folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ucuza Satılan İşletim Sistemleri Ne Ayak?

Ucuza Satılan İşletim Sistemleri Ne Ayak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

n11 de 10-20 TL ye Windows,  office satılıyor bunlar ne ayak. Yorumlar olumlu. Bunların olayı nedir?  Guvenilebilir mi? Orijinal midir?  

Aşağıda adres veriyorum. Hatta 5kullanıcı için office 20 lira bile var.

https://m.n11.com/bilgisayar/oyun-ve-yazilim/isletim-sistemi?pg=2

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

okulda öğrencilere verilen seminer veya microsoftun eğitimlerine katılan kişilere falan veriliyordu. ama onlarda bukadar ucuz satmıyodu. adamlara sormayı bi denesene ne cevap vercekler.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Sorulmuş ama verilen cevaplarda açıklama yok. "Orjinaldir efendim, sorunsuz kullanılabilir efendim,  tek bilgisayara özel olduğu için ucuz efendim, kurumsal firmalar için uygun değildir efendim"

Şeklinde cevaplar var.

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kurumsal firmalar için değilse ne esprisi var ki o zaman ? Cracki çakar geçerim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Ben geçen sene almıştım PC ye kurdum girdim çalıştı sorunsuz ama tek bir PC de çalışıyor 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Aslında bakarsan dvd parası  boşa Crack falan uğraşıyoruz . 10 tl . 

Tabi n3 kadar gerçek denemek lazım . 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

N11 den 30 tl.mi ne almiştim  gayette guzel ve orjinal calisiyor butun guncellemeleri aliyorsunuz.  Crackle uğraşmak yerine orjinal  takilin

Break Dance Bboy MaxeL
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

dreamspark üyeliklerine verilen cdkeyler onların hepsi. Üni lerin bilgi işlemindeki bazı piçler satıyor.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_kiyatrist
    pc_kiyatrist's avatar
    Erkek

w10 olanlar oemkey olduğu için ucuz. Bunlar sadece 1 bilgisayarda kullanılıyor. Yani bilgisayarı değişirseniz yeni makineye kuramıyorsunuz. Nasıl yapılıyor satılıyor bilmiyorum  ama 1 kez denemiştim ve sorun yaşamadım. Zaten w8 den orjinal güncelleme aldığımız zaman da oem key şeklinde yapıyor. 15 lira da para değil. Makine değişince yenisini alırım. Güncellemeleri alıyorum.

- anlat + "malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyordum kamyonu" -ne diyorsun? + ne diyeceğim, siz kaçırdınız, siz anlatın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ben parasını verdiğim keyde problem yaşadığım için lisansım oldugu halde crack yapıyom microsoft un aq koyam 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

http://www.softwaremedia.com/signs-of-microsoft-download-fraud gavurlar anlatmış burada işin aslını. kısacası orjinal evet ama legal değil. alırsan çalışır. kullanırsın. sattıkları arasında çalışmayan bir kaç çürük key çıkar o tarz durumlarda yenisini verir n11 de sattığına göre. vermek zorunda yoksa başını ağrıtır n11. ebay, kinguin vs. orada satılan keyler arasında 1. yıldan sonra lisansı sorun çıkartanlar olmuş. şans işi. öğrenci olmasam satın alırdım ama korsandan iyidir. fiyatı da ucuz.

ekleme: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_install/is-this-a-genuine-reseller/8c1a0f3d-f939-4da4-a801-255aff6e0c5f burada msdn keyleri olduğunu onaylamış microsoft forumlarındaki bir moderatör.

GuArDiAn55 tarafından 22/Tem/18 19:54 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 2495 Toplam Mesaj: 20
isletim sistemi