Ücretli VPN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alfa13
    alfa13's avatar
    Erkek

Selamlar,

Ücretli VPN önerisi verebilecek var mı ?

Paypal Türkiye kaynaklı çok sayıda giriş olduğu için hesabımı kilitledi para bloke oldu. VPN kullanmam lazım.

Teşekkürler

Elevator
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

NordVpn zamanında 3 senelik almıştım kafam rahat, sürekli olarak açık oyunlarda ping vs. olmuyor hissettirmiyor açık mı değil mi bazen torrent abanıyorum 100mbit net var farkettiğimde kapatıyorum o da adamlara ayıp olmasın diye onun dışında her zaman açık dynamic dns diye bir olayıda var onuda modem'in dns ayarlarından değiştirdim Netflix vs. almanya içeriklerine ulaşabiliyorum bütün cihazlardan evdeki güzel oluyor.

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Digitalocean'dan kendin kurabilirsin hocam. Tahribat'ta dökümanı olması lazım nasıl kuracağına dair.

2-3 dakikada kurarsın zaten zor birşey değil.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alfa13
    alfa13's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

NordVpn zamanında 3 senelik almıştım kafam rahat, sürekli olarak açık oyunlarda ping vs. olmuyor hissettirmiyor açık mı değil mi bazen torrent abanıyorum 100mbit net var farkettiğimde kapatıyorum o da adamlara ayıp olmasın diye onun dışında her zaman açık dynamic dns diye bir olayıda var onuda modem'in dns ayarlarından değiştirdim Netflix vs. almanya içeriklerine ulaşabiliyorum bütün cihazlardan evdeki güzel oluyor.

Nordvpn 3 yıllık anlaşma aylık 2,99$

gayet makul geldi bana 

Elevator
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    alfa13 bunu yazdı
    Allura bunu yazdı

Nordvpn 3 yıllık anlaşma aylık 2,99$

gayet makul geldi bana 

6 ay sonra türkiyede engellenirse? :)

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek

secretsline.org adamlar işin hakkını veriyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Ücretli vpn kullananlar ping süreleri ne alıyorlar.Google clouda vpn kurmuştum 120 civarı ping alıyorum.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

hide my ass vpn HMA VPN olarak geçiyor bunu kullanıyorum kendi kullandığım toollar ile birlikte uyumlu çalışması dünyanın her yerinde sunucularının olması, media için ayrı optimize edilmiş lokasyonlarının da olması gayet işime yarıyor muadillere göre biraz pahalı ama ben çok memnunum.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    alfa13 bunu yazdı

Selamlar,

Ücretli VPN önerisi verebilecek var mı ?

Paypal Türkiye kaynaklı çok sayıda giriş olduğu için hesabımı kilitledi para bloke oldu. VPN kullanmam lazım.

Teşekkürler

NordVPN, Express VPN, Proton VPN'den gayrısı yalan... Nord ve Express için ayrım yapamam, ikisi de aynı derecede mükemmel sayılır, Proton VPN'de İsviçre bazlı harika bir vpn, diğerlerine oranla biraz pahalı hepsi bu. Secure Core özelliği vs ne ararsan var. 

The lost boy of cyberspace ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

2 yıldır windscribe kullanıyorum. Her platform için eklentileri var. Hız güzel

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

@Expressvpn kullanmıştım bir problem yaşamadım...

Gizlilik konusundaki cümleleri gayet netti ve beni cezbetti :P

Çok özel bir nedeni yok, arkadaşların yazdıkları diğerleri de hafızamda yer etmiş birini seçip gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 6099 Toplam Mesaj: 15
vpn vpn ücretli vpn