Uyku Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Müridler, benim başımda böyle bir bela var. uykum hiç bi zaman yok. zorla uyuyorum. egerki bi gece uyumadan öteki gece düzene girmeye çalışırsam, öteki gecede uyuyamıyorum. bu sefer 48 saat ayakta zombi gibi geziyorum :) hap falan hiç kullanmadım, kimyasala karşıyım :D bunu nasıl çözücem ben. gece yatmak bilmem, öglen kalkmak bilmem. ne okul kaldı , ne sosyal hayat. alarm dakikalarca çalsada duymuyorum uyursam. geçenlerde yüzüme su dökmüsler, hatırlamıyorum bile. kurtarın.. doktora gitmeye pek sıcak bakmıyorum çünkü aynı dertten muzdarip arkadasıma bi ton ilaç vermiş. ilaçla uyumayı bizde biliyoruz :) . varmı bundan daha önce kurtulan falan. önerilerinizi bekliyorum.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

ayrıca böyle bir konu varmış ama tarih biraz eski oldugu için yenisini açmam sorun olmaz diye düşündüm .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

pim bunu yazdı:
    -----------------------------

sevis

sosyal hayat kalmadı diyorum hocam :)) ayrıca en son yaptıgımda yine hatun uyumustu ben sabaha kadar evde gezindim :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

bir kaç kere derin birşekilde uyursan problem çözülebilir.belki de sonbahar etkisidir herkeste olur bu tür şeyler.

kendini uyumaya şartlandır gece yatacağın zaman.mesela çok yorgun olduğunu düşün.iki kaşının ortasında yoğun bir enerji varmış ve çok ağırmış gibi düşün.

eğer kendini kandıramıyorsan 2. kişilerden yardım alacaksın.

bu arada kafandaki her türlü düşünceyi sil yattığın zaman.dünyaya ait en ufak bir düşünce uyumana engel olur.

bi de sapıkça bi yöntem var.yatmadan önce bolca mastürbasyonla yorul sonra zıbarırsın yatakta sabah da biri zahmet edip kaldırsın bi kaç kere tekrarla alışırsın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

bir kaç kere derin birşekilde uyursan problem çözülebilir.belki de sonbahar etkisidir herkeste olur bu tür şeyler.

kendini uyumaya şartlandır gece yatacağın zaman.mesela çok yorgun olduğunu düşün.iki kaşının ortasında yoğun bir enerji varmış ve çok ağırmış gibi düşün.

eğer kendini kandıramıyorsan 2. kişilerden yardım alacaksın.

bu arada kafandaki her türlü düşünceyi sil yattığın zaman.dünyaya ait en ufak bir düşünce uyumana engel olur.

bi de sapıkça bi yöntem var.yatmadan önce bolca mastürbasyonla yorul sonra zıbarırsın yatakta sabah da biri zahmet edip kaldırsın bi kaç kere tekrarla alışırsın.

ats yataga giremiyorum sanki orda bişey var :) korku mu olustu nedir. istemiyor canım. yattıgımda bu dünyaya ait binlerce düşünce kafamda beliriyor. ama onlar uyumama sorun olmuyo çabuk dalıyorum uyuyacagım zaman. yorgun olmakta çözüm degil dedigim gibi bi günü hiç uyumadan geçiriyorum ertesi gece yine aynı şeyler. bahsettigin yöntem sapıkça degil gayet fiziksel bi olay bakma sen sapık falan dedigine insanların :D yorucu bi eylem ama o da çare degil :)

edit: ayrıca sonbaharda degil her daim böyleyim 1 senedir. diyorum ya okulda başarılıydım falan herşeyim yalan oldu 1 senede. düzgün hayatım kalmadı. konuyuda uyandıgımda actım :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

çakralarınının yarısı çok açık, yarısı çok kapalı.. gündüz uykusuna yatacan. bi kuantum sıçrama yapçan.. sistem geri yükleme  yapacak..

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

hocam sen ne kadar ısrar etsende vücuduna söz geçiremezsin.kendini iyice yor bak bakalım sızmıyon mu yatağa.

ayrıca yatak olmak zorunda değil ne biliyim yere, yat kolktukta yat, masada yat, yatta(gemicik) yat.yani yatacak yerse sorun olan orayı değiştir.

kafanda dünyalık stress kaynağı düşünce varsa sen her ne kadar sorun değil desende uyumana engel olur.son 1 senen çok hareketli geçti galiba.önemli olaylar fln mı oldu.ondandır bi de bilinçaltına ittiğin şeyler olabilir.

yatağa karşı bi antipatin oluşmuş olabilir sürekli aynı yatakta yatmaktan.hani sürekli aynı kadınla yatan erkek artık bıkar ya.yatağı değiştir.

bellona , yataş, ipek, nasa yatağı,sünger yatak vs hepsini dene. bazada yatıyorsan ranzada yat.ranzaysa baza değiştir işte :)

yatarken klasik müzik dinle.uyumak için değil kafanı şişirip yorması için...ne biliyim yorul işte.bi noktadan sonra pes eder vücut.

yatınca da fazla uyuma.en fazla 7 saat.ben günde 3-4 saatle yetiniyorum mesela.örnek al :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hacı bende senin gibiydim. uzun bi dönem 6 saatten fazla uyudugumu bilmem. vücudum intikammı alıyodur nedir :D neyse ben denicem yeni taktikleri, bilgisayardan da biraz uzaklastımmı bu is tamamdır :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

bende aynı pozisyondayım şu aralar ama şikayet etmiyom halimden... 27 aralıktan sonra kendiliğindn düzelilir gibime geliyo...

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bol bol masturbasyon Yapın bedeni yorgun düsürün uyursunuz :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

ceptelefonun başının yakınlarındaysa uyuman imkansız.sebebini henüz çözemedim radyasyon olabilir ama sar düzeyleri vs var.yani telefon yakınlarındayken uyuyamazsın.bazıları uyuyabilir o ayrı bi yetenektir normal insanlar uyusa bile kötü bi uyku olur.

Toplam Hit: 2039 Toplam Mesaj: 22