folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Üniversiteden Ulaknet"İn Websense"İ Aşıp Knightonline Oynamak?

Üniversiteden Ulaknet"İn Websense"İ Aşıp Knightonline Oynamak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMeRT
    SaMeRT's avatar
    Erkek
    arkadaşlar okuldaki internet bağlantısını tüm üniversitelere olduğu gibi ulaknet den sağlanıyo ve ulaknet bağlantılarında websense i kullanıyor. Bu yüzden laptop da yüklü olan Knightonine oyununun serverına bağlanamıyorum. Bunu geçmenin bir çaresi yok mu ?

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. " M.K.ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    bildigim kadariyla ulaknet deil okulunuz websense kullaniyor. Bildigim kadariyla asma yontemi var ama sockcaps gibi programlarla yapiliyor ama okulun guvenligine gore degisiyor.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    üniversitede knigt ha !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek

mataramasuko bunu yazdı:
    -----------------------------
    üniversitede knigt ha !

İroniyi kes , aynen birâder :| 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

bildigim kadarıyla =))) bu sıtede Knıght konuları yasak ama bu bıraz daha farklı bı konu ıcın acıldıgını goz onunde bulundurursak

sılınmeye bılır... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

bence hiç bi çözüm bulma ve Knight Online.exe yi sil ve hayata ak :D

Allah tan beni hacklediler yoksa hala oynardım aq oyununu :D

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

Bildigim kadariyla websensi http proxyle gecebiliyosun. o yuzden

http://www.lucifer.gen.tr/forum/showthread.php?tid=61

bu klavuzdakileri yaparak girmeyi deniyebilirsin. Eger olmassa senin icin caresi yok.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMeRT
    SaMeRT's avatar
    Erkek
    olay sadece knight deil onu sadece bi örnek olsun diye yazdım Googleearth serverına da erişilemiyor ya da onun gibi programı bilgisayarda olup veritabanı serverlarda olan uygulamaları kullanamıyorum. Problem bu...

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir. " M.K.ATATÜRK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Proksi programlarını dene.Olabilitesi var gibi geldi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek
    Osiris bunu yazdı:

Bildigim kadariyla websensi http proxyle gecebiliyosun. o yuzden

http://www.lucifer.gen.tr/forum/showthread.php?tid=61

bu klavuzdakileri yaparak girmeyi deniyebilirsin. Eger olmassa senin icin caresi yok.

Arkadaşlar artık benim başımında belası bu "WEBSENSE" denilen program. Osiris'in verdiği site kapalı olduğu için makaleye okuyamadım. Bu makalede yazanları bilen yada bir şekilde bunu aşan var mı acaba? Aşmam lazım çünkü; The Websense category "Proxy Avoidance" is filtered. --- Fastfreeproxy The Websense category "Gambling" is filtered. --- Bilyoner The Websense category "General Email" is filtered. --- Gmail The Websense category "Instant Messaging" is filtered. --- Web MSN The Websense category "Message Boards and Forums" is filtered. --- Ekşisözlük The Websense category "Freeware and Software Download" is filtered. --- Download.com Gördüğünüz üzere hemen hemen ulaşabildiğim hiçbir yer yok. Şimdilik tahribata ulaşabiliyorum ama yakında oda gidebilir. Her türlü yardımınız acil beklenmektedir. Saygılarımla...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

websense websense websense...

Belkide düşünebilen programların atası....

Çalışmakta olduğum bankada da websense kullanılıyor ve Allah tan tahribata girmem sorun olmuyor ki olsada direk mail atarım uzmanlara tahribatı açın onun dışında ne yaparsanız yapın die :)

websense öyle bi sistemki hakkında ilk öğrendiğim şey onunda öğreniyor olduğu:)

Yani sen bi siteye girdiğinde arkandan oda geliyor ve siteyi tarıyor eğerki yapılan configrasyona uygunsuz bi içerik var ise bir daha o siteye giremiyosun en basitinden çalışma şekli bu. :)

proxy mroxy hiç kasmayın 3 aydır uğraşıyorum banamısın demiyor .

gerçekten sağlam bi proxy lazım. 

derken derken neyse bu konuyu açan arkadaş PM ile bana ulaş ilacın bende :):):)

neden burada paylaşmıyosun zartzurt diyecek mürid arkadaşlar çıkacaktır. hemen cevabıjnı vereyim bu yöntem sadece websense için kullanılmalı..

neyse uzatmayayım. olumsuz eleştiri yazıldıkça cevap veririm ben...

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
Toplam Hit: 15054 Toplam Mesaj: 14