folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Uygun Fiyata Yurt Dışı Uçak Bileti

Uygun Fiyata Yurt Dışı Uçak Bileti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

mclaren bunu yazdı:
    -----------------------------

easy jet en uygun fiyati verir genel olarak..

Bu arada cok bir beklentin olmasin.Minumum beklenti icinde ol. Aksi takdirde hayatinin, hayal kirikliligini yasayacagin konusunda seni temin ederim :D...

(eger zengin bir ailen yoksa)

hacı öyle deme zengin bi ingilaz düşürür belki ailenin tek çocuğu restaurant zincirleri olan :D şaka bi yana başarılar hocam döndüğünde gözlemlerini anlatmayı ihmal etme ben 7\24 iç içeyim ingiliz milletiyle bunlar ülkelerindede burdaki gibiyseler allah kolaylık versin... :))

l enfer c est les autres Sartre ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

scuderia bunu yazdı:

mclaren bunu yazdı:

easy jet en uygun fiyati verir genel olarak..

Bu arada cok bir beklentin olmasin.Minumum beklenti icinde ol. Aksi takdirde hayatinin, hayal kirikliligini yasayacagin konusunda seni temin ederim :D...

(eger zengin bir ailen yoksa)

hacı öyle deme zengin bi ingilaz düşürür belki ailenin tek çocuğu restaurant zincirleri olan :D şaka bi yana başarılar hocam döndüğünde gözlemlerini anlatmayı ihmal etme ben 7\24 iç içeyim ingiliz milletiyle bunlar ülkelerindede burdaki gibiyseler allah kolaylık versin... :))

sen az msn gel de hocam bilgiler ver bana :D

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

ryanair :D

türkiye pazarini acmamislar sanirim daha solaklar..

bunlarla uctuktan sonra, artik ucaktan korkmuyorum... hayarimin $okunu yasadim.. o 1 saatlik ucusta düsmediya ucak, binecegim hicbir ucak düsmez... :D

ama bide malev var, macar hava yolu.. bunlarin cok ucuz tarifeleri var bu aralar..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Kac aylığına gidiyorsun... Çabaların sona erdi ya sevindim valahi... Git gel bakalım anlat oraları.. Sen dil için mi gidiyon yoksa orda kalıcakmısın :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

_Dert_ bunu yazdı:
    Kac aylığına gidiyorsun... Çabaların sona erdi ya sevindim valahi... Git gel bakalım anlat oraları.. Sen dil için mi gidiyon yoksa orda kalıcakmısın :)

4.5 yada 5 aylığına gidiyorum hocam evet az biraz ingilizce alt yapım vardı gidip sağlam bir temel atıp gelicem sora yurtdışı işlerine bulaşıcam inş (:  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:

_Dert_ bunu yazdı:

4.5 yada 5 aylığına gidiyorum hocam evet az biraz ingilizce alt yapım vardı gidip sağlam bir temel atıp gelicem sora yurtdışı işlerine bulaşıcam inş (:  

Haci beklentilerin fazla olmasindan kastim.Bi kere amerikan filmlerinde  gordugun su buyuk  teknolojik  binalar yok.Istanbuldaki gibi her yerde buyuk alisveris merkezleride yok.gezip tozacagin parklardan baska bi bok yok.Bol bol park muze gezersin.Hergun bir kiza atlicam diyorsan  o  hic yok :)..Anca siniftan bi hatun bulursan (oda  zor)..Her yer turk elini sallasan  carpar.. Turklerle takilmiyacagim dersen  o  hayal,  tabi londra disinda  bir bolgeye gitmiyorsan ki..Nufusun  500.000 i british turkish olan bir yerde nekadar rastlamassin o da ayri bi konu (ogrenci ve geciciler haric) Hayat acayip pahali, ogrenciye calisma izni kalkti. Is bulman cok zor.Kaldiki senin 6 aylik vizen var   kimse is vermez..Ha  gidersin uc kurusa turklerin veya kurtlerin yaninda kacak calisirsin  ama ozaman ingiltereye gitmenin bi  anlami yok. :D..PArani dikkatli harca.Haftada 1 gun cluba 2 gun pub a git.9 dan once gitki giris parasi vermeyesin.Gitmeden icki al marketten ic oyle git  clupta girmesin.Turklugunu gosterip  arkadaslarinin hesabini odemek gibi bir  hiyarlik yapma orada  ole bisey yok.Clupta karilara sakin icki ismarlama onlar sana ismarlamadikca...

Ingilizcen  cok cok iyi degilse 4  5  ayda  temel memel atamassin  ki cok cok iyi degidir muhtemelen  temel atmaya geldigine gore....

Simdi acenta sana kazigi basacak konaklama konusunda (tabi bir yakinin yoksa yaninda kalacagin).2 haftalik konaklama al..Gider gitmez ya ev sahibinle anlas yada  daha uygun bir  oda bak...Okula giderken bir sandvic yap yoksa mc donalds a para yetismez..Disarda yememeye calis pahali.Chicken&chips dukkanlarindan uygun fiyata doyarsin.Domuz etinin ingilizcesi pork  tur..Domuz yemiyorsan aldigin urunun icindekiler  kismini  oku..

Londraya gelirsen  muhakkak, dalston veya harringay'e gidip yemek yersin (turk mahalleleri).Sakin pkk bayrakgi ile turk bayraginin ayni yerde gorup sasirma  hele yorum hic  yapma......

Sana cok kisa bilgi verdim.Gozun korkmasin  sadece sana dikkat etmen gereken seyleri yazdim.Bunlar isiginda gel  okuluna yogunlas,kapa bildigin kadarini kap ve  git.. Bu arada cok iyibir tecrube olacak senin icin,yeni kulturler gorup,yeni arkadasliklar kuracaksin,hayatinda gormedigin  duymadigin seyleri gorup duyup ve yasayacaksin..

Bu arada ucak biletini aldiginda bi pm at  nereye geldigini.Ona gore sana en uygun yolu bulalim evi bulman icin..(Tabi londraya geliyorsan)

Ustte yazdiklarim londra icin gecerli..BAska kucuk bir sehire gidiyorsan yukarda yazdiklarimi  unut..Hersey daha basit ve kolay olur cunku londrayi istanbul diger yerleri koy gibi dusun :)..

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

fly pgs iyidir. tavsiyedir.. ucuzdur filan..

ön rezervasyonlarda bayaa indirim olur. zaten simdi babalar günü vs geliyor kampanya dan rahat yararlanıp alırsın..

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

mclaren bunu yazdı:

enes bunu yazdı:

_Dert_ bunu yazdı:

Haci beklentilerin fazla olmasindan kastim.Bi kere amerikan filmlerinde  gordugun su buyuk  teknolojik  binalar yok.Istanbuldaki gibi her yerde buyuk alisveris merkezleride yok.gezip tozacagin parklardan baska bi bok yok.Bol bol park muze gezersin.Hergun bir kiza atlicam diyorsan  o  hic yok :)..Anca siniftan bi hatun bulursan (oda  zor)..Her yer turk elini sallasan  carpar.. Turklerle takilmiyacagim dersen  o  hayal,  tabi londra disinda  bir bolgeye gitmiyorsan ki..Nufusun  500.000 i british turkish olan bir yerde nekadar rastlamassin o da ayri bi konu (ogrenci ve geciciler haric) Hayat acayip pahali, ogrenciye calisma izni kalkti. Is bulman cok zor.Kaldiki senin 6 aylik vizen var   kimse is vermez..Ha  gidersin uc kurusa turklerin veya kurtlerin yaninda kacak calisirsin  ama ozaman ingiltereye gitmenin bi  anlami yok. :D..PArani dikkatli harca.Haftada 1 gun cluba 2 gun pub a git.9 dan once gitki giris parasi vermeyesin.Gitmeden icki al marketten ic oyle git  clupta girmesin.Turklugunu gosterip  arkadaslarinin hesabini odemek gibi bir  hiyarlik yapma orada  ole bisey yok.Clupta karilara sakin icki ismarlama onlar sana ismarlamadikca...

Ingilizcen  cok cok iyi degilse 4  5  ayda  temel memel atamassin  ki cok cok iyi degidir muhtemelen  temel atmaya geldigine gore....

Simdi acenta sana kazigi basacak konaklama konusunda (tabi bir yakinin yoksa yaninda kalacagin).2 haftalik konaklama al..Gider gitmez ya ev sahibinle anlas yada  daha uygun bir  oda bak...Okula giderken bir sandvic yap yoksa mc donalds a para yetismez..Disarda yememeye calis pahali.Chicken&chips dukkanlarindan uygun fiyata doyarsin.Domuz etinin ingilizcesi pork  tur..Domuz yemiyorsan aldigin urunun icindekiler  kismini  oku..

Londraya gelirsen  muhakkak, dalston veya harringay'e gidip yemek yersin (turk mahalleleri).Sakin pkk bayrakgi ile turk bayraginin ayni yerde gorup sasirma  hele yorum hic  yapma......

Sana cok kisa bilgi verdim.Gozun korkmasin  sadece sana dikkat etmen gereken seyleri yazdim.Bunlar isiginda gel  okuluna yogunlas,kapa bildigin kadarini kap ve  git.. Bu arada cok iyibir tecrube olacak senin icin,yeni kulturler gorup,yeni arkadasliklar kuracaksin,hayatinda gormedigin  duymadigin seyleri gorup duyup ve yasayacaksin..

Bu arada ucak biletini aldiginda bi pm at  nereye geldigini.Ona gore sana en uygun yolu bulalim evi bulman icin..(Tabi londraya geliyorsan)

Ustte yazdiklarim londra icin gecerli..BAska kucuk bir sehire gidiyorsan yukarda yazdiklarimi  unut..Hersey daha basit ve kolay olur cunku londrayi istanbul diger yerleri koy gibi dusun :)..

güzel bilgiler hocam herşey için sağol. ama ne yazıkki londrada bir değil bir kaç dil konuşulduğu için ben kasabayı tercih ettim Bournemouth a geliyorum. aile fiyatının değişeceğini sanmıyorum benden önce hemen arkadaşım giti tecrübeleri anlattı oda senin dediğin taktiği yaptı. 4.5 aylığına geldi 8 haftalık aile konakladı başka imkanlar aradı ama bulamadı aile ile konuştu olmadı yine kursun çektiği fiyatla aileye hafta hafta ücretini verdi. şimdi o gittiğinde interden felan başladı ama iyi çalıştı köpek gibi kastı şimdi konuşulanı anlayıp konuşabiliyor az çok akıcı. ama mükemmeliyeti arıyor :D şimdi maddi imkanım fazla yok borç morç toplluyoruz parayı ama kesin 4 aydan aşşağı kalmıcam. 6 aya kadar zorlucam aile yanı istiyorum çünkü dilin gelişmesi açısından.

para konusunda haklısın çok pahalı ama aile ne yemek vericek onu bile bilmiyorum o yüzden dışarıdan yiyeceğim gibime geliyor.Seninde dediğin gibi öle pembe rüya şehri felan diye bir hayalim yok benim amacım gençliğimi yaşamak farklı kültür farklı insanlar görmek ve bişiler öğrenmek ve  zor olan kısmı atlatıp sıra kolay olan kısma geldiğini düşünüyorum. ve başarıcaz inş :) sen londradaysan geldiğimde bir buluşma yaparız hocam :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Mesela İngiltere hava yolunun uçağı istanbul seferinden geri dönerken onlarla gidebiliyomuuyuz?

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Nurky bunu yazdı:

fly pgs iyidir. tavsiyedir.. ucuzdur filan..

ön rezervasyonlarda bayaa indirim olur. zaten simdi babalar günü vs geliyor kampanya dan rahat yararlanıp alırsın..

şimdiden alırsam 640 tl :D vay canına

Toplam Hit: 3868 Toplam Mesaj: 38