folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ülkem Nereye Gidiyor?

Ülkem Nereye Gidiyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Dışbank''ı satın alan Belçikalı Fortis askerimizi şehit eden, sakat bırakan kalleş PKK mayınlarını üreten şirketin hissedarı çıktı. Şimdi milliyetçi bazı gruplar fırtına kopartıyor ve Meclis''te bu konunun gündeme getirilmesini, soru önergesi verilmesini, BDDK yetkililerinin güvenlik soruşturması yapmadan bu satışa nasıl izin verdiklerinin sorulmasını istiyor. Tezatlara ve saçmalıklara bakın...
    PKK''nın kullandığı mayınların İtalyan mayını olduğunu Türkiye''de bilmeyen yok ! Her yerde yazıldı.

Mayını üreten firmayı protesto edemeyen Türk halkı nasıl olacak da bir mayın firmasına ortak olan Fortis- bank''ı protesto edecek.
    Bugüne kadar Türkiye''de bilinen, pek çok tanınmış marka örneğin; Seven Eleven, Avrupa meydanlarında PKK''ya sponsor olup propaganda çadırı kurmadı mı? Kim protesto etti? Kimse...
    Dünyanın azılı teröristi Apo Yunanistan pasaportu ile yakalandı; kim Yunanistan''ı protesto etti.
    Kıbrıs Rum kesimi PKK militanlarını eğitti, kim protesto etti?. Tam tersine ödüllendiriyoruz. Limanları ve hava koridorunu açıp tanımaya hazırlanıyoruz.
    Barzani "Kürdistan Mehmetçiğe mezar olur" dedi, kim protesto etti? Şimdi Kürdistan Türkiye''nin yardımıyla kuruluyor ve devlet başkanı olarak geçiş izni aldığı Türk semalarında Türkiye başbakanına mesaj gönderiyor.
    Yazmakla bitmez...
    Milletin namusu Mehmetçiğin kafasına ABD askerleri kukuleta geçirdi. Kim hangi ABD''liyi ya da markayı protesto etti?
    ABD, Almanya, İngiltere, Fransa, Belçika, İsveç ve Danimarka başa olmak üzere PKK''ya silah, para, pasaport ve oturma izni veren, bataklığın ta kendisi olan bu ülkeler, PKK''yı açıkça Türkiye''ye karşı kullanıyor. Bilmeyen mi var. Peki kim protesto ediyor? Hiç kimse .
    Bu gidişle Türkiye parçalanacak, kim ne yapıyor?
    Saçmalıklar haricine hiç kimse hiçbir şey yapmıyor.

BİLİYOR MUSUNUZ ?

Neredeyse bankacılık sektörünün tamamını ele geçiren yabancılar kervanına İsrail''in ünlü Happoelim Bankası''da katıldı. Cıngıllıoğlu ailesinin yatırım bankası olarak kurduğu C Bank''ın yüzde 50.80''ini geçenlerde satın aldı. Bir iddiaya göre de Hükümetin ve Maliye Bakanının ortağı gibi çalışan Yahudi işadamı Sami Ofer, Güneydoğu''daki (Şırnak) maden işletmelerini tüm gayrımenkulleri ve makinalarıyla birlikte devralmaya hazırlanıyormuş. Özellikle bazı siyasilerin ve Güneydoğulu ünlü vergi kaçakçılarının da aralarında bulunduğu bir grup Türkiye''nin en değerli maden sahalarını bir oldu bittiyle Sami Ofer''e devretmeye hazırlanıyorlarmış.

Ey millet uyanın...

Alıntıdır..

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    30 kupona :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Hep yakınıyoruz Biz de yahu! Hep savunma hali, hep mağdur hali, hep mazlum hali, hep kadre uğramışların hali!!!

Bizim ataklarımız yok mu? Gollerimiz yok mu?

Defansımız bu kadar mı kötü? Hayırdır; Onlar mı galip şu anda?

Neticeye daha kaç zaman kaldı acaba?

Biz galibiz dimi? Ne de olsa Anadolu, Trakya Biz'de... Her yerde Biz varız aslında... Ama ataklarımızdan, gollerimizden söz eden yok!
    Hep BUHRAN, hep BUHRAN :)

Saldırın TELLİOĞULLARI :)

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    ya var ya bu konuda bile geyik yapıorsunuz ya,ne diyim arkadaslar!Filistin gibi olursak şayet,anlayacaksınız vatanın ve millet onurunun ne olduğunu?Allah korusun....

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Kardeş sorunda o 80MİLYON...
    Yarısından çoğu eğitimsiz..Onu da geçtm vatan millet kavramı yok..
    Filistin gibi olursak demiş arkadaş..Öyle olacağınıda sanmıyorum..
    Savaşır ölürüz kalanlarıda topyekün soykırım...
    Avrupa da çıkıp bişey demez çünkü barbar olarak tanınıyoruz..
    Ooff off..
    Geyiğinizin aq szn..

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    nereye gittigimiz acık deilmi yeteri kadar? !! ulke kaosa suruklenio devletin kuruldugu temeller sarsılıo cumhuriyet rejimi yıkılmak istenio halk koyun olsun istenio bazı kesimler koyun olmazyı kabul etmicektir elinden geleni yapıcaktır ama cagre yok koyun olmak istiyenler baslarına bir coban bulur bugun oldugu gibi basımıza oturtur bizde herzaman oldugu gbi snn dedigin gibi susarız oturur bekleriz sanki beklemekle geciyomus gibi...hersey cahillikte bitiyo halkımızın cogu cahil(cahil derken okuma yazma bilmeyen anlamında soylemiorum)kandırılması kolay koyunlastırılması kolay hersey egitimde bitiyo ama egitimsiz halk varken emelleri icin kullanabilcekleri kim neden egitirki ?!

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bozkurt
    bozkurt's avatar
    Erkek
    şimdi siz bana faşist diceksiniz ama sölemeden duramıcam.Ülkemizdeki insanları çok kolay kandırıorlar.bu kandırılan şahsiyetlerde genellemesi kürt kökenli vatandaşlarımız oluor.
    ya keselim toptan kafalarını sorun hallolsun işte...biraz kafatascılık yaptım ama çözüm bu.

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar ne de şeytan bir günahı seni beklediğim kadar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    vatanımızın kanla sulanmış topraklarını para için satıyolar. yazık ya bu vatan için ölen insanların kemikleri sızlıyo.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    bozkurt kimin kafasını kimden kesiosun aga kurtler bu ulkenin vatandası deilmi senin benim gibi insan deilmi 3-5 tane sutu bozuk serefsiz var diye bunu butun kurtlere mi maal edicez!! snn ki faşistlik deil sacmalık!! senden benden daha turk olan kurtler var et tırnaktan ayrılmaz bu ulkede herkez butun biz kurdu turku cerkezi rumu ayırmıyoruz aralarında serefsiz var diye butun kurtlere mal edicekesek bizim aramızda da serefsiz dolu napıcaz ozmn turklerinde kafasını keselimmi ??

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bozkurt
    bozkurt's avatar
    Erkek
    ya kardeş öle diosun.benimde birsürü kürt arkdşım var.ama bunların doğasında var.bak istersen misal ibrahim tatlıses nie bu adam her zaman olaylarla anılıor.nie orhan gencebay veya ferdi tayfur anılmıorda ibrahim tatlıses neden.daha birsürü örnek var.hırsızlara bir bak sokakta başıboş gezen çocuklara sor bakalım kökenini...

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar ne de şeytan bir günahı seni beklediğim kadar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Removed...

hikaye
Toplam Hit: 1967 Toplam Mesaj: 12