Uydu Alıcısı Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Merhabalar, şöyle Hd olsun hızlı olsun yeter diyebileceğim en fazla da 150 tl vermek istediğim (ama mümkünse 100 tllik) bir uydu alıcısı bakıyorumda, next 2000 tavsiye ediyorlardı bir de buraya sormak istedim,  wifi ya da internet bağlantisi şart değil ama olursa da güzel olur.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

Merhabalar, şöyle Hd olsun hızlı olsun yeter diyebileceğim en fazla da 150 tl vermek istediğim (ama mümkünse 100 tllik) bir uydu alıcısı bakıyorumda, next 2000 tavsiye ediyorlardı bir de buraya sormak istedim,  wifi ya da internet bağlantisi şart değil ama olursa da güzel olur.

hocam a101 e gelen hometechlerden aldım ,hd olan 1 uçuk senedir sorunsuz kullanıyorum

Türk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    kiokhan bunu yazdı
    erebos bunu yazdı

hocam a101 e gelen hometechlerden aldım ,hd olan 1 uçuk senedir sorunsuz kullanıyorum

Aynen bende öyle yaptım ::) sorunsuz gidiyor.

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Bu hometech'lerle ilgili Mini olanları için yazıyorum. Kumandası gofret gibi birşey, kolay kırılıyor. Tuşları desen, öyle ince basmışlar ki kullandıkça tuş lastikleri ^^` yırtılıp kumanda yuvasından çıktı. 

yazılımı desen yine öyle dandik. kanalları, yada program tablosunu USB'den flaşdisk'e kaydedemiyorsun. Kanalların sırasını çok zahmetli değiştiriyorsun. 

Sonradan uydu'ya ;frekans, polarizasyon v/h, sembol, Aid, Vid ,sâir değerlerini girip kanal eklemek, Ölüm gibi.

GoldMaster HD-olmayan bir uydu alıcım vardı, mekân'ı cennet olsun. o kadar diyeyim. ^^D` 

Sen yine almak istiyorsan alabilirsin. ben beğenmedim bu HomeTech uydu alıcısını. 

-0-

yazmayayım dedim ama yine yazayım. Yerli ürün olarak; Uydu alıcı'lı bir led TV alındı. Ben böyle dandik menüler görmedim arkadaş. 

Otomatik arama var. Program tablosunu düzenliyorsun ama Sonradan kanal ekleyemiyorsun. Yeniden otomatik arama yapıyor ^^D`

Manuel arama yok. ^^D` (yatay dikey tüm menü seçeneklerini aradım.)

Program tablosunu yedekleyemiyorsun yine. 

sizin yazılım yeteneğinize z.... .

GoldMaster, biss şifrelerini bile ayrı bir dosya halinde saklıyordu bre.

RitmFarbRacourci tarafından 10/Eki/19 12:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

https://www.next.com.tr/2000-hd-internet-machina

Bu var çok memnunum ıpıtv felan

..Morali hep bozuk olan insan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

a101 dekini aldım 1,5 yıldır sorunum yok next 2000 i kayınpedere aldım o çok iyi ama kumandası afedersin yarak gibi 2 kisinide alabilirsin 2 sindende memnunuz

Yav he he
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Hocam ben daha yeni hd 2000 minix miydi neydi ondan aldım, wifili model ama iptv harici pek bir şeye yaramaz. İnternetinden bahsediyorum. Görüntü kalitesi falan güzel. Iptv olayı iyi ama ona bir şey diyemem. Youtube özelliği var ama kanser, düşük çözünürlük açıyor falan. Evde pc yoksa al idare eder ama öbür türlü kanser eder.

Ortalama 70 80tl olanlar idare eder.

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

https://www.next.com.tr/64

https://www.next.com.tr/2000-hd-fta

bu ikisi arasında kaldım internette 130 a felan rahat bulunuyolar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

N11 den yumatu aldım 75 tl. Kanal geçişleri gauet hızlı. Tavsiye ederim 1 hafta olsun sorun yok

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

140tlden next 2000 aydım beklediğimden güzel görüntüsü geçiş hızı normay 2 3 sn   sadece info kısmı yok ama pek de mühim değil

Toplam Hit: 853 Toplam Mesaj: 10
uydu alıcı