folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uçağa Binen Arkadaşlara Bir Sorum Var

Uçağa Binen Arkadaşlara Bir Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ilk kalkış anında hızlanması harika birşey, cam kenarında oturup dışarıyı izlemen daha da güzel yalnız seyir halinde iken kanatların titreştiğini görünce insan biraz tırsıyor :)

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

Bende Türkiye tatile uçak araciyla geldim ve gerçekten güzel oluyor, yalniz hangi ülkenin üzerinden havalandigimizi bilmemek üzüyor. Tavsiye olarak kulaklarina pamuk tika, havalanma ve inis sirasinda kulaklar sisiyo ve diger arkdaslarin dedigi gibi kanat tarafi çok gürültülü, birde tuvalete yakin koltugu olani da seçme seçebilirsen :D Yükseklikten kortugunu bile bile adama cama yakin otur diye tavsiye ediyorsunuz ya etmeyin...güldürceksiniz:))

Bir de ünlü bir komigin lafi var söyle diyo "Ben uçaklardan korkmayi ne zaman birakirim biliyormusunuz?? pilotun uçagi yere indirmeyi becerdiginde alkislamayi birakinca..." :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SariCoCuK
    SariCoCuK's avatar
    Erkek
    Dostum  Hiç  Korkmana  Gerek  Yok  bir  kere  bindin  mi   bi  daha  binmek  için  can  atarsın  walla  süper bir   duygu  walla  elımde  olsa  ucaktan  hiç  inmem  amk  :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    nickimyok bunu yazdı:
    -----------------------------

benim şu sıralar ömrüm onların üstünde geçio ama, bi arkadaşımla hikayemi annatayım...

ucak hani başta yavaş yavaş yerden gider ve sora birden çaaaaaat die hızlanır seni koltua yapıştırır ya :D

tam öle yavaş yavaş gidioz arkadaşın ilk binişi daha birden hızlanınca cocuk sesli bi şekilde

" aha şimdi yarra yedik "

:D:D:D:D

tabi ucaktaki bütün kafalar bize döndü ama isteselerde ucaktan ataamazlar otobüs gibi bişi deil onun için istediğiniz kadar şımarın:D:D

Zuhahahahaha Yarildim koptum :D

null
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    git bi hatunun yanına otur.Sonra kulağına kulaklık tak ordanda dj tiesto - love come again  parçasını çal. Bide lsd al:D  Sonra yeşile bırak kendini ;)

Long Live Turkey..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaZaR
    YaZaR's avatar
    Erkek
    ... kalkıs anını atlattıktan sonra aynı otobus gıbı bırt farkı yok inişte olayı kavramıs olursun zaten .    korkunun ecele faydası olmaz mıs  :) 

küçükken çikolata için agladım ... büyüdüm senin için aglıyorum .....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    defalarca bindim hiç bişi hissetmedim bu seneyi saymazsak 3 sene sonra da eğitim uçuşları başlıo zaten başarılı olmam için de bişi hissetmem lazım ama çok zevkli :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Ben araba kullanırken yuksek hızlarda benım uzerıme bır ağırlık bıner kulaklarım sıkışır ci kuvvetı olsa gerek bu uçaklarda fazla olduğunu duşunuyorum varmı boyle bır durum aydınlatın ???

CeLeKatireJeotuzbeş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    Kanada Yakın Yere Oturma Bişey Olmaz ..Oturursan Paso Küfür Edersin Çok SeS Oluyor=)))))

X
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

TugrulBaba bunu yazdı:
    ilk kalkış anında hızlanması harika birşey, cam kenarında oturup dışarıyı izlemen daha da güzel yalnız seyir halinde iken kanatların titreştiğini görünce insan biraz tırsıyor :)
    abi tam olarak bişey söyleyin kendimi ona göre ayarlayacam tuğrulbaba cam kenarına otur diyo

bazı arkadaşlar ise korkarsın cam kenarına oturma diyo sizce ne yapayım biletimi aldım da

biraz yükseklik korkum var :(

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 3026 Toplam Mesaj: 31