folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Ücretli Vpn İçin Ne Önerirsiniz?

Ücretli Vpn İçin Ne Önerirsiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

zenmate kullanıyordum bitti.

şimdi yenilicem fakat sorun çıkardı ödemeyi geçmedi birtürlü. o arada sorayım dedim tavsiye edeceğiniz başka bir servis varmıvpn

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

okayfreedom

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şifreyi başkalarıyla paylaşmayacağına söz verirsen premium Zenmate hesabı verebilirim. Şuan kullandığım hesap. Aralık 2018'e kadar süresi var.

Ek : Mobilde ve Windows uygulaması çalışmıyor engelli olduğundan dolayı sadece Chrom eklentisi.

mkyb tarafından 24/Nis/17 20:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şifreyi başkalarıyla paylaşmayacağına söz verirsen premium Zenmate hesabı verebilirim. Şuan kullandığım hesap. Aralık 2018'e kadar süresi var.

Ek : Mobilde ve Windows uygulaması çalışmıyor engelli olduğundan dolayı sadece Chrom eklentisi.

alabilirim başkalarına vermem söz konusu dahi olmaz geçen bir yıl kullandım kimseye vermedim öyle bir sohbetim yok :)

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

purevpn olabilir hocam bir bakın isterseniz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

CyberGhost 6 kullanıyorum log da tutmuyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Log tutmalarindan yana sikintin yoksa astrill

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

zenmate yeni üyelikte 7 gün premium veriyor.

temp-mail üzerinden bi mail aç, zenmate üye ol, 7 gün premium kullan, 8. gün yeni bir mail al, tekrar premium kullan.

LynXMaSTeR tarafından 25/Nis/17 00:02 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

Linux kullanıyorsan; Digital Ocean, Vultr gibi bir yerden en ucuz sunuculardan bir tane alıp onu VPN olarak da kullanabilirsin*. Vultr'da aylık $2,5'lık makineler var mesela. Hem bulutta da sunucun olur. Windows için de kullanılabiliyordur belki, uğraşmadım.

*: https://www.unixmen.com/sshuttle-poor-mans-vpn-ssh/

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Öncelikle kendin kurmanı öneririm ama yok dersen okeyfreedom mu ne vardı ondan uzak dur alacaksanda nordvpn kur

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

purevpn ateş eder

imza.
Toplam Hit: 3578 Toplam Mesaj: 16
vpn vpn