V For Vendetta Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caos13tr
    caos13tr's avatar
    Erkek
    Bu filmi çok merak ediyodum.yine bi çizgi roman hesabı hikaye sinemaya uyarlanmış falan.dün korsan cd sini alıp izleyim dedim.izleyenler gördü zaten ama izlemeyenler için söyleyim film bi defa iğrenç.aşırı boktan.yani durağan gidiyo action sıfır falan filan.ama konuyu bunun için açmadım tabi.filmde bi sahnede herifin biri bi kaç ülke sayıyo.suriye ırak .. arada KÜRDİSTAN kelimesi geçiyo.filmde altyazıyı yapan arkadaş ingilizce bilmiyomuş sanırım filmin başnda anladım zaten bunu.o yüzden tekrar tekrar ayı sahneyi izledim herif kurdistan diyo.ve film gelecek bi tarihte geçiyo.düşünün.
    nitekim bu film izlenmez.ama tabi kimseye karısamayız.çok merak ediyosanız bari korsan cd alın.sinemaya gitmeyin.parayı yapımcıları kazanmasın.korsan alınca para nereye gidiyo bilmiyoruz ama.neyse kızır döngü a.q.paylaşayım dedim.zaten filmde boktann.

Ekmek Aslanın Ağzındaysa , Sular Benim Kalbimde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ben filmi izledim gayette güzel :)
    kürdistan kelimesi gecio evet o.ç polis ülkeleri sayarken kürdistan dio alt yazıya kuzey ırak die gecio bu puştluk dısında ben filmi beenmiştim :)

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caos13tr
    caos13tr's avatar
    Erkek

fenerist kardeş sen filmi degil karıyı izlemişsin bol bol ( natalie portman leondaki hatun) ondan güzel diyosun. şaka tabi senin zevkin neticede.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    sanırım bu matrix iş yapan elemanların filmi.

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    fenerist kardeş sen filmi degil karıyı izlemişsin bol bol ( natalie portman leondaki hatun) ondan güzel diyosun. şaka tabi senin zevkin neticede.---------------------------------------------------------------------------

eueuh sacını kestirene kadar izlemedim değil :D
    yok yaw ben böle dünyanın boku cıkıyo buna karsı verilen özgürlük mücadelesini falan beendim.
    vendetta değişen dünyaya kendini kaptırmamıs cok cile cekmiş (emrah gibi oldu a.q) intikam için cırpınan son derece kültürlü ve zeki bi elemandı.güzel şeylerde vardı filmde :)

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caos13tr
    caos13tr's avatar
    Erkek

evet matrixi yapan biladerlerin filmi wachowski mi ne.bende matrixin yarısı kadar bişi bekledim.ondan da hayal kırıklıgı oldu 1az

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ruh yoksa sizde film ne yapsin...Yillardir kurdistan olarak gecen haritalar var onlara ses cikmadida bu filmdemi kotu oldu amk...filmin vermek istedigi o guzel mesaji birakip 1 sozemi takildiniz amk herseyde art niyet aramak niye ?....Film cok tas filmdi..insanin ozguvenini yerine gelmesini sagliyor...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caos13tr
    caos13tr's avatar
    Erkek

e comp.wolf kardeşim ona ses cıkarma buna cıkarma.zaten burda cok buyuk yankı yapacak diye acmadık konuyu.sadece bizim az yaptıgımız bişeyi yapalım dedik.yani protesto .gitme filme kazanmasın para a.q.hem mesaj ve özguvenden bahsetmıssın.adamın kafası calısıyosa herseyden mesaj cıkarır.ona göre yolunu seçer yaşar zaten.özgüven içinse film izlemeye gerek yok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bilmem farkindamisin ama ozguvenin yok neden?...filmde gecen bir soz yuzunden memleketin bolunecegini dusunmussun....kimse bolemez merak etmeyin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caos13tr
    caos13tr's avatar
    Erkek
    türk dil kurumu yayınları no 603 . türkçe sözlük : Öz güven: İnsanın KENDİNE güvenme duygusu. memleketin bölünmesiyle ne alaka.
    O zaman ben biraz hollywood filmi izleyim.güven tazeleyim
    ( öz güvenim olmadıgı için sözlüğü kaynak gösterdim)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    V for Vendettanın orjinallini ingilizceden okumuş biri olarak şunu söyliyorum bu tamamen bir alternatif evrendir ingiltere tüm sömürgeci emellerine ulaşmıştır hatta amerika bile tam bir kaos ortamındadır filmde dikkat et amerikalılar için neler diyor... O senaryoda kürdistan afganistan die saydıyı ülkeler(!) ve kültürel bölgeler(!) dikkatini çekersen ingilterenin hep elde etmek istedigi alanlardır burda yazarların ingiliz emperyalizmine bir göndermeleri var....Şimdi bunu gectim bu herifler türkleri sevmeselerdi Yeniçeri diye şu anda amerikada yok satan bir çizgi roman yazmazlardıda....Kişisel fikrimi sorarsan evet bu kelimenin kullanılmasını dogru bulmuyorum ama niyetin kötü oldugu şüpheli

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
Toplam Hit: 1861 Toplam Mesaj: 14