folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Txt Dosyasının Mb Değerini Düşürme

Txt Dosyasının Mb Değerini Düşürme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek

başlıkta belirttiğim gibi varmıdır bi yolu yöntemi internette bakındım da bulamadım bir txt dosyasının mb değerini düşürebilirmiyiz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

zip, rar sıkıştırması işe yarar mı ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    acikistihbarat bunu yazdı

zip, rar sıkıştırması işe yarar mı ?

yok hocam o şekil değil bildiğin txt dosyasının sadece mb değerini düşürecez txt dosyası olarak yine kalacak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Unicode yaparsan yariya iner utf8 de iki kati yer kaplar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

dediğinin tam tersini yaptım istediğim sonucu aldım hocam teşekkürler :) utf8 de yarıya indi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Ula konuya bak. Kafama takıldı;

Dosya için Dosyada kullanılan Karakter Set'ini seçebiliyoruz da, Seçilen karakter setinin içerisinde bulunan Bağımsız karakterlerin bir tablosu ve/veya sayısını gösteren bir bitŞema filan var mıdır?

Seçilen karakter seti, birden fazla Dilin (Latin, ibranice, Arapça,Japon,Çin,Afrika) Alfabe'sinin karakterlerini{Harf(büyük,küçük),Aksân(?)},  Rakam, Matematik işaretleri, Noktalama işaretlerini karşılayabiliyor mu? 

UniCode, Utf8-16?√ 

RitmFarbRacourci tarafından 29/Haz/19 20:04 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    tajdin bunu yazdı
    Tayga bunu yazdı

dediğinin tam tersini yaptım istediğim sonucu aldım hocam teşekkürler :) utf8 de yarıya indi

Demekki tam tersini biliyomusum .)

Toplam Hit: 824 Toplam Mesaj: 7
txt dosya düşürme