folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Uydu Hakkında Başka Başlık Olmasın..Hepsini Burda Sorun.

Uydu Hakkında Başka Başlık Olmasın..Hepsini Burda Sorun.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    abi emu ney? :)

çocuktum,büyüdüm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    001FFF 00 1000000000000000

bunlar olacak kontrol et.. seninki kanal 1 in 000000 olması lazım onda en baştakini 1 yap.. açılacaktır kanal 1 emuyu aktif ettin zaten..

001FF değişikse onuda düzelt 00 da değişikse onuda düzelt ki onların değişik oldugunu zannetmiyorum..

daha sonra maç anını bekle..

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    EMU : digital uydu alicilarina, modul ve kartla seyredilebilen sifreli kanallarin cozulmesi amaciyla yuklenen bir yazilimdir.her marka icin farkli emu yazilimlari cikar.emu'nun temel amaci ne karta ne de module ihtiyac duymadan sifreli yayinlari cozmektir. degisen sifreler kumandadan cihaza girilir, bazi emu yazilimlari ise buna da gerek duymadan sifre degisimlerini otomatik algilar ve sifreleri gunceller.tamamiyla yasadisi bir islemdir,bunu da belirtmek gerekir.

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zomby3073
    zomby3073's avatar
    Erkek
    arkadaş valla çok saoll çok ii şeyler ama bende topfield TF-59000 cl var yaa ayıp olcak ama spice platium gitti bide kanla 1 i nasıl halletcezz şimdiden saoll

"FeaR oF ThE DarK"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    cok saol sorcerer bilgiler için

çocuktum,büyüdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    yok baba olmuyor dediğini aynen uyguladım olmadı aq :(

dont think twice its all right
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    abi ilk önce süper bi iş çıkarmışsın daha sonra ise next ye 2000-cı plus makine kanal biri nasıl izliycem daha önce bi defa yazılım attırmıştım 1,5 sene oluyo galiba yabancı kanallar için keyleri de verebilirsen süper olur takipçin olucam ::)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    trıdent TCI 6000 kanal 1 i izleyemiorum code edıt e giriyorum orda provider diye bişey var 6 hane boşluk var sonra ındex diye bi yer var 2 hane var sonrada code dane var 16 hane buralara ne yazarsam izleyebilirm

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    vede emu yu yapamadın sırasıyla anlatsana.(yukarıda ki verdiğin bilgileri giriyorum ok diyorum orda hala ilk sefer ne yazıyosa o yazıyo(başkasına verdiğin kodları yazdım)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    valla sölemesi ayıptır spice platinium bendede kayboldu psikolojim bozuldu aq , acaba neden kanal 1 şifresini girmeye çalışırken mi bozuk aq , yokmu bi çaresi : ) ? :'(

dont think twice its all right
Toplam Hit: 3923 Toplam Mesaj: 37