folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversite Masrafları İle İlgili Bi Soru ?

Üniversite Masrafları İle İlgili Bi Soru ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar soracağım odur ki üniversiteye kayıtmasrafları en ucuzundan en pahalısına ne kadara patlıyo ortalama yani ? yardımcı olabilen warsa çok iyi olur

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    muğla ünideyim 2. öğretim kayıtta 400ytl ödedim 2. dönem 300 ytl ödedim 1. öğretim olan arkadaş daha bi az ödemişti...

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Tavsiye etmem bizimkine gelmenizi hiç özelliği yok ayrıca para israfı..

en ucuz 12k $, en pahalı 19/20k $ 

"Less is More"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

Okuduğun bölüme ve okula göre fiyatlarda farklık olur. ama birinci öğretmsen fazla para ödemzsn.

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek

hmm yani 2. öğretime göre hesaplarsak kötü olarak 500 700 arasında kayıt parası oluyor.. teşekkürler :)

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

7000 $ :|

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrasaral
    ultrasaral's avatar
    Erkek

ben suan da ingilterede  dil egitimi goruyorum lise 4 te geccem ve burdaki universitelere  baktigimda 8bin sterlin yani

yaklasik 4 yilligi 22 bin ytl bende daha yeni geldim ilgilenirsen zamanla yardimci olabilirim

yanliz 4 yilligi 8 bin sterlin(22 bin ytl)

ama hayat biraz pahali ytl farkina gore

etme eşekle muhabbet küstürüsün silme cam kırıyla ........ kesdürürsün/ istr medeni ol ister kıro her yemekten snra yak bir puro
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

ohaaa 8 000 sterlin.. ufakcapli esnaf oluruz heralde o paraya.. :/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Özel okul fiyatlarına bak..Sonra örgün,ikinci öğretim koymaz sana sudan ucuz gelir..Harçlar pek bişey değil en pahalısı bile olsa..Okurken giden para çok daha fazla..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    tercih kitapçıklarında yazar

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

özel olmadıktan sonra üniyle alakası yok, sadece fakülte yada yüksek okulla alakası var. Üniler 100ytl ye kadar bağış alabilir en fazla o farkeder.

fakülte ve yüksek okulların harç paraları da tercih kılavuzunda yazıyo.

Toplam Hit: 1582 Toplam Mesaj: 11