folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uyduyu Nasıl Ayarlarız

Uyduyu Nasıl Ayarlarız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Hacılar bu gün 2 konu gördüm forumda ama pek faydasını görmedim, googledan aratıyorum giriyorum bi siteye sayfalarca yazı ama içinde işe yarayan birşey yok bazısı tek tek kanalları ekliyeceksin diyor bazısı yeni uydu ekle arat diyor yeni uydu değerlerine bakıyorum benim uydu ekleme yerini açıyorum birinde enlem boylam diyor birinde frekans vs diyor nasıl olacak bu işler...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FahrenHeiT
    FahrenHeiT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yeni tp ekle 

11844

single V

sembol 2222 5 haneyse 02222

polorite dikey sağ

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

yeni tp ekle 

11844

single V

polorite dikey sağ

Haci o 11844 kismini elle giremiyorum o is nasi olcak bilgisi olan var mi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Valla ben otomatik tarama yaptım geri geldi kanallar. Fakat sıra çok bozuk. Uğraşıp tekrar yerlerine sokmak gerekiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhackerx12
    byhackerx12's avatar
    Erkek

Ya benim uyduğu eski herhalde  yeni uydu ekle dediğimde lnb tipi frekans1 falan çıkıyo lnb gücü falan nasıl ayarlıycam ben bunu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

yeni tp ekle 

11844

single V

polorite dikey sağ

Haci o 11844 kismini elle giremiyorum o is nasi olcak bilgisi olan var mi 

o kısma gelince ok falan bas

olmadı oklarla sağa sola hareket et belki oto yazıodur çeşitli freakanslar aralarından seçebilirsin

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

hacılar az önce fabrika ayarlarına yükledim tüm kanalları sildim ve uydu tarattırdım 40 kanal geldi kanal d, star vs kanallar yok onların listesini çıkartıp tek tek kanal ekle yapacam artık..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

dsmart sabah kalktım recever açıktı kanalların hiç biri yok fişi çektim takdım sinyal yeniledi hepsi geldi heheh

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

dsmart sabah kalktım recever açıktı kanalların hiç biri yok fişi çektim takdım sinyal yeniledi hepsi geldi heheh

+1 aynı sekil oldu bende de. Mesaj atmislar unutmusum ben 1.kanalda birakmayi, ama bisey degismedi.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

samsung smart tv cihazları olanlar, usb ile .scm uzantısı ile yeni listeyi ekleyebilir.

KANAL LİSTESİNİ İNDİR

link deki dosyayı indirip zıp ten açtıktan sonra USB belleğinize Atın.

Sırasıyla Menü>Yayın>Kanal ayarları > kanal listesi aktarın seçin. Şifre sorarsa 0000 girip "USB den alın" seçip aktarımı bitirin.

İşlem bu kadar televizyonunuz kendini yeniden başlattıktan sonra yeni kanal listeniz aktif olacaktır. Herhangi bir extra ayar yapmanıza vs. gerek yoktur.

öncesinde kendinize ait kanal listenizi USB ye gönderin seçeneği ile yedek alırsanız sağlıklı olacaktır. aksi taktirde sorumluluk tarafınıza aittir :)

sıralama Zevkinize uyar uymaz bilemiyorum. amacım kolaylık olması açısından paylaşmaktır.

dileyen arkadaşlar edit yazılımını indirip kendisi kanal sıralaması ile istediği gibi oynayabilir.

program linki;
    http://downloads.source...35575&use_mirror=freefr

az önce yaptım böleee çok güzel oluyo =)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
Toplam Hit: 6080 Toplam Mesaj: 46