folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uyanamama Sorunu Hakkinda !

Uyanamama Sorunu Hakkinda !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

Günaydın mürid kardeşler saat kaçta yatarsak yatalım ne eşim ne ben uyanamıyoruz arkadaş yok naptıysak beceremedik uyanmayı. Nasıl uyanabilirim mürid ve müride kardeşlerim abilerim ablalarım acil yardım. işe geç kalma yüzünden kovulacam en sonunda.

Mod'a Not: Kategori doğrumu bilemedim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mesutb
    mesutb's avatar
    Erkek

aynı sorun bendede var alarma uyanıyorum ama 6,50 den itibaren başlıyan alarma 8 de zorla kalkıyorum.uyansam bile yataktan kalkamıyorum

Gözlerin kapaliyken hayati yaşamak kolaydir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Eski tip alarm alarak uzağa kurabilrsin hocam.Sesi berbat olduğu için kalkıp susturmak isteyeceksin.Birde doktora görün derim halsizlik vb şyler varsa vitamin eksikliğinden olabiliyor

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Eski tip alarm alarak uzağa kurabilrsin hocam.Sesi berbat olduğu için kalkıp susturmak isteyeceksin.Birde doktora görün derim halsizlik vb şyler varsa vitamin eksikliğinden olabiliyor

Hocam 2 adet iphone şu dat daat daaat çalan ses ve 1 adet şu eski tip dediğin saatten var. ama yok uyanamıyoruz :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Dokyora gidip bir B12 testi yaptırın derim. Aları öbür odayada kursan gidip kapatıp yatabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Dokyora gidip bir B12 testi yaptırın derim. Aları öbür odayada kursan gidip kapatıp yatabilirsin.

Hatuna yaptırdım hocam, eksiklik yok dedi doktor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Zaten söylemişler, B12 vitamini olabilir,  hatta B12 vitamini diyebilirim direkt. Aynı sorun bende de vardi. Unutkanlik da yapar. 

Dodex ampul yaptirin, problem yoksa işer atarsınız zaten. (doktor değilim kulaktan dolma bilgidir). 

Anlattiklariniz ve birçok problemim vardı aylarca, 1 tane dodexle kendime gelmiştim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

gece bir saate veya kalkmak istediğiniz saatten bi yarım saat veya bir saat öncesine bir alarm daha kurun. örnek: sabah 7 de kalkmak istiyorsunuz 5-6 ya saat kurun alarmı kapatmak icin baktığınız da saatın daha erken olduğunu göreceksiniz ve bir mutluluk gelecek ( paha biçilmez) :D sonra 7 de kalkmak daha kolay olur

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

belkı yatagınız rahat degıldır uykunuzu alamıyorsunuzdur

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Alarmy diye bi uygulama var beni uyandırıyor. Matematik problemi koyuyorum 5 tane çözene kadar zaten yarım saat geçiyor :D

< ="moz-extension://9452a2a7-a5d6-4a0d-b85b-a781b5911139/web/libs/ciuvo-addon-sdk.min.js" async="">

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Sigara azalt . oturarak çalışıyorsanız spor yapın.kanına baktır aile hekimine belki fazlalık vardır eksik vardır.yatmadan 1 2 dk evi havalandırın. akşam yemeklerini azaltın .çay kahve 18.00 sonra yasak

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 6536 Toplam Mesaj: 52
problemi geç işe uyku kalmak