Ücretsiz Logo, Afiş Vb İşler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bir kaç gün önce üniversiteden mezun oldum. Kendimi geliştirmek amaçlı logo, kartvizit, afiş vb gibi işleri 2 boyutlu olarak amatör bir şekilde yapabilirim. Yapacağım işler dediğim gibi amatör işler olacaktır. Burada ki üstadlarımın yaptıkları gibi üst düzey işler çıkmayacaktır. Konuyu açmamda ki sebep bütçe konusunda sıkıntı çeken arkadaşlara yardımcı olmak ve başta kendimi geliştirmektir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

Burası da* benim olsun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

cengizaktas yazan bir logo ve ca yazılı bir logo yapma sansın varmıdır hocam ?

cengizaktas.com a girersen renk düzenine göre bişeyler yapabilirsin sanırım sen benden daha iyi bilirsin tabi :/

bu arada mezuniyetinide kutlarım :D 

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

simdiden lolay gelsin hocam ilk ben isteyim o zaman benim siteye logo yapsbilirsen sevinirim site www.avnisari.com kendi cabalatimla birseyler yapmay calistim ama sitedrki "Anasayfa, hakkimda, iletisim" yazilarindaki gibi olmadi, biraz da esnetik durursa cok iyi olur walla. simdiden tesekkurler,

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:
    -----------------------------

cengizaktas yazan bir logo ve ca yazılı bir logo yapma sansın varmıdır hocam ?

cengizaktas.com a girersen renk düzenine göre bişeyler yapabilirsin sanırım sen benden daha iyi bilirsin tabi :/

bu arada mezuniyetinide kutlarım :D 

Teşekkür ederim hocam. Sitene baktımda logoyu açık ton yapacağız o siyah zemin üzerinde kullanacaksın herhalde dimi ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    Rold tech hocam marka hala bi logo uydurmus degilim Yapiyorum yapiyorum bi hal cikmiyor sen daha iyi bilirsin bilisim sirketim ve guzel bsy olursa hocam kameralarin ustune kutularada basarim istersen ucrette odeyebilirim kendin bilirsin sana biraktim herseyi .d rold tech saygilar

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

SARI bunu yazdı:

simdiden lolay gelsin hocam ilk ben isteyim o zaman benim siteye logo yapsbilirsen sevinirim site www.avnisari.com kendi cabalatimla birseyler yapmay calistim ama sitedrki "Anasayfa, hakkimda, iletisim" yazilarindaki gibi olmadi, biraz da esnetik durursa cok iyi olur walla. simdiden tesekkurler,

Hocam kendi yaptığın tarz bir şey mi istiyorsun ? İletişim anasayfada ki gibi bir şey yapmak istiyorsan bence yaptığın logo gayet uyumlu ama daha farklı bir şey istiyorsan başlayayım bir şeyler yapmaya

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    Zfr321 bunu yazdı:

SARI bunu yazdı:

Hocam kendi yaptığın tarz bir şey mi istiyorsun ? İletişim anasayfada ki gibi bir şey yapmak istiyorsan bence yaptığın logo gayet uyumlu ama daha farklı bir şey istiyorsan başlayayım bir şeyler yapmaya

Hocam rold tech.com bnm degil .net i aldimda daha bsyler yapmk nasip olmadi ya mustafaacoskun@hotmail.com msn bnm aksam olunca ayrintili konusalim simdi telden yaziyorum disardaym aksam olunca iletisim kurayim bn senle Edit bana yazdin sandim hoca hatlar karisti pardon ama yazdiklarim gecerli .d

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dizisayfam.com ıcın logo yaparsan kullanırım hocam :)

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

mustafa58 bunu yazdı:
    Zfr321 bunu yazdı:

SARI bunu yazdı:

Hocam rold tech.com bnm degil .net i aldimda daha bsyler yapmk nasip olmadi ya mustafaacoskun@hotmail.com msn bnm aksam olunca ayrintili konusalim simdi telden yaziyorum disardaym aksam olunca iletisim kurayim bn senle Edit bana yazdin sandim hoca hatlar karisti pardon ama yazdiklarim gecerli .d

Tamam hocam halletmeye çalışırız :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

h2run bunu yazdı:

dizisayfam.com ıcın logo yaparsan kullanırım hocam :)

Ölçüleri ne olsun hocam

Toplam Hit: 2333 Toplam Mesaj: 31