folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder U. S. Polo İle Lacoste Arasında Sadece Marka Farkı Mı Var?

U. S. Polo İle Lacoste Arasında Sadece Marka Farkı Mı Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

ben bu hafta için gittim 10a yakın tshirt aldım en fazla tanesi 20 lira düz renkler zaten tshirtün ömrü 1 sezonluk bence sonra ev tshirtü olur gider sonra yer bezi :D 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

5 senedir beyaz tek renk t-shirt alirim. Baskili malzeme giymeyi sevmem cocuk gibi oluyor. 15 liradan fazlada para vermem t-shirte dun degil evelsi gunu 3 tane daha aldim en azindan cikmayan leke vs oldugunda cope atarken aci cekmiyorsun. Hatta leke oldu yakin bi magzadaysan yenisini al eskiyi cikar cope at devam et. Hadi lacoste ta bunu yap. Tabiki yaparsin eger parayi kendin kazanmiyorsan.

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Su marka bi bana iyi gelmiyor mk. Adidas nike dockers converse hangisini aldiysam ayakkabi pert oldu ki hor kullanmam. Uni 1de 1 puma aldim bi ondan memnun kaldim 3 yil boyunca ara ara giydim tik demedi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    DevilKingtr bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Anladığım kadarıyla Lacoste bayağa bir kaliteli ürünler üretiyor sadece marka farkı yok o zaman Ankara için uygun fiyata lacoste bulabileceğim bir yer önerir misiniz?

hocam uygun lacoste ilk defa duyuyorum :) ne yazıkki

Uygun derken hocam bazı yerlerde raf fiyatı yüksek olur bazı yerlerde daha uygun olur. Markette 1 lira olan mentos migrosta 1.5 lira olması gibi hiç olmazsa 20 - 30 lira bir karımız olsunda ucuza aldık diye sevinek yoksa bende biliyorum 100 - 120'den aşağı t shirt alamayacağımı :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Anladığım kadarıyla Lacoste bayağa bir kaliteli ürünler üretiyor sadece marka farkı yok o zaman Ankara için uygun fiyata lacoste bulabileceğim bir yer önerir misiniz?

hocam uygun lacoste ilk defa duyuyorum :) ne yazıkki

Boyner'leri kovala hocam. Her zaman polo, lacoste,mavi, levis vs vs ünlü markaların ürünleri mağaza fiyatlarından çok çok ucuza oluyor. Ben genelde oradan vuruyorum. 80-100 civarlarına levis kotlar aldığımı bilirim. 

hocam boynerde lacoste giyim bulunmuyor, tecrübeyle sabit :D 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

5 senedir beyaz tek renk t-shirt alirim. Baskili malzeme giymeyi sevmem cocuk gibi oluyor. 15 liradan fazlada para vermem t-shirte dun degil evelsi gunu 3 tane daha aldim en azindan cikmayan leke vs oldugunda cope atarken aci cekmiyorsun. Hatta leke oldu yakin bi magzadaysan yenisini al eskiyi cikar cope at devam et. Hadi lacoste ta bunu yap. Tabiki yaparsin eger parayi kendin kazanmiyorsan.

Çıkmayan leke yoktur hocam. Çamaşır suyu harici. Oda boyayı yaktığı için. Kuru temizleme yapan yerler her tür lekeyi çıkarır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

armaniden altı kurtarmaz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Lcw bizim orada üretim yaptığı için ondan alırım. Onun dışında başka yerden almam. Tek renk düz alırım. Genelde logosu olmayan elbiselerini alıyorum. Logo olsa bile belli olmayacak şekilde duranları tercih ederim. Marka merakım yok. 

Toplam Hit: 3638 Toplam Mesaj: 29
marka