folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Uploaded.To Sınırsız Download [ Nikoteen ]

Uploaded.To Sınırsız Download [ Nikoteen ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    artis lan bunlarr topik açarlar yanlarına birde nikini koyarlar hawan kime niko ?? kodumunun pezewngi :@

bak şimdi hoja uploaded.to saatini tutturabilirsen mukemmel bir serverdır.Bağlantının en verimli şekilde download yapmasını sağlayan sağlam serverlardandır.Ama Türkiye için bu saatler maalesef gece yarısından sonra ve öğlene doğru bi kaç saat ten ibarettir.Ama warsa aranızda gece kurtları emınım bu siteden artık %100 werim alabilecekler :)

Limiti aştıktan sonra limiti aşmışsındır yhaaa aklıma yazcak yazı gelmıyo amq :D

tabiki çıkan resim bu değil ama google aramasında limit exceed yazınca görsellerde ılk bu cıktı karsıma artık ıdare edin :D

neyseee,diyelim ki limiti aştınız ve premium üyelik teklifinde bulundular peki biz ne yapıyoruz ? kendisini satın almak isteyen kötü adamlara emrah ın yaptığı gibi satılık değilim ben diyoruz ve elimizin tersiyle itiyoruz.sonra geliyoruz browserımıza aynen sunu yazıyoruz ; www.ipnetor.com (şaka değil lan walla bak :)

inandın mı şimdi ¿? heeeeh,adam ol canımı ye..

bu sitedeki kutucuğada download etmek istediğimiz uploaded.to uzantısını copy paste yapıp enterlıyoruz elle yazarsanız uzantıyı olmaz haa :D
    Sonra geri sayım bıtınce downloada tıklıyoruz o kendı capında acmaya calısır ama acamaz fakat bız onu bi 10-15 sn arası beklıyoruz yenı acılan sayfayı kapatmıyoruz ! Sonra bu sayfaları kapatıp uplaoded.to adresımızı dırek yazıyoruz browsera ve ta ta tammmmm. Bu akdar amq !

Not:Henüz deneme aşamasında şimdiye kadar bir sorun yok we bu olmıcak anlamınada gelmez ! Peki ama neden boyle oluyo bu kadar mı mal bu sıtenın sahibi derseniz ben orasını bılemem şahıs hakkında konusup kul hakkı yemek te istemem ama muhtemel sebebi şudur ki ; Upload.To sizin mac adresinize değil üzerinden bağlandığınız adrese bakıyor,yani benim tahminim bu... dur lan bide uploaded.to ss i koyam içeriği zengin i topik olsun zaten sadece yapmanız gerekenlerı yazsaydım kımse okumazdı bunu amq :D 2 sn lık iş :D:D

edit: Modem resetleyincede oluyordu sanırım bu ama ben suanda cafedeyım ve cafede bulunanlara hitaben yazıyorum :)
    sürekli yemiyor ipnetorden  farklı dns yonlendirici siteler bulun http://anonymouse.org/anonwww.html vs. gibi her yonelndirici siteden ayrı ayrı lımıt haklarınız var nttede sınırsız böyle yonlendırme sıtelerı oldugu ıcın premıum uyeliklerini site sahipleri tehlıkeye atmıs oluyor duyurulur !

sonunda :)

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    ben denedim bazen salaklık yapıyo ama işe yarıyor bencede hızlı bir server en azından karakter zart zurt yok teşekkürler

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

alla alla limit kaçki bunun? :)

bide ilk satırı kim yazdı yöneticiler mi yoksa nikotin mi ? 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

ewet o ilk satırı kim yazdı bende merak ettim. adam kendisi bulmuş ve paylaşmış!

bilgi içinde teşekkürler hoca ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    ilk satırı yazanı tebrik ederim ama her konu açan kendi nickini yazsa nolur :) reklam alanımı burası :) birisi somee.com scriptini üzerine zimmetlemeye çalışıodu :P

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Never-More bunu yazdı:
    -----------------------------
    ilk satırı yazanı tebrik ederim ama her konu açan kendi nickini yazsa nolur :) reklam alanımı burası :) birisi somee.com scriptini üzerine zimmetlemeye çalışıodu :P

haklısın hocam bende sevmem yazılmasını. biri dosya paylaşıyo hoop adını yazmış :|

ama bu farkı adamın el emeği, yapana kadar dötü terlemiştir :) 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    relaxx beyler ben yazdım yazıyı :) burda ince bir protesto yapmak istedim sadece anlayanlara...

hee ama birisi kendisi buldugu birşeyi yazarken eywallah derim tabi ama adam istekte bulunuyo yanına nıkını yazıyo ¿? Neden ? Nikini yazmasan yardım gelmiyor mu ? Adam mı kayırıyor müritler :@

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    rapid içinde yapsana böyle birşey. bi ara uploadet in gerçek uzantısı çıkarılmıştı sağ tuşla filan

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    relaxx beyler ben yazdım yazıyı :) burda ince bir protesto yapmak istedim sadece anlayanlara...

hee ama birisi kendisi buldugu birşeyi yazarken eywallah derim tabi ama adam istekte bulunuyo yanına nıkını yazıyo ¿? Neden ? Nikini yazmasan yardım gelmiyor mu ? Adam mı kayırıyor müritler :@

güzel fikir bazıları baya abartmıştı bu nick işini 

bundan sonra seni düşünüp vazgeçerler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:
    rapid içinde yapsana böyle birşey. bi ara uploadet in gerçek uzantısı çıkarılmıştı sağ tuşla filan
    rapid. içinde vardır yöntemleri nikoteen'in bekliyoz hocam ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

ajan1111 bunu yazdı:
    mayrip bunu yazdı:
    rapid. içinde vardır yöntemleri nikoteen'in bekliyoz hocam ;)

4 gözle bekliyoruz. MADCRAZY

:D:D 

Hardcore Gamer - Android Game Developer
Toplam Hit: 19130 Toplam Mesaj: 16