folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uzaktan Kumandali Ucak

Uzaktan Kumandali Ucak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek

Beyler Ebayden Yeni Paketinde Bir Tane Uzaktan Kumandali Ucak Aldim, 100 metre yükselige kadar cikabiliyormus ve 500 metre uzakliga kadar ucura biliyormusun..

siparis yarin gelicek, size sorum: bu ucagi kaldirdiktan sonra 100 metreden nasil yere yavas bir inis yaptircam? yere hizli carptiginda kesin kirilir diye düsünüyorum.

buyrun link:

http://cgi.ebay.de/RC-Ferngesteuertes-Flugzeug-Mustang-WK2-88cm-SCHNELL-NE_W0QQitemZ110312365145QQcmdZViewItemQQptZRC_Modellbau?hash=item110312365145&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    o uçak o pervaneyle 100 metre yükselsin
    bende kulaklarımı çırparak 500 metre yükselecem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sifre
    Sifre's avatar
    Erkek
    Hocam linke tikla sayfanin ortalarinda birtane video var
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    offff çok güzel yaaa :/ hayalimde var böyle birşey.. hocam bu arada hızını dengeleyerek yavaş bir iniş yapabilirsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlatypuS
    PlatypuS's avatar
    Erkek

WebCrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    o uçak o pervaneyle 100 metre yükselsin
    bende kulaklarımı çırparak 500 metre yükselecem

-----------------------------

siz bir ekolsünüz kuzum :)) 

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Kutusunu açtıktan beş dakikasonra kırılmış halde bulacaksın sokağa para atmışsın geçmiş olsun şimdiden :) Simulatörden bile haberi olmayan birisi hayalla ne uçak ne heli uçurabilir. ayrıca bu alet kırım yaşadığında yedek parçada bulamazsın nese soğuk su:D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Yaklaşık 2-3 ay eğitim modelleriyle ucan adamın bile indiremediği arttech mustang p51 hocam o :)

Daha önce hiç ucuş deneyimin oldumu?

Yoksa benim şu ana kadar tuttuğum rekor 45 saniyeydi :)

Yani, sen yerden kalktıktan sonra indirmeyi değil, nası kaldıracağını düşün önce :)

Simulator ve profesyonel bi eğitici ile minimum ama minimum 15 sortilik eğitim ucusundan sonra havada kare çizebilirsin...

WebCrowa not : 100 metre değil kumanda kapasitesiyle yaklaşık 600 metre irtifa ve 600 metre genişliğe kadar sorunsuz yükselir, eğer içinde gelecek kumanda 2.4 ghz ise sıkıntı olmadan dahada ileri gidebilir fakat 88 cmlik kanat acıklığı ile maximum 200 metre civarlarında olmak gerekir...,

Bence şimdiden kanat cırpmaya başla :)

http://modelucak.thk.org.tr/satis1/urunler.php?Kok_ID=302&Ust_Kat_ID=14&Kat_ID=31&Alt_Kat_ID=0&stok_no=01.7601A

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Şifre, öbür konudaki keyloggerdan gelen logları çözdün parayı kaptın şimdide buralara harcıyon demi :)

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Acayip keyifli bi o kadarda zor bi işmiş :) ilk uçurme deneyimini BİM de satılan 20 liralık helikoptrele denedik hemde :P ama bunu uçurmak baya zordur hocam..

Bi arkadaşla uğraşmaya başlıycaz ufaktan ama önce eğitim :| Rene hocam maket ve uçuş eğitimleri için dökümanların varmı acaba yada THK dan farklı linkler ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

http://209.85.229.132/search?q=cache:TumUHafEr_IJ:www.hmsmodel.com/%3FModel-Ucak-Ucus-Egitimi+u%C3%A7u%C5%9F+e%C4%9Fitimlerimizde&cd=1&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

sitesi sorunlu google linki çalışıyor ama...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

bende düşünüorm hagi aslında bole bi uçak almak kendisi yapanlar var burda bu uçaklardan antalyada hem eğitimini felan da veriorlar 1 gün eğitimini alsam yeter aslında he  :D kalkış iniş oğren tamamdır :D

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
Toplam Hit: 3066 Toplam Mesaj: 19