171593-twitter-da-kullanclar-sessize-alma

Bu link yüzünden kalp krizi geçiyordum. Adamlar mal amua goim.

Sayfanın en altında tweetle butonunu tıklayıp paylaşayım dedim, bu hesap askıya alınmıştır uyarısı görünce.! LAnnnnnnnnn dedim ne oluyoruz :D sonra fark ettim ki kendi mallıkları :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

benim eski bilgisayarla tw ye girmeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum.

cannot%20connect%20real%20twitter

tw kullanmadığım için hiç araştırmadım düzeltmek için

bağlantının arasına birisi girmeye çalışıyor dikkat et = )

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

bütün favorileri silme işlemini otomatik olarak yapmak mümkün mü ?

Anarsistherif...
Toplam Hit: 2890 Toplam Mesaj: 16