folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Uyku Sıkıntısı Yardımcı Olun Yoldaşlar

Uyku Sıkıntısı Yardımcı Olun Yoldaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Ya gençler şimdi ben sabah 8 gece 10 kadar televizyon izlesem uykum gelmez yani bi kere bile esnemem. ama bi 5 dakka ders çalışmaya gelim dersinki bu çocuğun üstünden zenci geçmiş o derece uykum gelir ve esnemekten önümdeki soruyu okuyamam. ne yapayım yardımcı olun..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

hocam alışkanlık bence piskoleji birazda sen soru cozerken kendini vermiyosun aklina uyku gelirse oyle olur bence uykun gelse bile kalkma cokmu uykun geldi o masada uyu kitabiin ustunde en fazal  1,2 gun surer bilemedin 1 hafta sonra istedigin kadar ders calış dicen simdi nerden biliyon örnek kendim benımkı bıraz farkli idi ama astim bu sekilde

Freedoom is not free.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

ritalin diye bi hap var bi araştır..(reçetesiz satılmaz)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    tahmınım sen hıc ders calısmadın omasada calısmıssan bıle cook onceden ve yetersız... oncelıkle bı masa ortusu AL(evde olup olmaması onemlı degıl yenı bır tane al). calısma masanın konumunegıstır masanın uzerınde varsa kıtap vs yerlerını degıstır ve her calısma maksadıyla oturacagında o masaortusunu ser ve calısman bıttıgınde kaldır yalnız o masa ortusunu baska yerde kullanma.. Bunları yapmak zorsa otur basına calısmasanda otur ööösen okuz deyılsınya bır kac haftadan sonra alısır yavas yavasta baslarsın calısmaya.

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Kafani cok one egme, havalandirmayi iyi yap, ortam serin olsun titreme ama hafiften tatli tatli üşü, ben bi de yuvarlak kisa mumlardan yakip koyuyorum masama :D

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Uydu sıkıntısı diye okudum yemin ediyorum. Benimde uykum var sanırım yorgunum :| Soğuk suyla enseni ovala ve yüzünü yıka. 

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Beynin tembelliğe alışmış paşam.. Önce biraz kitap oku bulmaca çöz beyin kaslarını bir aç.. yarımsaat bir yürüyüşe çık beyne kan gitsin.. 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    yarın saatte

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

dikkat dağınıklığı için pharmaton

uyumak istiosan pasiflora

kısacası, p ile başlayan ilaçlara aban

edit: pamela anderson da iyi gelir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

tv izleyerek soru çöz.?

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

yaw bu gece uyuyamadım iyi mi :D halen ayaktayım... ayaktayken uykum geliyor yatınca kaçıyor lanet olası şey :D inat ettim bakalım ne kadar ayakta kalabilecem :D

Toplam Hit: 1897 Toplam Mesaj: 19