folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uzan"In Gözü Kurtlar Vadisi"NdeUzan"In Gözü Kurtlar Vadisi"Nde

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  hitbaytar
  hitbaytar's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Eylül/2005
  Erkek
  PANA FİLM’DEN KAMUOYUNA DUYURU

      

  Bugünkü gazetelerde yer alan Necati Şaşmaz’ın milletvekilliği adaylığıyla ilgili haberler tamamen asılsız ve gerçek dışıdır. Konuyla ilgili Pana Film Hukuk Bürosu’nun açıklaması aşağıdadır.
   

  “Müvekkilim M. Necati ŞAŞMAZ hakkında STAR GAZETESİ 22.05.2007 Tarihli sayısı 1. ve 13. Sayfasında ; “Genç Parti’den Polat Vekillik Önerisi İddiası: Genç Parti lideri Cem Uzan ile Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz’ın milletvekilliği adaylığını görüştüğü iddia edildi. Başkan yardımcısı Emin Şirin yalanladı. Uzan’ın gözü Kurtlar Vadisi’nde: İttifak arayışlarını sürdüren Genç Parti lideri Cem Uzan’ın, Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı ile görüştüğü ortaya çıktı. Uzan’ın, Necati Şaşmaz’a milletvekilliği teklif ettiği iddia edildi. Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan’ın Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz’la bir araya geldiği öğrenildi. Görüşmede Şaşmaz’ın GP’den milletvekili adaylığının gündeme geldiği iddia edildi. Ancak parti yöneticileri Alemdar’ın adaylığının söz konusu olmadığını bildirdiler. GP Genel Başkan yardımcısı Emin Şirin “ Bu da GP’ye maledilen “hamilelik” 3 aya düşüyor geyiğine benziyor” dedi…” İçerikli haber, TAMAMEN ASILSIZ, GERÇEK DIŞI VE HAYAL ÜRÜNÜDÜR.

  Müvekkilimin haberde bahsedildiği üzere Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan ile bir araya gelmesi ve buluşmada milletvekili adaylığı üzerinde konuşulduğu iddiaları tamamen gerçek dışı ve uydurma iddialardır. Nitekim bu iddiaların asılsız olduğu haberde bahsi geçen Genç Parti yetkililerince de açık bir ifadeyle yalanlanmıştır.
  Bu tür asılsız ve gerçek dışı haberlerle; müvekkilimin saygın isminin sansasyonel haber üretme amacıyla kullanılması gazetecilik mesleğinin saygınlığına gölge düşürmekle beraber müvekkilimin şahsiyet haklarına da hukuka aykırı tecavüz mahiyetindedir. Bu tür haberlerin devamı halinde, ilgililer hakkında
  YASAL YOLLARA BAŞVURULACAĞI bildirilir.

  Basın özgürlük, ahlak ve ilkelerine mugayir davranılması suretiyle müvekkilimin saygın isminin sansasyonel haber yapmak uğruna yapılmış bu tür haberlerin tamamen GERÇEK DIŞI ve KÖTÜ NİYETLİ olduğunun gözler önüne serilmesi ve doğruların bilinmesi bakımından kamuoyuna saygı ile duyurulur…" 22.05.2007


  M. NECATİ ŞAŞMAZ

  Vekili
  Av. Cem İÇTÜRK

  -------------------------

  kolpaymış a.g :)

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  lekton
  lekton's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Ekim/2005
  Erkek

  yakın da şöle bişe de olur Cem uzan  ajdarı da  bünyesine katar....hergün  çikita muz


  Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
Toplam Hit: 1632 Toplam Mesaj: 13