folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Üni Okurken Lise Disploması Lasım Etti Diyelim?

Üni Okurken Lise Disploması Lasım Etti Diyelim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

arkadaşlar geçen iş başvurusu yaptım kabul edildi adamlar bazı evraklar istediler bu evrakların arasında üniyi daha bitirmediğim için lise diplomamım fotokopisi olması lazım.şuan için tatil olduğuna okulda teli açan kimse yok dün liseye gittim dedim böyle böyle bi evrak istiyorum okulu bitirdiğime sizden mezun olduğuma dair diye....amk şerefsizi okul dönemimcede hiç sevmezdim o müdürü istediğim belgeyi vermediler...neymiş efendim üniversite okuyan kişiye eski lise diploması verilmiyormuş....gidip üniversiteden okuyor belgesi alacakmışım....

böyle bişey söz konusu olabilirmi....bana kalırsa amk çocuğuna arşive gidip benim evraklarımı çıkarmak mı zor geldi...bu durumla ilgili bir yasa fln varmı...yoksa gidip söveceğim alayına...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

üniversiteye gittiğinde vermeleri lazım.polislik sınavı için almıştım.tatil zamanı nasıl olur bilmiyorum.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

hoca liseyi bağlamaz senin lise diploman üniversitede iş için belge lazımsa öğrenim gördüğüne dair üniversiteden belge alabilirsin ancak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gidip iş vereninle konuş okuyor belgesi olurmu diye durumu anlat olmuyorsa git döve döve al o belgeyi benim bildiğim hayatın boyunca istediğin herzaman mezun olduğun bir okuldan gidip kanıtlayıcı belge alabilirsin tabi bu benim bildiğim yanlış yönlendirmiş olmayım

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

mevcut okulundan öğrenim belgesi alıyorsun diploma verilmez.

Mevzu derin | Papikolas Planet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

abi sen üni de okuyosan zaten senin diplomanın üni de olması lazımi lieed kalmaz lise diploması,

daha 2 hafta önce ben mezun olduğum üniye gittim aldım lise diplomamı 

edit : kaldıki üni den mezun olmadığın için sana lise diplomanı teslim etmeyebilirler, fotokopisini felan alırsın en olmadı

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

adam gıcıklık etmiş sana (ya da aklına gelmemiş) .. vakti zamanında bana da lazım olmuştu , bana da üniversitene git iste vs demişlerdi.

sonra bir iyilik yapıp müdür yardımcısı "diplomamı kaybettiğime dair" bir dilekçe hazırlayıp oradan mezun olduğumu gösteren belge çıkarmıştı.

sen gidip diplomamı kaybettim diye dilekçe yazıp(gerçi önündeki bilgisayarda sistemlerinde hazır dilekçeleri var ) çıkarttırıp müdüre imzalatacaksın o kadar..

ya da üniversiteden öğrenci işlerinden diplomanı çıkartıp "aslı gibidir " onayıyla elinde bulunduracaksın .. 

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

üniden alıyorsun. 

boş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

üniversite öğrenci belgesi ne güne duruyor hocam? 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Öğrenci belgesi yeter. Bu olmaz diyenlere liseyi bitirmeyen adam üniversiteye nasıl kayıt olur diye savunma yaparsın.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

böyle durumlarda okul diplomana el koyuyor ki birkaç yere diploma verip iş çevirme diye. tabi bilgisayar çağında hâlâ buna gerek olması tartılılması gereken bir konu.

senin konuda üni öğrenci belgesi veya öğrenci kartını göster yeterli. belge olarak vereceksen de en fazla üniden mühürlü öğrenci belgesi alsan olur.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 3510 Toplam Mesaj: 22