TYT Kaynak Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    EnerJiC bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı

hangi alandasın? hedefin nedir? hangi derste hangi seviyedesin?

bunlara göre tavsiyelerde bulunabilirim.

Ayt de barajı 20-30 puanla geçsem yetecek alanım sözel o yüzden çok kasmadan halletmek lazım 

benim hocam ve limit yayınları alabilirsin. hız ve renk de iyidir. her dersten en az soru bankası bitir. arkasına çözebildiğin kadar deneme çöz. haftada en az 1 deneme son 1 ay her gün deneme çözmelisin. Denemelerden sonra çözemediklerinin çözümlerini öğren. Ayda bir çalıştıklarını mutlaka tekrar et. Tekrar haftası gibi bir şey yap. Sadece konu bitirmeye odaklanma çünkü unutacaksın ve tekrar yapınca daha iyi pekişecek. tekrar yaparken eski denemelerinde yapamadıklarını tekrar çözmeye çalış. Çok karmaşık geliyor takip eden birisi olsun dersen koçluk yapabilirim. Bütün işimiz gücümüz üniversite hazırlık zaten. Instagramda beni takip et. Mutlaka fayda görürsün.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı
    EnerJiC bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı

hangi alandasın? hedefin nedir? hangi derste hangi seviyedesin?

bunlara göre tavsiyelerde bulunabilirim.

Ayt de barajı 20-30 puanla geçsem yetecek alanım sözel o yüzden çok kasmadan halletmek lazım 

benim hocam ve limit yayınları alabilirsin. hız ve renk de iyidir. her dersten en az soru bankası bitir. arkasına çözebildiğin kadar deneme çöz. haftada en az 1 deneme son 1 ay her gün deneme çözmelisin. Denemelerden sonra çözemediklerinin çözümlerini öğren. Ayda bir çalıştıklarını mutlaka tekrar et. Tekrar haftası gibi bir şey yap. Sadece konu bitirmeye odaklanma çünkü unutacaksın ve tekrar yapınca daha iyi pekişecek. tekrar yaparken eski denemelerinde yapamadıklarını tekrar çözmeye çalış. Çok karmaşık geliyor takip eden birisi olsun dersen koçluk yapabilirim. Bütün işimiz gücümüz üniversite hazırlık zaten. Instagramda beni takip et. Mutlaka fayda görürsün.

Derken baraj kaldırıldı ne düşünüyorsunuz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

YKS REHBERLİK YOUTUBE KANALIMA BEKLERİM:

https://www.youtube.com/c/YKSRehberlik

YKS hakkında videolar atıyorum. Hazırlanan varsa veya tanıdıkları olan izleyin, izlettirin. Layklayın, aboneleyin.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 1443 Toplam Mesaj: 14
üniversite sınav öss tyt