Uydu Kanallarından Sıkıldım Platform Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Digiturk

Film paketi

Belgesel paketi

Hd paket var. 

Belgesel kanallari hep açıktır evde, iyi tv ve eutelsat çok kaliteli görüntü veriyor. Iyi film olunca da izliyoruz. 

En büyük avantaji tüm kanallari orjinal dilinde(%90 ingilizce) ve ingilizce altyazili izleyebiliyoruz. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Digiturk

Film paketi

Belgesel paketi

Hd paket var. 

Belgesel kanallari hep açıktır evde, iyi tv ve eutelsat çok kaliteli görüntü veriyor. Iyi film olunca da izliyoruz. 

En büyük avantaji tüm kanallari orjinal dilinde(%90 ingilizce) ve ingilizce altyazili izleyebiliyoruz. 

Ne oduyorsun hocam

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Digiturk

Film paketi

Belgesel paketi

Hd paket var. 

Ne oduyorsun hocam

Normalde 55TL yapıyor diye biliyorum ama ben o kadar ödemiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

evde digiturk ün full paketi var tüm kanallar açık izliyormuyum ? hayır tamamen eve geldiğinde babam ve annem sıkılmasın uyurken güzel bir film dönsün diye açık.

bizim gibi gençler için en iyi platform internet , indir izle bitti başka birşeye ihtiyacın yok. 

+++++++++++ 

1 sene digi kullandım sürekli aynı belgeseller filmler sıkıyo çok gereksiz çok

salon 1 salon 2 salon 3  2 ayda bi yeni film koyarlar sürekli aynısını tekrar verirler 

para kazandırmayalım bu üçkağıtçılara 

lig tv için ise bilemem 

..Morali hep bozuk olan insan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

evde digiturk ün full paketi var tüm kanallar açık izliyormuyum ? hayır tamamen eve geldiğinde babam ve annem sıkılmasın uyurken güzel bir film dönsün diye açık.

bizim gibi gençler için en iyi platform internet , indir izle bitti başka birşeye ihtiyacın yok. 

+++++++++++ 

1 sene digi kullandım sürekli aynı belgeseller filmler sıkıyo çok gereksiz çok

salon 1 salon 2 salon 3  2 ayda bi yeni film koyarlar sürekli aynısını tekrar verirler 

para kazandırmayalım bu üçkağıtçılara 

lig tv için ise bilemem 

güzel bilgi sağol hocam 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

dsmart iyi, en çok hd kanalı olan platform sanırım, ama 16 lira gelmesi gereken yere 56 lira gelmiş bu ay kalın giydirmişler, aradım faturada yanlışlık olmuş düzelteceğiz dediler, uyanmasan sikecekler.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Internette her sey var hocam bir hdmi kablosuyla istedigini ac izle blutoothlu mause klavye koy sehpaya kafana gore takil

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Internette her sey var hocam bir hdmi kablosuyla istedigini ac izle blutoothlu mause klavye koy sehpaya kafana gore takil

Ben de aynı fikirdeydim. Torrent akar diyordum.

4k tv ve HD digiturk alıp film kanallarına bakarken transformersın sonu denk geldi.

Öyle bir görüntü kalitesi için yaklaşık 20gb olmalı film, ayrıca alt yazı desteği vs derken uğraşılmıyor.

Hele ki Natgeo'daki yeni belgeseller, içindesin.

Su aygırının üstünde kıl olduğunu yeni öğrendim amk.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Ne oduyorsunuz peki bunun icin

Toplam Hit: 2395 Toplam Mesaj: 24
belgesel platform