folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Ucuz Uçak Bileti Nasıl Yakalarız? Var Mıdır Bir Yolu?

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Yakalarız? Var Mıdır Bir Yolu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, rezervasyon işi için geç kaldım farkındayım ancak bazı şeyler ancak netleşti. Şimdi tatil planları yapmaya başladık Bodrum veya Antalya bölgesine istediğimiz tarihlerde 800 TL'den aşağı uçak bileti yok.

26 Ağustos Gidiş

31 Ağustos Dönüş

2 Yetişkin 1 Bebek

İstanbul-Antalya veya Bodrum :) nasıl bu işi ucuza kapatırız varmıdır bir yolu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam aslında biz tbt olarak turizmci bilet satan bi mürit edinmeliyiz.

mesela bunlar thy'nin 50 60 liralık promosyon biletlerii alıp esnek fiyattan satıyorlar :D

tbt içi daha uygun yollu ayarlayabiliriz diye düşünüyom ama hayrına bize enayilik (en iyi) yapacak adam lazım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

hakikaten bu konu önemli , cesitli dönemlerde böyle baslıklar acıldı ama hic biri uzun dönemli olmadı.

uzun vadede turizmci müridler lazım.sahsen amerika seyahatlerimde tercih ederim.

Koca hestiy aya bedenem ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Ulan iyiki abim thy de çalışıyor. İstanbul dan Ankara ya 70 lira otobüs ama uçak ile daha ucuza geliyor aile indirimi olduğundan daha aza geliyor tabi yer var ise. Valla hocam araba kirala 12 saat sallana sallana git bu sene öyle yaptım ben atladım araba egeyi gezdim toplamda 6000 km yol yapmışım 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı

Ulan iyiki abim thy de çalışıyor. İstanbul dan Ankara ya 70 lira otobüs ama uçak ile daha ucuza geliyor aile indirimi olduğundan daha aza geliyor tabi yer var ise. Valla hocam araba kirala 12 saat sallana sallana git bu sene öyle yaptım ben atladım araba egeyi gezdim toplamda 6000 km yol yapmışım 

Çocuk çok ufak olmasa bende araçla çıkacağım ama göze alamıyorum :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Hocam sezon da uçak pahalı. Ev havaalanına yakın 3dk da 1 uçak iniyor ama yine de pahalı

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

Hocam bazıları son dk havaalında bekleyip alıyo hemde çok ucuza geliyomuş şahsen hiç denemedim yemedi aslında doğrumu bilmiyorum.

Son dklarda uçakta yer varsa ucuza veriyolar diye biliyorum

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı

Hocam bazıları son dk havaalında bekleyip alıyo hemde çok ucuza geliyomuş şahsen hiç denemedim yemedi aslında doğrumu bilmiyorum.

Son dklarda uçakta yer varsa ucuza veriyolar diye biliyorum

aynı uçak bileti 1 gün öncesinde 200 tl iken 2 saat evvelinde 100 küsür liraya almıştım. doğru olablir

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

hocam aslında biz tbt olarak turizmci bilet satan bi mürit edinmeliyiz.

mesela bunlar thy'nin 50 60 liralık promosyon biletlerii alıp esnek fiyattan satıyorlar :D

tbt içi daha uygun yollu ayarlayabiliriz diye düşünüyom ama hayrına bize enayilik (en iyi) yapacak adam lazım

hocam bu nasıl bir yanlış bir bilgi aq :D

alınan bilette THY hariç belki 1 harf belki 2 harf değiştirebilirsiniz. THY kesinlikle değişiklik yapmıyor. o yüzden promosyonları aldım bunları başkasına satayım diye bir olay yok.

turizmciyim 2 yıldır. başta aile ahbap bilet bakıyordum artık bakmıyorum. inanın ucuzbilet.com vs gibi siteler iç hatlar için 5 tl karla satıyor. bu durumda niye ben vaktimi harcıyayım birde adam bilet soruyor ya işte 10undan 30 una kadar dönüşte 15 gün sonra olsun vs vs. ulan aq günde 20 sefer olsa 10 günde 200 sefer ben bunların fiyatlarına bakıcam dönüşlerine bakıcam sana yazıcam sende pahalıymış ya otobüsle gidicem diycen ben çıldırıyorum. o yüzden iç hat babam bile sorsa bakmıyorum git nette var al diyorum. daha önce konularda da yazmışımdır yurtdışı biletlerinde olabildiğince yardım etmeye çalışırım. ancak gidin skyscanner vsden uçuşunuza bakın seçin hangisi size uygunsa onun fiyatına bakayım sizde gelip ya hocam işte xx tarihinden yy tarihine kadar diyip gelmeyin bakmam.

konuya dönecek olursak ucuz bilet istiyorsanız önce almanız gerekiyor. ister konser bileti olsun ister uçak bileti mantık aynı önceden ucuz promosyon biletler çıkar tükendikçe bilet fiyatı artar.

havalimanında çalışıyorum ben mi denk gelmedim yoksa şehir efsanesi mi bilmiyorum ama son dakika bilet ucuz ucuzz diye bağıran satan görmedim 

stand by (yedek) hariç diyecemde bana saçma geliyor.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 1191 Toplam Mesaj: 9
bilet uçak ucuz