Uygun Fiyatlı Tatil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

Merhaba yarenler, umarım herkesin keyfi mümkün mertebe yerindedir.

Ege veya Akdeniz taraflarında her şey dahil bir otel arıyorum iki kişi çıkacağız. Ets veya tatilbudur falan bakınıyorum ufak bi google'layınca soğuyorum. Bu konuda baya cahilim. Anlayan mürid varsa bekliyorum.

Tarihler Eylül'ün ilk haftası (4 veya 5 gece), tercihen otogara ve denize yakın olması her şey ultra multra dahil olabilir.

Bütçe 15k'yı zorlar.

Teşekkür ederim

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Uygun fiyatlı ultra? :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

Ya anla işte hocam :)

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

15k'ya biraz kaliteden feragat edip her sey dahil falan ayarlanabilir fakat hem otogar hem denize yakin kombinasyonu biraz zor. f/p kovaliyorsan didim onerebilirim. istanbuldan diye hesap ederek yolu da fazla yormaz diye dusunuyorum.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

İki kere bu otelde kaldım ikisinde de memnun kalmıştım. Yemek çeşitleri azdir ama lezzetlidir. Kahvaltı da öyle. Sadece yetişkin oteli olduğu icin de kafa dinlemelik. Plaji sezlonglari vs oldukça bakımlıdır. 

https://book.trivago.com.tr/ho474418/begonville-beach-hotel-adults-only-marmaris-turkiye/

fiyat da uygun gibi. 

edit : şuan kaldığım otelde güzel fena değil. Bende bir haftadır buradayım bugün çıkış yapıyoruz iyi eğlendik ailecek. Eylül bası icin fiyat dediğin rakama gelir mi bilmem ama merkeze çok yakın değil. Biz Antalya havaalanından iki saatte geldik buraya.

otel bu : azura deluxe avsallar Alanya 

Delegado_Zero tarafından 23/Ağu/22 09:28 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

yeni konu açmayayım dedim 

arkadaşlar otel fiyatları belli saçma sapan rakamlar var

4-5 günlük tek kişi kendim için istanbuldan araba ile çok uzak olmayan izmir e kadar olur.

özelikkle deniz için gidilesi tekirdağ vs böyle 10-15 k arası kafa dinlemek için önerebileceğiniz otel butik vs varmı acaba

havuz çok dert değil denizi güzel olması yeterli varsa tavsiyeler ağustosun 10undan sonrası için çok makbule geçer.

sevgiler.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

4-5 günlük tek kişi kendim için istanbuldan araba ile çok uzak olmayan izmir e kadar olur.

özelikkle deniz için gidilesi tekirdağ vs böyle 10-15 k arası kafa dinlemek için önerebileceğiniz otel butik vs varmı acaba

havuz çok dert değil denizi güzel olması yeterli varsa tavsiyeler ağustosun 10undan sonrası için çok makbule geçer.

sevgiler.

Bizim arkadaş Fethiye de apart işletiyor düşünürsen konuşur fiyst alırım 

geçen hafta Antalya da side herşey dahil bir otel 3 yetişkin 2 çocuk çocuklar 4 ve 7 yaş günlük 11k verdik.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    antivirus bunu yazdı

sevgiler.

Bizim arkadaş Fethiye de apart işletiyor düşünürsen konuşur fiyst alırım 

geçen hafta Antalya da side herşey dahil bir otel 3 yetişkin 2 çocuk çocuklar 4 ve 7 yaş günlük 11k verdik.

teşekkürler hocam ama 4-5 gün için araba ile o kadar yol yapmak istemiyorum açıkcası o yüzden istanbula biraz daha yakın arayışındayım.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Muğla taraflarında apart, motel, pansiyon, öğretmen evi, polis evi, DSİ vs. yeri bilen var mı hocalar.

Uygulama otelleri de oluyor gidince bir muğla taraflarının tadını çıkartalım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

kalkandakirala.com ahmet hocamdan villa kirala derim hocam

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    haybeci bunu yazdı

Merhaba yarenler, umarım herkesin keyfi mümkün mertebe yerindedir.

Ege veya Akdeniz taraflarında her şey dahil bir otel arıyorum iki kişi çıkacağız. Ets veya tatilbudur falan bakınıyorum ufak bi google'layınca soğuyorum. Bu konuda baya cahilim. Anlayan mürid varsa bekliyorum.

Tarihler Eylül'ün ilk haftası (4 veya 5 gece), tercihen otogara ve denize yakın olması her şey ultra multra dahil olabilir.

Bütçe 15k'yı zorlar.

Teşekkür ederim

Antalya çıralı tarafında bungolavlar var sahile yürüme mesafesinde günlük kahvaltı dahil 2500 tl iki kişi. dediğin fiyatlara gelir.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
Toplam Hit: 2160 Toplam Mesaj: 25
tatil plan tatil öneri