Ukranya Da Yaşayan Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

iyi günler ; 

öncelikle ukranyada yaşayan müridimiz varmıdır ? beraber ortak güvenilir arkadaşlar arıyorum sektörümüz tekstil oradakı pazarları araştıracak ve ben ona burdan ürün temin edicem gerekırse üreticem ve beraber orada iş yapacagız neden ukranya derseniz adamlar tekstilde tamamen diş a bağlılarmış üretim orada yapılmıyormuş direk dışardan alınıyormus eger yardımcı olucak beraber çalışabılegım arkadaslar var ise iletişime geçelım gerekırse bende ukranyaya gelırım beraber bıseyler yaparız maddı anlamda sıkıntımız olmucak herşeyı ben karşılıcam sadece benım oradakı elim kolum olucak takıplerde buluncak. 

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Tekstil genis bi kavram. Burada nasil satis yapmayi planliyorsun yasalmi yoksa el altindanmi? 

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

hocam tekstil olarak erkek gıyım bayan gıyım çok nadır olur eşofman, t-shırt, kışlık hırka tarzında yasal olur ve el altından bıraz ısı ogrendıkden sonra onlarıda ogrenırız sorun olmaz 

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

daha ulkenin adindan bi habersin hoca, nasil is kovalayacan .P

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

O halde yasal calismayi planliyorsan burada yapilacak baslangic seylerinden az biraz bahsedeyim eger mali gumrukleyerek sokacaksan burada ltd sirket kurman gerek ltd nin masraflari fix olarak 1000$ civari ayrica 1000$ civarida kira ve mali depolayacak yere para verirsin sirket kurulumunun tutarida yaklasik 100-200 dolari bulur ya kendin calisma izni cikarip mudur gozukeceksin sirkette yada bi mudur atayacaksin sirkete benden sana tavsiye burada sadece bayan ve cocuk malzemeleri satmak daha karli bayan don sutyen cocukta 1-4 yas arasi urun al sana pazar takibi yapilmis hali.

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

ukrayna :D yazmayıda bılıyorum hocam .d haberımde var 

mustafa58 tarafından 14/Ağu/13 11:52 tarihinde düzenlenmiştir

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mustafa58 bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

ukranya yazmayıda bılıyorum hocam .d haberımde var 

Gene olmadı :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

kusura bakma da istemsiz güldüm ukranya nedir ya :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

O halde yasal calismayi planliyorsan burada yapilacak baslangic seylerinden az biraz bahsedeyim eger mali gumrukleyerek sokacaksan burada ltd sirket kurman gerek ltd nin masraflari fix olarak 1000$ civari ayrica 1000$ civarida kira ve mali depolayacak yere para verirsin sirket kurulumunun tutarida yaklasik 100-200 dolari bulur ya kendin calisma izni cikarip mudur gozukeceksin sirkette yada bi mudur atayacaksin sirkete benden sana tavsiye burada sadece bayan ve cocuk malzemeleri satmak daha karli bayan don sutyen cocukta 1-4 yas arasi urun al sana pazar takibi yapilmis hali.

hocam ben şirket kurmucam yanı yasal olarak yapmıcam şuanda fıkır aldıgım bı abım var gumrukler için felan benım yapacagım sadece oradakı toptancılara urun pazarlamak yanı orada depolama felan ugraşmıcam buradan ben 20 tane model yollucam modellerden eger begenırlerse hangısınden kaç adet ısterlerse urunlerı tr den cıkıs yapıcam gonderıcem fıyat olarak da uygun verıcem ben defactonun polo yaka t-shırt üreticisiyım sivasda fabrıkam var suanda defacto kalıtesınde polo yaka t-shırt veya basıc (bısıklet yaka) t-shırt , hırkaları , vs vs penye namına herşey uretebılırım kışlık pıjamada yapabılırım bay-bayan agırlıklı erkek çalışıyorum bayanda sıparıs uzerı yapabılırm 

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    mustafa58 bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

ukranya yazmayıda bılıyorum hocam .d haberımde var 

Gene olmadı :)

ukrayna :D öğrendım hoca :D