folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Uzanların Türkiye'ye Açtığı 21,5 Milyar Dolarlık Dava Bugün Başladı

Uzanların Türkiye'ye Açtığı 21,5 Milyar Dolarlık Dava Bugün Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

rstr617 bunu yazdı:
    -----------------------------

student bunu yazdı:

Ak Parti düşmanlığı  bazılarını ne hale getirmiş ,

insan bu kadar taraflı olabilir mi ,  hayret ediyorum ,

Cem Uzna şu an Pariste günlüğü 4500 Euroluk  oteldekeyif yapıyorsa  bunu senden , benden , Türk halkından çaldığı paralarla 

yapıyor.

Uzanlar Bir Korku İmparatorluğunun Çöküşü

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=78808 

bu kitabı okursanız ayrıntılı bir şekilde devleti , Türk halkını nasıl soyduğunu, hakimleri , bürokratları  şantajlarla nasıl yönlendirdiğini görürsünüz.

İmar Bankasındaki çift kayıt sistemini bir araştırırsanız , Bankadaki çift kayıt sistemiyle nasıl vergi kaçırdıklarını , vatandaştan yüksek faiz veririrz diye para toplayıp kendi firmalarına aktararak bankanın içini boşaltıklarını ,batan bankanın borçlarını da   vatandaşa ödettiklerini görürsünüz.

Adamlar   borçlarından dolayı Türkiyedeki şirketlerine el konulacağı için , Türkiyedeki hisselerini Kıbrıs Rum kesiminde başka bir şirket kurup bu firmaya hisselerini transfer ederek kaçırmaya çalışıyorlar , siz de burada Ak Parti düşmanlığından dolayı Türkiyi soyan adamı savunuyorsunuz , Aferin size ,

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bu herifler bu kadar soydukları yetmezmiş gibi memleketin toptan ebesine atlamak için siyasete girdiler ve yüzde 7nin üstünde oy aldılar! Yürü be aydın Türk Gençliği kim tutar seni!

Bu ülkede siyaset yapma özgürlüğü var kendine güveniyorsan sende gir siyasete :) ayrıca merak etme hiç bir güç şu an ki memleketin ebesine atlayanlardan daha iyi atlıyamaz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Lathedarkman bunu yazdı:

konpicyus bunu yazdı:

Lathedarkman bunu yazdı:

darkknight bunu yazdı:

Ne ilginç ya adamlar ülkeyi yönetmeye aday oluolar sonrada ülkesinin gücünün olmadığını bile bile 20 milyar dolarlık dava açıolar. Bu adamlar için 250 bin kişi çanakkalede savaşarak 70 kişi sarıkamışta donarak öldü. Ne olursa olsun hiç bişeyin karşılığı bu değil. Lanet olsun ne diyelim.

adamların mallarına el koyulmasına ne diyorsun peki ? birisi senin alın teri el emeği malını gasp etse sen hakkını savunmazmısın ? Mantıklı düşünmeye davet ediyorum..

Alın teri mi? Yuh diyorum sadece.

bende sana yuh diyorum gökten zembille inmedi heralde o adama o şirketler

Keşke öle inseydi. Memleketin malı kurtulurdu. Çaldı çırptı. Sonra da kaçtı. Şimdi de gelmiş dava açıyo. Madem öyle kaçmasaydı da yargılansaydı.

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:

Lathedarkman bunu yazdı:

konpicyus bunu yazdı:

Lathedarkman bunu yazdı:

darkknight bunu yazdı:

Ne ilginç ya adamlar ülkeyi yönetmeye aday oluolar sonrada ülkesinin gücünün olmadığını bile bile 20 milyar dolarlık dava açıolar. Bu adamlar için 250 bin kişi çanakkalede savaşarak 70 kişi sarıkamışta donarak öldü. Ne olursa olsun hiç bişeyin karşılığı bu değil. Lanet olsun ne diyelim.

adamların mallarına el koyulmasına ne diyorsun peki ? birisi senin alın teri el emeği malını gasp etse sen hakkını savunmazmısın ? Mantıklı düşünmeye davet ediyorum..

Alın teri mi? Yuh diyorum sadece.

bende sana yuh diyorum gökten zembille inmedi heralde o adama o şirketler

Keşke öle inseydi. Memleketin malı kurtulurdu. Çaldı çırptı. Sonra da kaçtı. Şimdi de gelmiş dava açıyo. Madem öyle kaçmasaydı da yargılansaydı.

Dava açmak yasak mı ? adam yasal hakkı gereği dava açmış hakkını savunuyor ? yanlış hiv aşısı yüzünden türkiye 800 bin dolar tazminat ödedi bi aileye. neymiş o zaman türkiye haksızmış ? sende türkiyenin sana kazık attığını düşünüyorsan sende aç bi dava hakkını savun. hiç kimse bana veya falanca kişiye dava açtın hakkını savundun diye kızma hakkı olamaz olmamalıdır. adam siyasete atıldı ondan sonra iktidara olan güçlü muhalefeti yüzünden tüm mallarına teker teker el konuldu bu gerçeği görmezden geliyorsunuz..

Toplam Hit: 5814 Toplam Mesaj: 44