Ücretsiz Hosting Paneli CWP

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Linux vps kiraladım ve ücretsiz hosting paneli olarak CWP kurdum ancak yapılandırmayı yapamıyorum ilk olarak 

Apache Webserver httpd is stopped

Yazıyor başlata basıyorum başlamıyor ve ns ayarlarını yaptım ftp ile bile bağlanamıyorum

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Plesk kur, trial lisansla

Bi ay sonra yine trial lisans al

Bu sekilde bir senedir beles kullanıyorum 

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Firewalı kapatmayı dene

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Firewalı kapatmayı dene

Hocam yok açık değil nedense bir türlü apache çalışmıyor siteye ftp ile bağlanmayı falan başardım ama bir türlü apache çalışmıyor.

@nurulmac11 hocam nasıl yediriyorsun pleske takip etmiyorlar mı server'ın ip adresini falan

Aldığım hata şu =

Starting httpd: AH00557: httpd: apr_sockaddr_info_get() failed for cent200.muvhost.com
    AH00558: httpd: Could not reliably determine the server's fully qualified domain name, using 127.0.0.1. Set the 'ServerName' directive globally to suppress this message
    (98)Address already in use: AH00072: make_sock: could not bind to address [::]:80
    (98)Address already in use: AH00072: make_sock: could not bind to address 0.0.0.0:80
    no listening sockets available, shutting down
    AH00015: Unable to open logs
    [FAILED]
    arkinfes tarafından 14/Haz/17 15:34 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

çözdüm host name kısımını server.siteadi.com yapam gerekiyormuş

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

CWP'de cikis yapip giris yapinca sistemin duzgun isleyip islemedigi kontrol ediliyor hocam, basit hatalari bu sayede kolayca duzeltebilirsin.

Ilk giriste adres satirindaki ?chk=y bu ise yariyor.

Guncellemeler problemli olsada severek kullaniyorum.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

ben de bu panel türevleri ile zamanında çok uğraştım denemediğim panel kalmamıştı. yine buraya konu açıp bir sorunu sormuştum BİND sürekli kapanıyordu.

sonuç olarak birisi bana serverpilot a geçmemi ve arkama yaslanmamı belirtti.

o zamandan belli arkama yaslanıyorum :D

ServerPilot.io

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

Plesk kur, trial lisansla

Bi ay sonra yine trial lisans al

Bu sekilde bir senedir beles kullanıyorum 

Bende ilk bunu denicem vps ile işim oldugunda :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Etmiyolar abi, zaten trial formunu doldurunca hic bisey sormadan key veriyo. 

Ayda bir keyin süresi doluyo yenisini al diyo, alıp ordan ekliyorum yine 

black implies white, self implies other, life implies death.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

cwp çok fonksiyonel güzel özellikleri var ama çok sorunlu ve hantal. webuzo tavsiye ederim.

imza.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

cwp çok fonksiyonel güzel özellikleri var ama çok sorunlu ve hantal. webuzo tavsiye ederim.

Webuzo bende tavsiye ederim

Toplam Hit: 1546 Toplam Mesaj: 12
kontrol paneli cwp