folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Uygun Fiyatlı Dayanıklı Saat Arıyorum.

Uygun Fiyatlı Dayanıklı Saat Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar kendim mi band 4 kullanıyordum ama nereden bulaştıysam talaşlı imalat sektörüne 1 ayda saat öldü yeni bir saat alacağım dijital-analog-elektronik fark etmez. suya-yağ ve darbeye çizilmeye dayanıklı bir saat gerekiyor önerilerinizi bekliyorum. g-shock alacak param yok daha uygun modellere öneri bekliyorum o yüzden

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Casio F-91W

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

efv-120bv casio edicafe modellerine bakmanı tavsiye ederim, yüzde 70 civarında indirim görmüştüm bir kaç gün önce... 300 400 arasıdır iyidir.

talaşlı imalatla uğraşıyorsan saatin çevresini mutlaka kapatmalısın, stretch filmle gün içinde kapalı tut, çizilmez.

RETRET tarafından 26/Kas/21 00:44 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

makineden fırlayan talaş mı çarpıyo saate? durum buysa ona dayacak saat düşünemiyorum. safir camlı falan alsan kırılma ihtimali var (bi de fiyat var tabi)

bulabildiğin en ucuz saatten alıp ne kadar giderse kullanma moduna girebilirsin.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

mürid sen saati falan bir kenara bırak da gözlük takıyor musun ondan haber ver. o talaş öyle ya da böyle gözüne girer benden demesi.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı

mürid sen saati falan bir kenara bırak da gözlük takıyor musun ondan haber ver. o talaş öyle ya da böyle gözüne girer benden demesi.

senin niki görünce "yere bi çubuk dikip güneş saati yap, gölgesinden saat anlaşılır" falan dicen sandım :P

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

senin niki görünce "yere bi çubuk dikip güneş saati yap, gölgesinden saat anlaşılır" falan dicen sandım :P

öyle deme saat önemli, ona bütçe ayırmak gerekiyor. ben saat kullanmadığım için dört kere telefonu yemiş adamım. ateş yakarken bir eğildim gömlek cebinden saati ateşe düşürdüm. bir defa yere düşürmüşüm köpek de alıp bana getirmek için bir güzel ısırmış ekranda delikler vardı... saatin kolundaysa alarmlarını kurar günlük işlerini yaparsın değilse telefonu zaruri üzerinde taşıyacaksın; telefonu üstünde taşıyınca mutlaka başına bir iş geliyor. bir süre akıllı bileklik kullandım beni sarmadı, pederin eski bir saati vardı onu takıyorum üç tane alarmı var bana yetiyor. saatte alarm varsa ekran da güzel okunuyorsa mekanik dijital farketmeden iş görür. zırt pırt telefonu eline almana gerek yok. Bu adam talaşlı imalat yapıyorsa bir saat içinde en az 8  kere saate bakar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı

Türkiye'nin en büyük fabrikasından biri olmasına rağmen gözlük vermediler nedense toz talaş geliyor birde bölümüm taşlama ileride sıkıntı çıkmaz umarım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    yolbulucu bunu yazdı

makineden fırlayan talaş mı çarpıyo saate? durum buysa ona dayacak saat düşünemiyorum. safir camlı falan alsan kırılma ihtimali var (bi de fiyat var tabi)

bulabildiğin en ucuz saatten alıp ne kadar giderse kullanma moduna girebilirsin.

sağ sola çarpabiliyorum elimi ayar yaparken tezgahın orasına burasına elimi sokarken mutlaka sürtünmeye mağruz kalıyor. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Türkiye'nin en büyük fabrikasından biri olmasına rağmen gözlük vermediler nedense toz talaş geliyor birde bölümüm taşlama ileride sıkıntı çıkmaz umarım. 

kesinlikle sorun çıkar, 3m nin gözlüklerinden al diyeceğim ancak haftada bir tane çöp olacaktır. 3m nin sert gözlüklerine bak, bir de çok geniş çirkin yandan da kapalı eski model fransız erkek gözlükleri var onlara bak, onlardan en ucuz camdan dinlendirici yaptır o seni hem talaştan tozdan korur hem de parçayı net görmeni sağlar.

yan kısımları kapalı olacak, yüksekliği kaşı geçecek, alttan da göz çukurunu geçecek, görüntüsüne hiç bakma en ucuzunu al, çin malı bile olsa işini görecektir. göz gitti mi geri gelmez.

RETRET tarafından 26/Kas/21 01:18 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2017 Toplam Mesaj: 27
saat