folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ülkü Ocakları Kapanacakmış! :/

Ülkü Ocakları Kapanacakmış! :/

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzz
    Fuzz's avatar
    Erkek
    bütün ülkü ocaklarını çay ocağı yapsınlar, millete daha faydalı bi hizmet olur.

"we lose ourselves but we find it all"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek

Fuzz bunu yazdı:
    -----------------------------
    bütün ülkü ocaklarını çay ocağı yapsınlar, millete daha faydalı bi hizmet olur.

Katiliyorum. Kucuk kutuphane(ler) yapilsa dahada faydali mekanlar olacagindan suphem yok; millet cayini yudumlarken, ayni zamanda kitap okuyarak beyinlerini gelistirirler (en azindan daha saglikli tasavvur'a sahip olabilirler).

Bari ulke insanini okuma-yazma'ya tesvik etmis olurlar boyle bir projeyle.

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    PIROMANTANRI bunu yazdı:

özentilikle de olsa yozlaşmış gençliğe atasını hatırlatan yerler bunlar.  n.h kapatırlar diyorum....

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ....:D

Paşam çoluk çocuğa çin bizmdi orayı alacagız rusya bizmdi artık orası bizm olacak diyerek verilen gazlarlamı hatırlatıyor gençlere tarihleri. Ya insanlar bu kadarmı at gözlüğü takabilr gözlerine. Hiç mi beyin yok anlamıyorum Ya Ülkü ocakalrı dediginiz eyr p.z..eng ler ile dolu bir tane doru adam cıakrtın içinden alnınızı karışllayım. Onların diyecegi lafin 10 da 11 i kavga ile çözmek işi.

Dedimya çaluk çocuk odlu. nerde çoluk çocuk vr onları cekerler yanlarına. Hic gordunuzmu yası 30 un ustunde ulku ocaklarına takilan.,? Ha doru bi kaç sazan cıkıp ben gordum dicek ucucam sonra ben ona. PARA YEMESE orda işi olmaz. sizin gibi safları ( Oraya takilanalr için ) kandırıp sırtınızdan geçinmeye çalışacaklar zamanla bunun farkına avrdıgınızda bi elinizde tupek diger elinizde süngü Çİn i fetih etmeye gidiyor olucaksınız

Allah c.c. İnsana Akıl Fikir Sabır Refah Huzur Nasip eylesin. CIKARTIN ŞU AT GÖZLÜKLERİNİ ARTIK

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cruel_storm
    cruel_storm's avatar
    Erkek
    babam der ki bütün parmakların aynı mı ?? o zaman bir topluluğun hepsini aynı kefeye koyma ama şöle bişi de var üç beş karaktersiz çıkar aralarında hem yanlış yapar hem ülkücüyüm diye hava atar adam getirim delikanlı ya kendisi !!! ne delikanlılıksa bence kapatılsın herkes devletin kurduğu adam gibi yerlerde eğitim görsün. yok ocak yok fırın ne bunlar amk.

Elektronikci olmak için çok çaba harcamam gerekiyor ANNE
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    ülkücü adı altında ramazan ayında sigara içiyo diye döveceği adama dogru giderken sigara içen gerizekalıların a.q.. kapatın gitsin a.q bi boka yaradıkları yok zaten..

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    iyice yozlastılar kapansınlar gtmiş hacıdan hocadan medet umuyolar

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    Ülkücülüğü ve ülkü ocaklarını kapatmak yerine yeni bi çizgi getirilirse çok harika olur ; ülkücülük şu anda işin felsefesinden aciz salakların kovaladığı bi yol ; ülkü ocaklarıda serseri yuvası ; bence kapatılma yerine düzenleme getirilmeli gençlere serserilik mafyacılık değil Türk Milliyetçiliği empoze edilmelidir ; ayrıca Türk-İslam anlayışıda bi yana konmalıdır ; o zaman iş yine arabikliğe kayıyor ; politika ve din birbirine ne zmn karıştırılırsa boku çıkar ; güzel bi şekilde Türkçülük aşılanmalı iç ve dış düşmanlarımız deşifre edilmelidir..

lemuriaya kesinlikle katılıyorum hepsi tutturmuş bir türk-islam diye birşey ulan taptığınız adamlar müslüman değil paganistti.  

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ülkücü hareket naptı diyenlere sözüm.. eğer ocaklar olmasaydı bugün birileri hala etrafa saldırıp millete zarar verecek hala ütopyadan ibaret olan komünizm için savaşacaklardı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    ülkücü hareket naptı diyenlere sözüm.. eğer ocaklar olmasaydı bugün birileri hala etrafa saldırıp millete zarar verecek hala ütopyadan ibaret olan komünizm için savaşacaklardı..

Söylediğin doğru ama o zamanlar geride kaldı. Alparslan türkeş bu işleri çocuklara bırakmamıştı seçme insanları alıp komando olarak yetiştiriyordu. Yani sağlam yapılaşma vardı şimdiki lise bebeleri yoktu. 

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    bokunu çıkardılar aq ülkü ocakları denilince akla gelen ilk şey çete! kim düşünmüşse iyi düşünmüş kapatılsın bu arada kimse bizim burda açmaya cesaret edemedi :D
Toplam Hit: 6777 Toplam Mesaj: 58