folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Ücretsiz Antivirüs Önerisi Olan Var Mı ?

Ücretsiz Antivirüs Önerisi Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Avira iyi hoşta kafasına göre reklam açması uyuz ediyor beni.Windows security essentials için ise işe yaramıyor diyorlar ama bilemedim şimdi.Comodo nasıldır bilgisayarı yorar mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Eskiden Security essentials (v1) sürümü gerçekten kötüydü hatta 1 dosyaya sality bulaşmıştı o dosyayı temizle dedim bütün bilgisayara bulaştırdı sonra v2 çıkartıp düzelttiler tabi bu durumu şimdiki hali güzel ben öneririm.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Ben de Microsoft Security Essentials'i önerebilirim. Zamanında denemek için Norton ile birlikte kurmuştum. Sürekli aynı anda alarm veriyorlardı :) Tek sorunu ise Norton'dan biraz daha yavaş müdahale ediyordu. Norton dosyayı sildikten sonra o programa sil komutu verince dosya bulunamadı diyordu haliyle :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Ben de Microsoft Security Essentials'i önerebilirim. Zamanında denemek için Norton ile birlikte kurmuştum. Sürekli aynı anda alarm veriyorlardı :) Tek sorunu ise Norton'dan biraz daha yavaş müdahale ediyordu. Norton dosyayı sildikten sonra o programa sil komutu verince dosya bulunamadı diyordu haliyle :)

Sisteme iki adet antivirus kurmak birbirlerinin çalışmasını engellemeleri demektir hocam, ikisi de yapabilecegi şeyleri yapamaz hale gelir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    Homer bunu yazdı

avira 

comodo

kardeş comoda ve antivir (avira) işin free uzmanıdır yalnız avira da reklam engellemen lazım basit bir kaç adım ve comodo da profesyönel ayar yapman lazım yoksa pc ni mahvedebilir. avira yükle ve lazımsa comodo firewall, tamamdır :)

Hayırlısı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Comodo Firewall + Antivirus

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothin
    nothin's avatar
    Dişi

comodo.

aşk; tüm anneler gibi güçlü olsun !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Sisteme iki adet antivirus kurmak birbirlerinin çalışmasını engellemeleri demektir hocam, ikisi de yapabilecegi şeyleri yapamaz hale gelir

Hocam öyle bir sorun yaşamadım. Aynı nedenle iki farklı uyarı alıyordum sadece :) Çalışmada sıkıntı çıkarmadı her ikisi de.

Sizin dediğiniz şey Windows Güvenlik Duvarı ve Windows Defender programları ile Norton'un aynı anda açılması sonucunda ortaya çıkıyor. Ben Security Essentials programını Windows'un Güvenlik Duvarı ve Defender programı açık değil iken kullandım. Her ikisi de aynı tehdite birlikte uyarı veriyordu. Sorun yok yani :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Comodo internet security indir.

Ben sana serial yolliyayim. ( 12 aylik.)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

comodoyu az önce kaldırmış bulunmaktayım. internete giremiyodum aranıp durdum en son onu kaldırdım girebildim.

ne sıkıntı var anlamadım ama sorunu çözünce tekrar comodoyu kurmayı düşünüyorum.

Toplam Hit: 3753 Toplam Mesaj: 34