Udemy De Tum Egitimler 10 Dolar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Millet udemyde tum egitimler 10 dolar ve sanirsamkisa zamanda bitecek ben oyle anladim. Ihtiyaci olan olursa bakabilir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Anlatim bozuklugu mu var ? :) 10 $ verip  butun egitimleri mi alabiliyoruz ? Yoksa her bir egitimin sabit fiyati 10$ mı ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Anlatim bozuklugu mu var ? :) 10 $ verip  butun egitimleri mi alabiliyoruz ? Yoksa her bir egitimin sabit fiyati 10$ mı ?

birim fiyatıdır :D yoksa 10 dolar a dükkanı kapaatırlar valla :D 

Herkes 1 eğitim alsa indirip aramızda paylaşsak ne güzek olur. 100 kişiyiz 1 er tane eğitim alsak Allah diyen ders arşivi yapmış oluruz :D

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Bu aralar ingilizce öğrenmeye sardım, tüm lise hayatımda dahil olmak üzere ingilizceyi bir türlü öğrenemedim maalesef -ki anadolu öğrencisiydim, şimdi zamanı geldi diye düşünüyorum, udemy deki ingilizce eğitimlerinden alanlar oldu mu arkadaşlar? tavsiye eder misiniz?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

eğer toplu olarak herkes bir eğitim alıp havuz oluşturulacaksa ben varım. birini de ben alabilirim.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ayri ayri 10 dolar seklinde.. :)

Eger ciddi egitimler istiyorsaniz size pluralsight i tavsiye ederim https://www.pluralsight.com/learn

yillik 299 dolar ya da aylik 29 dolar seklinde alabilirsiniz. takim olayi icin de 499 dolara mevcut https://www.pluralsight.com/pricing

Bir cok konuda parcalara ayrilmis konularla ilgili egitim bulabilirsiniz. Bizim firmada bu egitimler kullaniliyor. pek izleme sansim olmadi ama göz gezdirdigim kadariyla cok güzel ve dolu dolu egitimleri mevcut. Ücret pahali gelse de yilliga vurunca cok da para degil ve sinirsiz egitime erisme imkaniniz var. Altyazi secenegi var cogu sette. Orjinal dilinin altyazisi olmakla birlikte türkce icin maalesef google translate kullanmislar (belki bazilarini özel cevirtmislerdir bilmiyorum)

Eger izleyeceginiz belli basli seyler varsa sanal kart ile ücretsiz üyelik olusturup 10 gün icinde istediginiz setleri indirip üyeligi sonlandirabilirsiniz. (videolari indirilebiliyor). Ugrasim diyorsaniz egitimler torrentte de olabiliyor örn: https://thepiratebay.org/search/pluralsight/0/99/0

Benden detayli ve güzel video kaynak isteyenlere genelde bunu tavsiye ediyorum.

Sirket hesabi soyle: bir tane kullanici adi ve sifre var ve herkes onla login olabiliyor. Sanirim kac kisilikse o kadar kisi ayni anda login olabiliyor. Ama individual da sanirim ayni anda tek bir kisinin login olmasina izin verirler. Interneti hizli biri varsa aylik 29 dolara ortak alip istediginiz setleri indirip sonra upload ederek diger arkadaslara da sunabilir..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Gidin Lynda gibi yerlere kaydolun. Tüm eğitimlere sınırsız erişim imkanı sağlayın.

Bu ne amk. Her eğitim ayrıca paralı. SAÇMALIK

Lynda da aylık $20.

Premium 'da indirme seçeneği var.

Basic hesapta ise youtube-dl ile hesap bilgilerini girerek kolayca indirirsiniz.

2 ay hesap alın tüm eğitimi indirin sonra izleyin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Bi ara FREE indiriyorduk? 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Bi ara FREE indiriyorduk? 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Eger ciddi egitimler istiyorsaniz size pluralsight i tavsiye ederim https://www.pluralsight.com/learn

yillik 299 dolar ya da aylik 29 dolar seklinde alabilirsiniz. takim olayi icin de 499 dolara mevcut https://www.pluralsight.com/pricing

Bir cok konuda parcalara ayrilmis konularla ilgili egitim bulabilirsiniz. Bizim firmada bu egitimler kullaniliyor. pek izleme sansim olmadi ama göz gezdirdigim kadariyla cok güzel ve dolu dolu egitimleri mevcut. Ücret pahali gelse de yilliga vurunca cok da para degil ve sinirsiz egitime erisme imkaniniz var. Altyazi secenegi var cogu sette. Orjinal dilinin altyazisi olmakla birlikte türkce icin maalesef google translate kullanmislar (belki bazilarini özel cevirtmislerdir bilmiyorum)

Eger izleyeceginiz belli basli seyler varsa sanal kart ile ücretsiz üyelik olusturup 10 gün icinde istediginiz setleri indirip üyeligi sonlandirabilirsiniz. (videolari indirilebiliyor). Ugrasim diyorsaniz egitimler torrentte de olabiliyor örn: https://thepiratebay.org/search/pluralsight/0/99/0

Benden detayli ve güzel video kaynak isteyenlere genelde bunu tavsiye ediyorum.

Sirket hesabi soyle: bir tane kullanici adi ve sifre var ve herkes onla login olabiliyor. Sanirim kac kisilikse o kadar kisi ayni anda login olabiliyor. Ama individual da sanirim ayni anda tek bir kisinin login olmasina izin verirler. Interneti hizli biri varsa aylik 29 dolara ortak alip istediginiz setleri indirip sonra upload ederek diger arkadaslara da sunabilir..

Bir ara dadanacagim bu pluralsight'e :) Bakalim neler cikacak

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Bir ara dadanacagim bu pluralsight'e :) Bakalim neler cikacak

Visual Studio indirenlere bir ara ücretsiz 3 aylık üyelik veriyorlardı ben almıştım istersen bunu araştır dostum. 3 ay çok güzel bir süre.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 2725 Toplam Mesaj: 21
udemy